Tarçın ile Bal - Kilo verdiren Bitkisel Kür....

kardelen3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
658
6
İnternette gezerken bu kür'e rastladım arkadaşlar bana mantıklı geldi bende bugün başlıycam.Henüz başlamadım ama bunu yaparak zayıflayan arkadaşlarla konuştum. İşe yaradığını söylediler. Hemen Paylaşıyorum.
Tarçınla zayıflama reçetesi aslında çok basit bir reçete. Ancak bu basitliğinin yanında inanılmaz bir bitkisel mucize yatıyor.
Özellikle zayıflamak istiyorum diyenler için BİR ÇAY KAŞIĞI BAK ile YARIM ÇAY KAŞIĞI TARÇIN TOZUNU bir bardak suya atarak karıştırmak yeterli oluyor. Bu karışımı daha sonra bir CEZVEDE 3 DAKİKA kadar kaynatıp süzdükten sonra içeceksiniz. Günlük olarak 300 ml tarçın bal karışımlı su, ikiye bölünerek sabah kahvaltısından yarım saat önce ve akşam yatmadan evvel 30 dk önce olmak üzere günde 2 kez tüketilecektir. Bazı beslenme uzmanları bal katma aşamasının suyun kaynamasından sonra yapılmasının balın içindeki faydalı elementler ve vitaminlere daha az zarar vereceğini söylüyorlar. Bu iki yöntemden birisini denemekte serbestsiniz.
Tarçın bal kürü yaparak bir haftada 1-2 kilo zayıflamak mümkündür. Tabi burada diyetsiz zayıflama dan bahsediyoruz. Tarçın kürü diyet ile birlikte uygulanırsa bir haftada 3 -5 kilo verdiren bir formül elde edilmiş olur.
NOT: ALINTIDIR ARKADAŞLAR. BENDE BİR SİTEDE OKUDUM VE HEMEN SİZİNLE PAYLAŞTIM VE BU AKŞAMDA BU KÜRE BAŞLIYORUM.

Arkadaşlar konuyu diğer konulara bakmadan açtım ama bir arkadaş daha bu konu ile ilgili bir konu açmış çok özür diliyorum yetkililerde gerekeni yapabilir konu kapanıcaksa kapanabilir. Açmadan önce bakmalıydım ama dalgınlığıma geldim özür dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…