Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tanrıçam...
Şeniz
Sen çok tatlısın baldan tatlı
Kaymaklı ekmek kadayıfı seni...
Şeniz
Verdiğin nemlendirici kremlere hemen bakacağım :1hug:
Sen yoksan ilarzucuğum ilarzucuğum yoksa sen :lepi:
Sizi seviyorum bea...
Sağolun varolun kuzenler a.s.

tanrıcam hayırlı ugurlu ossun bebnkım sabıtlenmıs cokkkkk sewındım
engın bılgı dagarcıgından yaralanmay dewam ııkı warsın cnm benımzemuszemus

Vay yavrummm boyun maskesi tarifi bile verebiliyo hatun maşallah bayanssulusmile

Hayatında maske görmemiş olan boyuncağzım tanrıçaya teşekkürlerini sunarrr :1closedeyes:

Artık boynumunda bi maskesi varr yuppiii :lepi:

Tanrıçam...
Şeniz
Şeniz
Sizi seviyorum bea...

aramızda sanal bir kuzenlik bağı ver evet doğru bebekimaklinialirimsmile

sevgilim ben daha öncede söylemiştim bepanten kremi nemlendirici gibi kullanmayı sevmiyorum,hani ağda sonrası hassasiyette olur,yanık yara vs..olur o zaman eyvallah ama üstelik makyaj altına uyguluyosun ben onaylamam böyle yapmanı..mesela ben lancomenin üzüm özlü makyaj altı bazını kullanıyodum çok memnundum,ama aktarlarda üzüm özlü kremler var mecit efendinin falan..yada badi şoplarda var.hem cildine bakım yaparsın hemde mis gibi kokarsın..arzunun tespiti bu yönde doğru:jeyyar:
MECITEFENDI-KARA-UZUM-CEKIRDEGI-KREMI__22979264_0.jpg

gibi...:)

:roflol::roflol:

çinekopum bu guttonun kremleri nemlendirici niyetine alam mı nemlendiricim yoh doru düzgün hankısını alam karma ve haassas ciltboshayallersmile

hee tatlı gacım saolopuyorumnanaktan
arzum saolsun mertebemi yükselttihihoyyytsaolasın kurbanŞeniz

heh arada ismimi geçir meleem popüleritem artıyoraklinialirimsmile

:roflol::roflol:gündüz girince böyle oluyoaklinialirimsmile
kuzen tespit
nası tanıyo beni:jeyyar:

:asigim:

Kız ne ince şeyler düşünüyosunuz öpünce o koksun bu koksun deyü...
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
Çok güzel fikir beğendim bunları sağol ilarzum yetiştin imdadıma hemencik!

Şeniz
[/QUOTE]

Şeniz

kanka topiğin sabitlenmiş hihoyyyt

hayırlı ugurlu olsun böböğümmm hihoyyyt
benimde yemek tarflerm sabtlense bariii :kedi: =))

o konuda görevli deelim bidenem gel sen de burda aç topiği tavan yaptır seni de yapak

Aşkmmm hayırlı olsun sabitlemişler senii e sabitlencek konuydu zaten geç bile kaldılar:1closedeyes:
Ya bu eklediğin kremler ne kremii cnm ya neremize sürcez=)

ne var anca geldik karabiber kafa:mymeka:Şeniz

pilavın üzerine serperim heee

kuzu sarmalarım bu günde bunları ekliyorum sizler için haydi bakalım resimler gelsinhihoyyyt
bayanssulusmilebayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
sizlere bu küçük kutumu tanıştırıyım önce..adı hüsamettinsempatiksalakcinniminik ya öyle taktım adınılülülülülülü
yüzüklerimi koyuyorum,sizlerde takı kutusu olarak kullanabilirsiniz..hemde dekoratif..ben bi milyoncu tarzı bir alışveriş merkezinden aldım ama 1 milyona değil tabi:CüvCüv:5 tl ye aldım..fikir olsun sizleredegamyoncuiremsu
27.jpg

yanındaki fırçada benim çok sevdiğim pudra fırçam:lepi:eek:nuda 15 tl ye almıştım sanırım.rengi modeli çok hoşuma gidiyo,makyaj yaparken estetik malzemelere çok önem veririm,insana enerji veriyozemuszemus
bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
ilarzum ve livim kızlar işte boyun maskeniz geldi:lepi:
MALZEMELER: 2 yemek kaşığı kadar süt
azcık portakal suyu(yerken bir iki dilim sıkın)
buğday nişastası
YAPILIŞI: malzemeleri karıştırın..nişastayı kendiniz ayarlayın..yoğun kıvama gelince dökmeyin artık.ne çok sulu nede hamur olsun.
ETKıLERı: hem yüz hem boyun için harika bir germe bir nevi botoks maskesi..dün buna benzer bir tarif ekledim ama o karma ciltler içindi.bunu gerilmek isteyen herkez yapsın,20 dk sonra konuşamayacak ve dönemeyecek kadar katılaşıcaksınız..korkmayınyasakkelime
katılaşan yüzünüz değil yıllardır biriktirdiğiniz öfkeniz işte onu kırıyosunuz bu maskeyi yaparkensempatiksalakcinnisaçmaladım biliyorum:CüvCüv:yıkayınca yumuşuyosunuz merak etmeyin:))
NOT:çok dökülür bu maske..mümkünse kıpırdamayın dökülenleri temizlemek zorunda kalmayın,ayrıca gülmeyin mimik kırışıklarınızla uğraşamam bide:nazar:
68.jpg

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
kızlar daha öncede eklemiştim hatırlarsınız...carminanın kalem rujunu..5 tl fiyatı
ruj sürmeden sabah kalkınca pembe dudaklarınız olsun istermisiniz??evet der gibisiniz,yada ben yine iyi saatte olsunlardan sesler duyuyorum:smiley-cool:
ben bu kalem ruj efendiyi yatmadan önce dudişlerime sürüyorum,sabah yüzümü yıkıyorum dudağımıda şöyle bir siliyorum,sonra ruj sürerken yaptığımız dudağı içe çekme hareketini yapıyorum aman ne göriyimsengözlerimebaksanabköfte gibi pembiş doğal ve sexi dudaklarım varkaydirigubbakcemile2
171.jpg

sizler ruj sürerekte yapabilirsiniz tabi ama ben bunun kalıcılığını çok daha seviyorum ve kalem rujuda herkeze tavsiye edebilirim

hay ellerin deet görmesin yumurtayı ne zaman yapalım ikisini de hafta 1 bi yapalım beraber yoksam 1 hafta birini 1 hafta birini mi kralıçam?

carminanın kalemi peki kaç numero?bilmiyorumkismile

Vay yavrummm boyun maskesi tarifi bile verebiliyo hatun maşallah bayanssulusmile

Hayatında maske görmemiş olan boyuncağzım tanrıçaya teşekkürlerini sunarrr :1closedeyes:

yaaaa sen daa küçüksün bilmezsin şimdi kırşıklık felan melek suratlımŞeniz

meleko solaryum hakkında biraz bilgi versene nasıl oluyor kaç dakika ten nrengine göre ne kadar durmak lazım zararı var mı vb ? kanka daha önceden yaptırmış mıydın önceden söylemiştim sana cnm tatlım bende düşünüyor gibiyim ama yavaştan tırsıyorum :emir_bebek:

başka bişe istesem olcakmış livim =)) bende girmeyi düşünüyorum yaaa
esmerim zaten de tene nasıl bi etki eder bilemem...
tırsma konusu bende de var eyvahedigeldismile

meleko solaryum hakkında biraz bilgi versene nasıl oluyor kaç dakika ten nrengine göre ne kadar durmak lazım zararı var mı vb ? kanka daha önceden yaptırmış mıydın önceden söylemiştim sana cnm tatlım bende düşünüyor gibiyim ama yavaştan tırsıyorum :emir_bebek:
livo ben eskiden giriyodum ama uzun zamandır girmiyorum,10 dk falan kalıyosun ilk seyanstan bişey bekleme,beyaz tenli olduğun için en az 4 kere girmen lazımki yavaş yavaş otursun..yani 1 ayda oturur haftada bir girsen..
solaryum tabiki faydalı bişey değil,cildine suni güneş ışıkları(uv)veriyolar ama yinede girilicek yerin kalitesi çok önemli..ucuz die neydü belirsiz yerlerde girilmemeli..korkucak bişey yok benim narin kelebeğim,ama bana kalırsa sen böyle harikasın hiç bozma o tenini:asigim:
Tanrıçam bi arkedeş maybilline fondoten sormuş yaa aha ben ondan kullanıom çok memnunum bebeeim tavsiye ederim aklinialirimsmile
o zaman harika medusamhihoyyyt
Tanrıçam...
Şeniz
Şeniz
Sizi seviyorum bea...
kuzen duyuyomusunaklinialirimsmile
elma şekerim bizde seni seviyoruzŞeniz
tanrıcam hayırlı ugurlu ossun bebnkım sabıtlenmıs cokkkkk sewındım
engın bılgı dagarcıgından yaralanmay dewam ııkı warsın cnm benımzemuszemus
panterimm çok teşekkür ederim lokumum sizde iyiki varsınız canım arkadaşlarım:1hug:

boynunu ısırasım geldi medusamaklinialirimsmileyap tabi hayatım yaş sınırı yok şimdiden önlem almış olursun her ne kadar tazecik çıtır olsandaboshayallersmilehee bu arada mutluluklar dilerim canımopuyorumnanaktan
aramızda sanal bir kuzenlik bağı ver evet doğru bebekimaklinialirimsmile

:asigim:

Kız ne ince şeyler düşünüyosunuz öpünce o koksun bu koksun deyü...
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
Çok güzel fikir beğendim bunları sağol ilarzum yetiştin imdadıma hemencik!

Şeniz

Şeniz

o konuda görevli deelim bidenem gel sen de burda aç topiği tavan yaptır seni de yapak

ne var anca geldik karabiber kafa:mymeka:Şeniz

pilavın üzerine serperim heee
[/QUOTE]
:roflol::roflol:ay koptummm
hay ellerin deet görmesin yumurtayı ne zaman yapalım ikisini de hafta 1 bi yapalım beraber yoksam 1 hafta birini 1 hafta birini mi kralıçam?

aşkım bi gün eklediğimi yap,2 gün sonra yumurtayı yap fark etmezkaydirigubbakcemile5

yaaaa sen daa küçüksün bilmezsin şimdi kırşıklık felan melek suratlımŞeniz

boynumuzu gergin tutmak ve nem vermek önemli olan..akşamada nem verici tarif ekliycem yine boynumuz içinzemuszemus
kanka olsun hazırlık yapar:jeyyar:
başka bişe istesem olcakmış livim =)) bende girmeyi düşünüyorum yaaa
esmerim zaten de tene nasıl bi etki eder bilemem...
tırsma konusu bende de var eyvahedigeldismile

ulan mutfakta çay koyarken tüm saflığımla sen kaşla göz arasında topiğime girip mesajmı yazdın allahın belası:roflol:
neyse zaten konuştuk bu gün artık sana cevap vermiycem:nazar:

patim esmer olduguna gore fazla bir seansa gerek yok melegim ...bu tırsma durumlarının nasıl ustesinden gelecegiz of yani oof =)

tanrıçam aşkımmmm bir ay da 4 kere mi gidiliyor bir de fiyat tı? ten rengi ne kadar sürede açılıyor 4 seans bana 1sene gider mi ? bilmedigimden soruyorum melegim bilmiyorumkismile

cnm ben kulaldım innova rimel ama sevmedim çok yapşıyodu ben max factor kullanıyrm kesinlikle tavsiye eder,m takma kirpik gibi oluyo ama bu ara param yok kaydirigubbakcemile3alix avien yeni bi rimel çıkarmış dışı mor o da çok hoşuma gitti benim

teşekkür ederim canım . zaten satıcı kızın yamukluk yaptığı bellyidi. süper süper diyo. benimde gözümde şimdio var diyo. ama kirpikleri hep yapışmış birbirine pütür pütür olmuş.kandırcak aklı sırasüprizzzzz

fıstıımmmm,sağollllopuyorumnanaktan
çok dellendim demin biliosun,acil maske lazım banaakaydirigubbakcemile2
-tatlicadiarzu-delikafadulden

Son düzenleme:
tanrıçam saol bitanem ya valla alışkanlık yaptın bende hayatım.buhar banyosundan sonra ne yapmam gerektiğini daha sonra mı yazıcan yanlış anlamadım dimi güsellikbilmiyorumkismile

patim esmer olduguna gore fazla bir seansa gerek yok melegim ...bu tırsma durumlarının nasıl ustesinden gelecegiz of yani oof =)

tanrıçam aşkımmmm bir ay da 4 kere mi gidiliyor bir de fiyat tı? ten rengi ne kadar sürede açılıyor 4 seans bana 1sene gider mi ? bilmedigimden soruyorum melegim bilmiyorumkismile
kanka sorucaksın tabi ayıp sana be
yok bebem yetermi hiç 1 sene..zaten beyaz tenlisin asla yetmez yani imkanı yok..valla fiyatlar değişken balım ben 20 tl ye girmiştim tek seansta en son 2 sene önce..şu anki durumları bilmiyorum ama araştırmaya başlıycam..senin tenini 3 seansta açmaya başlar 4 te oturur..valla istiyen hergün girer sınırlama yok ama haftada bir en sağlıklısı livim
teşekkür ederim canım . zaten satıcı kızın yamukluk yaptığı bellyidi. süper süper diyo. benimde gözümde şimdio var diyo. ama kirpikleri hep yapışmış birbirine pütür pütür olmuş.kandırcak aklı sırasüprizzzzz
kız onu diyenlere inanma be..en iyisi hangisiyse onu sürüyolar sonra diyolarki benim gözümdede varr benim oramda buramdada varr:kahve:-tatlicadiarzu-
fıstıımmmm,sağollllopuyorumnanaktan
çok dellendim demin biliosun,acil maske lazım banaakaydirigubbakcemile2
-tatlicadiarzu-delikafadulden
vur kadehi usta:))acil sek bi içki ver der gibisempatiksalakcinniilerleyen satleri bekle:jeyyar:
tanrıçam saol bitanem ya valla alışkanlık yaptın bende hayatım.buhar banyosundan sonra ne yapmam gerektiğini daha sonra mı yazıcan yanlış anlamadım dimi güsellikbilmiyorumkismile
gülüm ilerleyen saatlerde ekliycem senin için bahsettiklerimi..sen buharını yap,maske tariflerinide koyucamolumunekankayizsmile
tatlım bide renk düzensizlikleri vardı ya bende onun için mi c vitamini aşkımm

aynen tatlışım onun için c vitaminiŞeniz

[

ulan mutfakta çay koyarken tüm saflığımla sen kaşla göz arasında topiğime girip mesajmı yazdın allahın belası:roflol:
neyse zaten konuştuk bu gün artık sana cevap vermiycem:nazar:

heralde ne sandın :lepi: senin yanındayken bile topüğündeyim düşün :jeyyar:

]

livim esmerim ama yne de bi kez grsem teni güzel gösterir hani kış vakti :jeyyar:
fiyat konusu değişiyo tabi yerine göre..nişantaşnda 10dkkası 20liraya görmştüm ben..
tabi seans seans grlcegi içn en az 60 gerek boshayallersmile
tırsma konusu da =)) sene de bi girsek sorun olmz gibi...her dakka grmeyz çnküü..ee yaznda zaten yazlkta kapkara oluyoruz :lepi:

evet cnm hep aynı şey bak benm kirpikelrimde de var diyolar bakıyorum iğrenç ama diyemiyorum sizin kirpiklerinizde berbat durmuş en iyisi ben bunu almyım diyemiyırummkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

spa0232.jpg
tanrıçam bugün bu rujları aldım biri golden rose rengine bayıldım diğeri innova nası tavsiye edermisin iyimidir innovanın ruju

evet cnm hep aynı şey bak benm kirpikelrimde de var diyolar bakıyorum iğrenç ama diyemiyorum sizin kirpiklerinizde berbat durmuş en iyisi ben bunu almyım diyemiyırummkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

aaa ben dayanamadım dedim valla dün.
e senin kirpiklerin hep pütür pütür ama dedim sen bana bakma çok kat sürdüm ben dedisempatiksalakcinni

evet tanrıca haklısın.inanmıcan bunlara kendin deneyip alcan en iyisi.şakkıdı

aaa ben dayanamadım dedim valla dün.
e senin kirpiklerin hep pütür pütür ama dedim sen bana bakma çok kat sürdüm ben dedisempatiksalakcinni

evet tanrıca haklısın.inanmıcan bunlara kendin deneyip alcan en iyisi.şakkıdı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ii demişsin cnm ben diyemiyorum yaakaydirigubbakcemile2dediğim gibi max factor dene cnm eminim seversinn

X