Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
inanır mısın bebegim aldım ama daha hiç makyaj yapmadım :kedi: kanka everyday aslında türkiyeye gönderim yapmıyor biz malice bir tanıdık bulduk onun yurtdısında oturan bir tanıdıgı varmıs ürün ilk once oraya gitti sonra türkiyeye geldi biraz karışık ama o sekilde oldu kargoya epey para ödedik yüzden biraz pahalıya geldi yaklaşık everyday toplam tutarı 54 civarı
olsun sağ salim eline geçmiş yahihoyyythayırlı uğurlu olsun verdiğin para değsin hergünün kokoş geçsin kankacımŞeniz
bebegim çilek gibi tadı var nasıl anlatsam body shop çileklisinin tadı gibicokacimcoook

aaabilmiyorumkismilekanka ben çilek sevmiyorum biliyomusun:tomato::kedi:badiyide sevmiyorum o yüzden:)ama çilekli almıştım işte:)

yawru kuşlar bir aralar mat rujlara takmıştım istedigim gibi mat ruj bulamadım için sadece dudak kalemi sürüyordum e dolayıslada dudakları mahfettim ...dudaklar çatlayınca dedim betanpen süreyim sanki sürdügümde biraz dolgunlaştırdı gibi yani demek istedigim şu ki denemeye deger

yawru kuşlar bir aralar mat rujlara takmıştım istedigim gibi mat ruj bulamadım için sadece dudak kalemi sürüyordum e dolayıslada dudakları mahfettim ...dudaklar çatlayınca dedim betanpen süreyim sanki sürdügümde biraz dolgunlaştırdı gibi yani demek istedigim şu ki denemeye deger
öhö öhöm
bepanthene
wiks
tuzlu su
wazelin
tarafımdan denemıstır livim:1rolleyes::nazar:

kalem kurutur livim aynenkaydirigubbakcemile5
ben golden rosenin 17 tl lik bakımından çok memnunum kızlar..şişmesini geç süper bakım yapıyo valla..ben bakım için sürüyorum

anladım tatlım
bende yarın şişmek isticem zatensırnaşık şey
sana bol şişmeler o zamanzemuszemusbak 1 çay kaşığı karabiberi dök çay tabağına..üzerine azcık zeytinyağı dök..bunu karıştır dudağına sür..ovala dudağını pilink yapar gibi.azcık kal öyle yandığını hissedne şişne kadar:)sonra yıka..sonra rujunu sürbayanssulusmile
bebegim bende onu almıştım ama kırdım =( bende tavisye ederim vallaha tadı dısında harika

tat ve koku iğrençmirmirmirmirama etkileri :lepi:

iyi yapmışsın kankamopuyorumnanaktan benimde kokusu begendigim daha sonra kullanmadan çöpe attıgım cok parfüm olmuştur bilmiyorumkismile

sorma..sırf o olsa iyi..kaç parfüm hediye verdim bende bilmiyorum:bbo:ama dolce gabana ligt pink ve şu an kullandığım alien(elyın) süper:lepi:

kanka gogus için millet çörek otu yagı fln kullanıyor sen bilirsin belki bende alıp desem mi goguslerim pek kucuk degil ama dahada buyuk olsun istiyorum

Livimm güle güle kullann tatlımmm.
Ben flormar dipliner kullanıyorum ama memnun değilim:sinifsinif:
Önceki kullandığım golden rose dipliner ama çok memnundum bi flormar deneyeyim dedim ama olmadı sevmedim elim daha yeni alıştı ilk aldığım zamanlarda kullanamıyordum bile. Olmazsa eyeliner kullanayım artıkbilmiyorumkismile

kanka gogus için millet çörek otu yagı fln kullanıyor sen bilirsin belki bende alıp desem mi goguslerim pek kucuk degil ama dahada buyuk olsun istiyorum

losyonla masaj o etkiyi gösteren,sürülen şey pek etkili diil bence..
ben şu yukarda reklamı olnı kullanıorum 2 aydır,laf olsun işte,bişii yaptıı yok gibi:)))

yok livim ya ben tavsiye etmem onu,göğüs büyütmek istiyosan çemen yağı sürüceksin sonra bana dua ediceksin:smiley-cool:ama kokusuuuakannehirişte mesele..mesela şudurki kardeş o kokoya dayanmak mesele:nazar:
tanrıcam tekrar tsk
kıslar hepıcınıze ii sohbetler
hayırlı gecelerzemuszemus

sanada sevgilimŞenizbende kaçıcam nöbetimiz başlıyo arıycak şimdi benim herifboshayallersmile

livcim canım teşekkr ederimm :))

pandora bayıldım cnm güle güle kullan hepsini :KK66:)

575.jpg

79 numara en koyusu...esmer oldugumdan koyu aldm :))

X