Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Nooooluyo kız..burda oturup mevlüt okumuyoz ya.:1no2:.espirik temi yapmıycazzz..:sinifsinif:turuncu sesuyla yetişir gelirim..:eek:
O simililerden noolcakkine..Benim elim ,davşan patisi gibin yumuşacıcıktır,okşamak gibin kısss..yerimseniben

valla espiri adı altında söyliceni söylüyosun hayatım merak etmezemuszemus
reklamlarrrr:))
Untitled on Vimeo
ilarzunun en son videosunu izlemek için tıklayın canlarım:lepi:kuzen reklam ücretini hesabıma geçiver he gözünü yediğimvereliniortaksempatiksalakcinni

sanada panterim canısımŞenizsorman hata balım sor tabi en yüksek müsadeler senin anamolumunekankayizsmile

resim gelicek livi bekliyoruz annem:))

dogal yoldan dudak dolgunlastıcısı war mı bıldıgın sekerimm
tarcınyagı deme sakın annem o benı mahwedıo hemncıkın ucuk neyım yapıo bana:çok üzgünüm:

bunlarda benim son aldıgım bebeklerim bana 1 sene kadar gider bayanssulusmile
allıklar ve pudram

dsc04573u.jpg

dsc04574o.jpg

bu da kaş farım bunu alalı 2-3 hafta kadar oldu ama eklemek istedim acık olan harika
dsc04577p.jpg

tanrıça canım golden rose mu yoksa flarmar ürünleri mi iyi eyeliner alıcam acemi işi olması lazım ,birde ruj ve lip gloss mu ne dionuz ya onlardan ? hangi yerli marka daha iyi...?

ve kullanan diğer arkadaşlarım bilgisi olan? ... flormar da 30 tl üzeri kargo bedava bir de, golden rose' a şimdi bakıcam..

liv canım güle güle kullan bebeğim ..
bende elf in ürünleri yeni aldım, ama güzel memnunum :)

sagolun canlarım benimmmm aslında bunu son aldıklarıma ekleseydim daha iyi olurdu utandım :kedi:
pandoram bende elf aşık oldum resmen helede glossların tadı enfes

dogal yoldan dudak dolgunlastıcısı war mı bıldıgın sekerimm
tarcınyagı deme sakın annem o benı mahwedıo hemncıkın ucuk neyım yapıo bana:çok üzgünüm:
bitanem doğal yoldan dolgunluk zaten olmaz..anlık şişme olur nasıl acı yeriz dudağımız şişeryerimsenibenama ben bazen toz karabibere hakiki zeytinyağı sürüp dudağıma pilink yapıyorum,sonra rujumu sürüyorum ohh angelina oluyorumbayanssulusmilekaydirigubbakcemile3bi dene bakalım canım
bunlarda benim son aldıgım bebeklerim bana 1 sene kadar gider bayanssulusmile
allıklar ve pudram

dsc04573u.jpg

dsc04574o.jpg

bu da kaş farım bunu alalı 2-3 hafta kadar oldu ama eklemek istedim acık olan harika
dsc04577p.jpg
kankaaaa:asigim: :asigim::asigim:
kızım ba-yıl-dımm!harikalar ya..güle güle kullan.fiyatları ne peki livo?ee artık kankaların için bi makyaj yaparsın heaklinialirimsmile
tanrıça canım golden rose mu yoksa flarmar ürünleri mi iyi eyeliner alıcam acemi işi olması lazım ,birde ruj ve lip gloss mu ne dionuz ya onlardan ? hangi yerli marka daha iyi...?

ve kullanan diğer arkadaşlarım bilgisi olan? ... flormar da 30 tl üzeri kargo bedava bir de, golden rose' a şimdi bakıcam..

pandoramm canımın içi,ikiside aynı sayılır ama goldenin glosları bana daha sempatik gelir..eyeliner alıcaksan flormar derim,glos alıcaksan golden rose derim tatlımkaydirigubbakcemile5

bitanem doğal yoldan dolgunluk zaten olmaz..anlık şişme olur nasıl acı yeriz dudağımız şişeryerimsenibenama ben bazen toz karabibere hakiki zeytinyağı sürüp dudağıma pilink yapıyorum,sonra rujumu sürüyorum ohh angelina oluyorumbayanssulusmilekaydirigubbakcemile3bi dene bakalım canım

tmm bebenkim yarın bi deniyeyim bakalım
benden ne kadar angelina olacaksırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

sagolun canlarım benimmmm aslında bunu son aldıklarıma ekleseydim daha iyi olurdu utandım :kedi:
pandoram bende elf aşık oldum resmen helede glossların tadı enfes

orayada ekle kanka nolcek:hulya:bilgileniriz işte,hem görmiyenler vardır
ay tadı nası çok merak ettim:kedi:meyveli gibimi kozmetik kokulumu hani tarfi imkansız bi kozmetik kousu vardır umarım anlatabildim:smiley-cool:

inanır mısın bebegim aldım ama daha hiç makyaj yapmadım :kedi: kanka everyday aslında türkiyeye gönderim yapmıyor biz malice bir tanıdık bulduk onun yurtdısında oturan bir tanıdıgı varmıs ürün ilk once oraya gitti sonra türkiyeye geldi biraz karışık ama o sekilde oldu kargoya epey para ödedik yüzden biraz pahalıya geldi yaklaşık everyday toplam tutarı 54 civarı

tmm bebenkim yarın bi deniyeyim bakalım
benden ne kadar angelina olacaksırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

benden ne kadar oluyosa senden fazlasıyla olur:jeyyar:

orayada ekle kanka nolcek:hulya:bilgileniriz işte,hem görmiyenler vardır
ay tadı nası çok merak ettim:kedi:meyveli gibimi kozmetik kokulumu hani tarfi imkansız bi kozmetik kousu vardır umarım anlatabildim:smiley-cool:

bebegim çilek gibi tadı var nasıl anlatsam body shop çileklisinin tadı gibicokacimcoook

X