Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pandoram gecmıs olsun kuzum :teselli:

Şeker çuvalım.opuyorumnanaktan.Ben öööle pek iştahlı.. yemek için yaşayan biri değil,yaşamak için yiyen biriyim..bu diyet dönemi bayaa kasmıştım..Ama kendimi o zaman ki gibi kasmak istemiyorum..
ayyyy..aynıyız heee..bende su içmem fazla..1 lt yi bulmaz içtiğim su..
Bağırsak sorunum vardı bi ara şimdi yok..Ama doğadan form u kesinlikle tavsiye ederim bağırsak düzenlemek için..süper işe yarıyor bende..kilo için değilde ,bağırsak çalıştırmak için kullanırdım..
kırkkilit Demek diyetsiz de oluyorsa deniycemm..aktardaki sarı kızda benden bıktı ama neyyyse..delikafadulden

Tabaaanız ne güzelmiş Tanrıça..o kenarındaki yasemin çiçeği mi?bilmiyorumkismile
allah canını almasın ya nelere dikkat ediyo:roflol:valla anlamam çiçekten ne çiçeği bilemiycembilmiyorumkismile
ya o değilse sen gidiceksin biz meraklısısız kalıcaz:gitme:kobayım olurmusun meraklımaklinialirimsmile
ne demek pandoram rica ederimŞenizbaya dertlendim okurken neler gelmiş başına:))canım gözünün böyle tepki vermesi çok normal,benimde gözlerim çok hassastır..o yüzden gözde makyaj varken ovmamak lazım.
aslında kredi kartımla çektim resim ama sonra eklemedim bilgiler falan yazıyo die:kedi:yapıcağın şey kartıkuyruk yapıcağın zaman kullanmak çok zorda kalırsan.ama ben inanıyorum deneme yanılma ile sen bu işi kıvırıcaksın bitanemkaydirigubbakcemile5

ben tadına bakmadım,anneme yediriyorum:)ama bende yemeğe başlıycam,faydasını maske olarak görüyorum:hulya:

melegim bende arastıracagım ney neye iyi geliyor diye bayanssulusmile
olumunekankayizsmileyok kanka anladım dedim yani şunu anladım bir cok seyi aktardan alıyorsun aklinialirimsmilebende en yakın zamanda aktarcı amcaya gitcem

Son düzenleme:
seve seve olurummmolumunekankayizsmile:lepi:make me your tester mouse:):)kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
olum bende işte diyet yapmaya kalktım bi kaç kere gözümü açar açmaz yemek yemek geliyo aklıma o yüzden diyet falan yapamam..anladım senin demek istediğiniyerimsenibennormalde iştahlıyım kasmam yani bu kalorili aman yemiyim demem..o yüzden bu çok iyi canım
allah kahretmesin o doğadan formlarıohaoldumsmilevarya karın ağrısından başka hiçbir icratı yok:umursamaz:
ben asla tavsiye etmem onu..

valla aktarlarda bir ürünle var kozmetikçi sanarsın:)aynen kanka sende takıl aktarcıya artıkolumunekankayizsmileherşeyin doğalı valla:lepi:

kızım ya senin yasadıgın yerdeki aktarcılar aşmıslar artık ben senin şu yaglı karısımını sorayım dedim (kaş ve kırpık için olanını) adam bön bön yüzüme baktı yok o nasıl birsey fln dedi :bbo:

kızlar annemde max factorun pudrası.geçen gün sürüyim dedim nasıl hoşuma gitti anlatamam
53 numara..fiyatını bilmiyorum,pembe gibi duruyo..açık renk.harikada bir kokusu var valla.pudra almayı düşünenlere tavsiye ederim

ben senelerdir bunun 81 nosunu kullanıorum,süpper kapatıcıa.s

yahu benim bağırsaklara yaramıyor malesef ,işlemiyor hiçbirşey mafoldumben bir de kilo için yemeklerden sonra elma sirkesi+bal+su karışımı içmeyi dene derim ablam..lahanayı da çok duydum da tadı kötü oluyor mu ?

meg selammm derrropuyorumnanaktan
keditörüm hoşgeldin kurbanolumunekankayizsmilenerdesin kız sen
hadi canım:1shok:
anam dünyadan haberi yok milletin:umursamaz:livim sende kendi yağını kendin yap..badem ve jojoba yağını karıştır kulak çubuklarıyla sür bitanemopuyorumnanaktan

ben senelerdir bunun 81 nosunu kullanıorum,süpper kapatıcıa.s
tonları nedir 81in sarı şekerim?
çook tşk ederim canım :1hug:

tanrıçam tşk ederim sana da canım :1hug:bakalım ağzı burnu kaşı gözü patlata dağıta becericem inşallahlaelaelaelaelae
:roflol:
haticeye değil neticeye bakzemuszemussonunda öğreniceksin ya boşver:lepi:makyaj uğruna mübahtır hepsiaklinialirimsmile

TanRIcA__;11460557]keditörüm hoşgeldin kurbanolumunekankayizsmilenerdesin kız sen

buralarda olmak ben,ama siz gelmek vede iki mesaj attırmak evciller bölümüne,reyting yapalım yawhihoyyyt

amanın alıntıyı da beceremedümm offkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…