Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam gusel sozlerın ıcın tsk ederım bebenkım
su atkestanesı yagını bende kullanıyorum ...
burnumun kenarındakı kılsal damarlar ıcın
faydasını gordunmu dersen (kobay panter olaraktan)ewt gordum kusum sempatiksalakcinni

Bu kırkkilit otu denen şey, zayıflatıyo mu kine?
Kaç haftadır basküle çıkmadım..1-2 kilo almışım galiba.eyvahedigeldismile.üfff..

Hmm karma glb tatlım yanak dudak kısmı kuruya yakın çoğu zaman banyo sonrası derim pul pul oluyo yanak kısmında t bölgem yağlı özellikle burnum.
anladım balım o zaman galenic öneriyorum
bunu örnek koyuyorum..karma ciltler için olanını al..fiyat aralığı biraz tuzludur ama başarılıdır..dermo kozmetik bir üründür

tanricam dun sordum bugun vereyim cevabi aso ismi ile hic derdim yok sadece merak ettigimden sordum alinmaca kizmaca olmasin tamam mi :teselli:
ay allahımkaydirigubbakcemile3nie alınıyım asmin?sordun cvp verdim abartılıcak bişey yokyerimseniben

canımsınŞenizpanterim damarlar üzerinde mükemmel bi etkisi var şu mübareğin valla:hulya:
tmm bebemm bekliomm ay valla hızırı gibisin kk nın:):)
kk hızır acil serviskaydirigubbakcemile3
Bu kırkkilit otu denen şey, zayıflatıyo mu kine?
Kaç haftadır basküle çıkmadım..1-2 kilo almışım galiba.eyvahedigeldismile.üfff..

zatıflatır..saça sürülür..maskesi olur...etinden sütünden faydalanalım die yaratmış yüce mevlamzemuszemus

Yani bu kırkkiliti içince yapmamız gereken extra bişey varmı?yanında bi de diyet yaparsak zaten direk zayıflarız..o zaman bunu kırkilit yaptı diyemeyiz..diyetten olar..Ne diyon tanrıça..denemişliğin varmı bööle..bu otu iç ama diyet yapmasan da olur gibi..2 kilo bana kafii..
he yap bi güzellik şu gacına..
valla diyet miyet yapamam.:umursamaz:.hayatımda bir defa yaptım, o da hamişlik kilolarını vermek için o kaaa..
yerimseniben
Geceleri ağlıycaktım nerdeyse.sempatiksalakcinni.bi an önce sabah olsun da kahvaltı ediiim diye..kaydirigubbakcemile3

önce maskeyi anlatıcam hatunlar
malzemeler:1 tatlı kaşığı ruşeymi(buğday)biraz su
hazırlanışı:karıştırın kaşıkla...
kullanımı:göz altı dahil tüm yüze sürün..15 dk sonra yıkayın
bunu özellikle göz altı için yapıyorum..göz altı çok hassastır.her şeyi kaldırmaz..bu maskeden çok memnunum..göz altına buğday yağı sürenlere duyurulur!yağ sürmeyin göz altlarınıza kızlar..
NASIL TÜKETİLİYOR: Ruşeym, soğuk süt veya yoğurt ile karıştırılabiliyor, taze ya da kuru meyveye ilave edilerek zenginleştirilebiliyor. Çorba, salata gibi yiyeceklerin üzerine serpilerek kullanılabiliyor. Yemek pişirirken baharat yerine vitamin olarak kullanabilecek bu ürün, aynı zamanda dünya mutfağındaki çeşitli yemek tarifleri için tercih ediliyor.

NELERE İYİ GELİYOR?

AFRODİZYAK: Ruşeym Doğal afrodizyak özelliğine sahip. Yakın zamanda ruşeymden vitamin tabletleri üretimi de planlanıyor.
YAŞLILIĞI GECİKTİRİCİ: E vitamininin yaşlılığı geciktirici özelliği ve vücutta hücre zarının dayanıklılığını sağlaması dolayısıyla bağışıklık sistemini destekleyerek kanserin önlenmesinde önemli rol oynar. Ruşeym ise E vitami deposu.
KALBE YARAR: Ruşeymin koroner kalp hastalığı riskini azaltması, pıhtı azaltıcı etkisiyle kanın akıcılığına, diyabetli hastalarda damar tıkanıklarının önlenmesine yardımcı olabileceği belirtiliyor.
SİNİRE BİREBİR: Ruşeymin sinir sistemi hastalıklarında olumlu etki gösterdiği, gözde katarakt oluşumunu geciktirdiği biliniyor.
GÜZELLİK İÇİN: Doğanın bu altın sırrı güzelliğe de güzellik katıyor. Özellikle de cilt kırışıklıkları için birebir. Hem kırışmayı önlüyor, hem de azaltıyor.
KISIRLIK: Buğdayın embriyosu olarak nitelenen Ruşeym, kısırlık tedavisinde etkin olarak kullanılıyor.

bunu aktardan aldım..10 tl..süte ve yoğurda katarak yiyincokacimcoook

kanka bunca seyi nereden biliyorsun ilk defa duyuyorum at kestanesini olumunekankayizsmile
patim aldıklarını gule gule kullan cnm

anam senmi benmi!gözümü açar açmaz yemek yemek gelir aklımacokacimcoookayıptır sölemesi çok iştahlıyımdır:kedi:ben hayatta öle diyet miyet yapamam,bide su içmediğim için zaten içim kuruyokaydirigubbakcemile3bu bağırsakları çalıştırıyo..benimde o problemim vardır ayıptır sölemesi:kedi:yani anladınmı canıkomaklinialirimsmileo yüzden diyet yapmasan oluryerimseniben

kızzz tanrıçaa her eve lazım gibisin valla yaaa boshayallersmilebayanssulusmilegelim bebem cidden ben sizee uğraşmıyımm sen bütün bildiklerini dene benim üstümde :):)burda da sonuçlarını paylaşırızzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni

ah canım benim ..unutmamış, bir de özellikle cvp yazmışsın,ince düşüncen için ayrıca tşk ederim ...:asigim:

sorma tanrıçam şu pırıltılı simli olan eyelinerlardan almıştım 3 adet...
ben hem bunların rengini görmek hemde evde alıştırma yapıyım dedim eşimde hazır nöbetçi iken... yaptım makyajı ,3 ünü de sürdüm 2 tane liner i üstte 1 ini altta..sempatiksalakcinniresim çekeyim dedim ,topiğe koyayım diye..makinanın lensi gitti ,yere düşmüştü ve çalışmıyor:sinifsinif:tel ile çektim resim ama onun da pc ye aktarma kablosu yokmuş vs vs..neyse sadete gelicek olursam makyaj iyidide anacım ben öyle kal sonra öyle uyu...sabah kaldım bişşi yokj ,gözümü ovuşturdum unutup,saatlerdir gözlerim yanıyor gözümle de çok oynadım yıkadım ettim derken o pullar gözüme girdi sanırsam,gözümün biri şişti benim o pulları gözümden içinden çıkarmaya çalışma hırsım ve gayretimden ,gözümün biri şişve bişi batıyor hala,pc ye bile kısık kısık bakıyom ,gözlerim yanıyor...sadece kendime gülüyorum artık :roflol:

kanka bunca seyi nereden biliyorsun ilk defa duyuyorum at kestanesini olumunekankayizsmile
patim aldıklarını gule gule kullan cnm
seviyorum doğal şeyleri livim..allah herşeyi bizim için yaratmış..sebepsiz değil..bunları düşünüp faydasını düşünmek lazım ney neye iyi gelir die..
anladımmmmmmm bennnnnnn bilmiyorumkismile
anlamadın bence:)sor livim bana kafana ne takıldı??

ne gibi faydasini gordun bu ruseymi nin sen tanrica?
bi de tadi nasil merak ettim
bi de bi de kirkkilit otunun tadi nasil onu da merak ediyorum?
yesil cayin zayiflamaya katkisi olur mu? ben maydonoz suyu iciyorum ama sanki o da fena degil gibi? butun bunlarin hepsini merak ettim simdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…