Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buna yapılacak makyajı da anlatırım yarın çilekli dondurmam

şimdi çıkmam lazım reklamcı bekliyor

öpüdünüz yawrular

Güle güle tinki pinkiii :gitme: Şeniz

uzun elbise ekliyim belki işinize yarar,aklınızda olsun
2010-elbise-modelleri.jpeg

kanka buna öldüm bittim..:asigim:.hemen attım PC ye...:lepi:
süpersin aşkommm
Şeniz

aprilim o elbiseyi kırmızı olarak aneye diktirsen nası olur senceaklinialirimsmile

bitanem, uzun olmasından mütevellit düğünde onu giyemem ama
her zaman için mükemmel bir model bence:lepi:. her renkle harika olur. kesin yaptırcam bunu aneye kanka
:asigim: olumunekankayizsmile

kanka seni bunun içinde tahayyül ettim de, kucağında bi bebik olduğu vakit nası güzel olursun bununla hey yavrum hey :asigim: :teytey:
tahayyül gücüne hayran ladım kankakaydirigubbakcemile3aslında hamile modeli doğru diyosun ama ben bayılıyorum kanka böyle modellere:1rolleyes:
teşekkür ederim meleğim ne diyim şimdi utandımdı:kedi::CüvCüv:şutarafagitti:ecrin_bebek: delikafadulden:emir_bebek: eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

bitanem, uzun olmasından mütevellit düğünde onu giyemem ama
her zaman için mükemmel bir model bence:lepi:. her renkle harika olur. kesin yaptırcam bunu aneye kanka
:asigim: olumunekankayizsmile

anladım aprilimolumunekankayizsmile
valla bende gaza geldim bendemi yaptırsam:)))çok severim bu tarz elbiseleri

Son düzenleme:
tahayyül gücüne hayran ladım kankakaydirigubbakcemile3aslında hamile modeli doğru diyosun ama ben bayılıyorum kanka böyle modellere:1rolleyes:
teşekkür ederim meleğim ne diyim şimdi utandımdı:kedi::CüvCüv:şutarafagitti:ecrin_bebek: delikafadulden:emir_bebek: eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

anladım aprilimolumunekankayizsmile
valla bende gaza geldim bendemi yaptırsam:)))çok severşm bu tarz elbiseleri

yok be yavrum, hamile modelinden ziyade, böyle huzurlu bir model (o nasıl oluyosa) kaydirigubbakcemile3
rengi de o etkiyi yarattı zihnimde kanımca, :asigim:
böyle sen hafif bronz olmuşun, kızanın var kucaanda, aşıltılı küpelerin var filan, taşlı ayakkabıların, yanında sevdiceğin :Saruboceq:
aha böyle bi renk takım elbise giymiş (şapkayı sayma)
kaydirigubbakcemile3
TR-58.jpg

kankam benim de akşam kursum var kaydirigubbakcemile5
bıcı bıcı yapmaya kaçıyom şimdik :eek:
duştan sora görüşürüz gücellerim
a.s

kukucanlar şimdi benim bir istirhamım var delikafadulden
avustos'ta benim sevgili görümcüm evleniyi kaydirigubbakcemile5
kendisinin düğünü akdeniz sıcağının en yoğun yaşandığı güzide bir şehrimizde olicik :1ninca:
ben sevdalıma danıştım, ne giyeyim diye, dedim ben yingeyim (ama görümcem benden 4 yaş büyük, sevdalımın kardeşi ama) kaydirigubbakcemile3 ne giyinmem lazım gelir, uzun elbise giyim dedim vereliniortak
olmaz didi. kısa güyecekmişim. (benimki böyle rahat model nişanlı) boshayallersmile hihoyyyt
bacaklarım güzelmiş, rahibe miymişim ben, kısa giy didi.a.s dedim bacakım güzel diye aççaksam her yerim güzel, bikini giyim didim,-tatlicadiarzu- abartma didi, enseme vurdu.:mymeka:
Neysi, sonra dedi ki kırmızı veya siyah giy. Siyah giymem didim. :umursamaz:
kırmızı renk hala opsiyonu açık. fisfisfis
lakin aklımda şu renk var a dostlar. buyrunnnnnnnnn
bakın bakayım ne düşünüyonuz.
Yorumları alayım pilisss
kaydirigubbakcemile5
634027215135862438.jpg

canim modelde renkte cok hos bence boshayallersmile

şunun güzelliğe bak yaaaa çok hoşmuş bu da kırmızı da güzel olar

oyyy ooooyyyy boshayallersmile

yok be yavrum, hamile modelinden ziyade, böyle huzurlu bir model (o nasıl oluyosa) kaydirigubbakcemile3
rengi de o etkiyi yarattı zihnimde kanımca, :asigim:
böyle sen hafif bronz olmuşun, kızanın var kucaanda, aşıltılı küpelerin var filan, taşlı ayakkabıların, yanında sevdiceğin :Saruboceq:
aha böyle bi renk takım elbise giymiş (şapkayı sayma)
kaydirigubbakcemile3
TR-58.jpg

delikafadulden:roflol: aprilim dur lan gaza getirme beni doğrurum şimdi şuracıkta:CüvCüv::ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3
allah hepimize o günleri gösterir işalah kankam:Saruboceq::asigim:resmide nası bulmuş ya deli:smiley-cool:uyumlu oldu ama kanka:icecream:

Amnam bir de belden asagisi kilos bir tarz bulsaniz benim icin, ve kucuk goguslere olacak bir dekolte lazim :kedi:

http://gercektube.com/Harmandali-Nasil-Oynanir---izle-1292.htm
yarım saattir harmandalı videosu izliyorum ne zarif oyundur o beee..:lepi:
bi bakın kızlar..
Ay bi öğrenebilsek koçişle ,oğluşumun sünnetinde oynasak şööle karşılıklı, oğluşumuzda bizimle birlikte..:Saruboceq:
hayal ettim de ne cüceeell..
a.s

canımmm, insallah gorursunuz o gunleri damatliginda da oynarsiniz insallah, darisi bize saglikla huzurla hayirlisiyla insallah.. boshayallersmile

O kızım makkajına benzetmeğe çalıştım ama nerdee o kızdaki gibin güzel sıfat olmadığından.:umursamaz:
Yüzüme sadce allık kullandım. Üşendim pudra yok fondotenim zaten yok.
Dandix telefonla çektiğimden pek net olmadı ama kusuruma bakmayın heves ettim, çalışmamk için herşeyi yapıom:kedi: Buyrun fotolar. Arzum notumu ver:eek:

2837.jpg

2898.jpg

2901.jpg

2908.jpg

2914.jpg

island ne değişik bi göz rengin var hiç biyerde görmedim masallah :nazar:
nerde o sıfat diyo işte burda kuzu daha ne istiyorsun ilarzumun dediği gibi yapmıssın
zemuszemus

X