Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
island mezun ol gerisi kolay bebek ayıp ettin

kaynanan mı dikecek gız kapalı diker o :))))))))))))

kuzi sen de yanımdaydın ya unuttun mu kız bu kızı çok şımarıktı ama elinden tel düşmüyordu aşiftenin :))))

göründüğü giibi bi kız değil yani :))) (ikidakkadamokatanarzu)

Ayy heycan tavanda zaten ama önce mezun olmam lazım dimi onun içinde şu lanet sınavlara çalışmam.:sinifsinif::gitme:
:))çalışırsın islandım sıkma o güzel canını sen..arada nefes al gel yanımıza amaolumunekankayizsmile
canolar 3 te çıkacam şu reklamcıya gidip bi paralamam lazım ne zamandır istediğim bişeyi göndermiyor sinir ediyor gitmişken de hedayemi alacam gül reçelleri ordan da siporaaa:)))

yarın burdayım ama:)))
tımam:gitme:
benide en yakın arkdaşım alamanyaya gelin gidicek olan gurbet gelini burcumun düğün hazırlıkları meşgul edicek ilerleyen günnerdee

bağada bi saç baş makkaj elbise neyin bularık diymi el birliğiylennnnnnnnn eyvahedigeldismile

bulmazmıyızhihoyyyt

kuzi sen de yanımdaydın ya unuttun mu kız bu kızı çok şımarıktı ama elinden tel düşmüyordu aşiftenin :))))

Yıllardır bi husumetimiz olmadı hele bi istediğim gibi yapmasın hır çıkarırım valla:mymeka:

Ayy heycan tavanda zaten ama önce mezun olmam lazım dimi onun içinde şu lanet sınavlara çalışmam.:sinifsinif::gitme:

benide en yakın arkdaşım alamanyaya gelin gidicek olan gurbet gelini burcumun düğün hazırlıkları meşgul edicek ilerleyen günnerdee

bağada bi saç baş makkaj elbise neyin bularık diymi el birliğiylennnnnnnnn eyvahedigeldismile

herkeşle aynı dertten muzdaripmişiz la akannehir sempatiksalakcinni
elbirliğiylen kendimizi bişey benzetiriz dostlar eehahha
hihoyyyt

april kukucan :)))))

o rengin kumaşı bulmak zor be kuzum renk harika sarışınsan kesinliklke ivedilikle önermem

ama saçlar bu renkse süper olar model da çok şık kııızzz

bana bak ağır abla mı olmak istiin sen o gece

eğer evetse benim diktirmediğim kulaklı elbise modeli veya bi model daha vardı orda çok değişik ama süperr onu bacağı düzgün fiziği düzgün birisi giyse süper olur diye düşünmüştüm gördüğümde

modeli bulursam koyacam fotoyu

dahada davosa ay pardon peteteye gelmem :roflol:
puhahahahahaahahsırnaşık şeyvan minıt barbi sakin olyasakkelimesempatiksalakcinni

göğüsleride el kadardı:dilcikar:gülerken gördüm arka dişleri çürüktü,yada siyah dolgu vardı,bide tikliydi gözünü kırpıyodu paso farkettinmisempatiksalakcinni(arzuyauyancadıkuzensmili:)
Öptüm hepiniziopuyorumnanaktan

Arzum dikkatli git gülüm selametle:eek:

hadi sanada allah zihin açıklığı versin cierimŞeniz

kukucan ne april mesajını okuyamıyorum gülmekten allah ım yaaa

ohaoldumsmile kaydirigubbakcemile3
Eprilım kesinlikle o renk yada Pudra rengi diyom ben
ay ben pudra rengine tapıoreeemmm şu sıralar
yıvrım pudra renk fazla moda olsu kesin birileriylen pişti olurum korkusu içimi kemiriyor doğrusu eyvahedigeldismile

ne diyo dedimsırnaşık şey gözümden yaş geldi bende okuyamıyorum:))))))))))))))))))))))))))))))))
delikafadulden
april kukucan :)))))

o rengin kumaşı bulmak zor be kuzum renk harika sarışınsan kesinliklke ivedilikle önermem

ama saçlar bu renkse süper olar model da çok şık kııızzz

bana bak ağır abla mı olmak istiin sen o gece

eğer evetse benim diktirmediğim kulaklı elbise modeli veya bi model daha vardı orda çok değişik ama süperr onu bacağı düzgün fiziği düzgün birisi giyse süper olur diye düşünmüştüm gördüğümde

modeli bulursam koyacam fotoyu

Ayy ne gücel olur bebekim :lepi:
yıvrım sarışın değilim ben kumralım. tenim de buyday.zemuszemus
saçım da kızıl kahve gibin.
kahve-bakır tonlu makkaş yaparım a bu rengin üstüne olur mu çiçeğim? olumunekankayizsmile
altın dore ayakkabı çanta olar di mi kızlarrrrrr alkisalkisalkis

ama bu modelin yakası çok kapalı ölürüm ben akannehir
kadın dediğin böğrü açık gezer yaz kış . bkz april
:jeyyar:

aprıl ilarzuma katılıyorum o renk bulmak zor bebeeem
yanlız bulabilirsende güzel olur kırmızı derken cıtır secelim bordaları eleyelim aklinialirimsmile
yada acık ucuk pembe uçuş uçuş bi elbisede bakabilirük cok taze çıtır gösterir a.s

ohaoldumsmile kaydirigubbakcemile3

yıvrım pudra renk fazla moda olsu kesin birileriylen pişti olurum korkusu içimi kemiriyor doğrusu eyvahedigeldismile

delikafadulden

Ayy ne gücel olur bebekim :lepi:
yıvrım sarışın değilim ben kumralım. tenim de buyday.zemuszemus
saçım da kızıl kahve gibin.
kahve-bakır tonlu makkaş yaparım a bu rengin üstüne olur mu çiçeğim? olumunekankayizsmile
altın dore ayakkabı çanta olar di mi kızlarrrrrr alkisalkisalkis

ama bu modelin yakası çok kapalı ölürüm ben akannehir
kadın dediğin böğrü açık gezer yaz kış . bkz april
:jeyyar:

bkz akitra :jeyyar:

göğüsleride el kadardı:dilcikar:gülerken gördüm arka dişleri çürüktü,yada siyah dolgu vardı,bide tikliydi gözünü kırpıyodu paso farkettinmisempatiksalakcinni(arzuyauyancadıkuzensmili:)

kimden bahsediyonuz la, guclubacismile
aynı beni anlattın da kanka
laelaelaelaelae -tatlicadiarzu-

şunun güzelliğe bak yaaaa çok hoşmuş bu da kırmızı da güzel olar

Model gücelmiş çiçeğimmm :asigim:
boydan azcık kesmek lazım gelir ama çok güzelmiş modeli kaydettim hemen
hihoyyyt

aprıl ilarzuma katılıyorum o renk bulmak zor bebeeem
yanlız bulabilirsende güzel olur kırmızı derken cıtır secelim bordaları eleyelim aklinialirimsmile
yada acık ucuk pembe uçuş uçuş bi elbisede bakabilirük cok taze çıtır gösterir a.s

bitanem benim annem terzi, o dikecek. kumaşı da buluruz hiç dert etmeyin,boshayallersmile
eminönünde bulamaycamız renk yok :lepi:
akitim aslında çok çıtır görükmek istemiyorum zira zaten yaşım herkese göre küçük ve yüzden dolayı daha da küçük görünüyorum. yingeyim ama 4 yaş küçüküm zati
:kedi:

aprilim yavru ağzı diyosunCADIARZUbence güzel neden olmasınsüprizzzzzaslında sen koç kadınısın,kırmızı sevmen lazım şaşırdımaklinialirimsmile
bi kaç model ekliyim senin için kanka
1F68163F8DE914F7C48C4BC14AB3A.jpg

yeşile bayıldım ben
2637C32914A3A6AEF3D470E11FB860.jpg

bunuda modelini sevdim..sen bu renk giymessin zaten
bm6.jpg

yeşili,ilk resimdeki ilk sıradaki straplez elbiseyi ve pembenin modelini beğendim benhihoyyyt

X