Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
O kızım makkajına benzetmeğe çalıştım ama nerdee o kızdaki gibin güzel sıfat olmadığından.:umursamaz:
Yüzüme sadce allık kullandım. Üşendim pudra yok fondotenim zaten yok.
Dandix telefonla çektiğimden pek net olmadı ama kusuruma bakmayın heves ettim, çalışmamk için herşeyi yapıom:kedi: Buyrun fotolar. Arzum notumu ver:eek:

2837.jpg

2898.jpg

2901.jpg

2908.jpg

2914.jpg

islandim hay masallah :nazar: :1shok: bu ne guzellik anacim. goz desen harika,i dudak desen super!! :nazar: bence sen o kizdan daha guzel olmussun :1hug: bir de fondoten olsa herhalde boshayallersmile

islandim hay masallah :nazar: :1shok: bu ne guzellik anacim. goz desen harika,i dudak desen super!! :nazar: bence sen o kizdan daha guzel olmussun :1hug: bir de fondoten olsa herhalde boshayallersmile

Ayy:kedi: teşekkür ederim canım ya o senin o güzelliğin cilt zaten yağlı olunca korkuyorum fondoten kullanmaya gözenekler iyice açılır diye, ama almam lazım arada bir sürsem bir şey olmaz herhal:eek:

islandcım e işte aynısı olmuş.vereliniortak.yüzün çok şeker..-tatlicadiarzu-[/QUOTE]
Tatlıgacım beğendiğine sevindim canım arzumun tarifiyle çok kolay oldu valla.:lepi:
Di mi ama ben daha şekerim.naniknanik
Hemen de şımardımdelikafadulden
Bakan güzel gözlerinize sağlık.hihoyyyt

Kızlar rimeli sürmeden önce Kayısı kreminden azıcık krpiklerime sürdüm parmağımla rimeli sürmek daha rahat oldu.
Tavsiye ederim.hihoyyyt

canim modelde renkte cok hos bence boshayallersmile
oyyy ooooyyyy boshayallersmile

Di mi burcum ben de turuncunun rengini biğendim tam yazlık opuyorumnanaktan

delikafadulden:roflol: aprilim dur lan gaza getirme beni doğrurum şimdi şuracıkta:CüvCüv::ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3
allah hepimize o günleri gösterir işalah kankam:Saruboceq::asigim:resmide nası bulmuş ya deli:smiley-cool:uyumlu oldu ama kanka:icecream:

nihahah doğur bebeki, ben bakarım :hulya:
ama 3 yaşına kadar
yasakkelime kaydirigubbakcemile3

Amnam bir de belden asagisi kilos bir tarz bulsaniz benim icin, ve kucuk goguslere olacak bir dekolte lazim :kedi:

balım ben de öyleyim,kaydirigubbakcemile5
küçük memikler için, göğüs altı büzgülü modeller daha büyük tutar.

veya şöyle kayık yakalı elbiseler olmalı
imperiaflex_0_0_0.jpg

http://gercektube.com/Harmandali-Nasil-Oynanir---izle-1292.htm
yarım saattir harmandalı videosu izliyorum ne zarif oyundur o beee..:lepi:
bi bakın kızlar..
Ay bi öğrenebilsek koçişle ,oğluşumun sünnetinde oynasak şööle karşılıklı, oğluşumuzda bizimle birlikte..:Saruboceq:
hayal ettim de ne cüceeell..
a.s

canımmm, insallah gorursunuz o gunleri damatliginda da oynarsiniz insallah, darisi bize saglikla huzurla hayirlisiyla insallah.. boshayallersmile

armandalı çok severim beya kaydirigubbakcemile5
inşallah o günler de gelir Gacım ve burcum
:lepi:

Ayy:kedi: teşekkür ederim canım ya o senin o güzelliğin cilt zaten yağlı olunca korkuyorum fondoten kullanmaya gözenekler iyice açılır diye, ama almam lazım arada bir sürsem bir şey olmaz herhal:eek:

Canım çok güzel olmuşsunnn opuyorumnanaktan

Di mi burcum ben de turuncunun rengini biğendim tam yazlık opuyorumnanaktan

balım ben de öyleyim,kaydirigubbakcemile5
küçük memikler için, göğüs altı büzgülü modeller daha büyük tutar.

veya şöyle kayık yakalı elbiseler olmalı
imperiaflex_0_0_0.jpg

armandalı çok severim beya kaydirigubbakcemile5
inşallah o günler de gelir Gacım ve burcum
:lepi:

yok canim ya bunda gogse, gerdana cok dikkat cekiyor, sanirsam kapali ve buzgulu modeller kucuk gogusler icin daha ideal
aaah ah, kucuk memikleri buyultmek kolay olsaydi keske ohaoldumsmile

amin canim, hayirlisiyla insallah :Saruboceq:

Son düzenleme:
asia_straight_asia_shampoo_tr_over_01.png
asia_spuelung_tr_over.png
balm_asia_glatt_over_tr_03.png

kızlar şu serinin üç ürününü de kullandım..
sırasıyla şampuan,durulanan saç kremi ve saçımın nemli halindeykende durulanmayan kremini kullandım ve saçımı iyice kuruttum..
sonuç çok beğendim..aklinialirimsmilesaçlarım hafif dalgalı..düz fön gibi olmasada,gayet güzeldi..
boshayallersmileyerimseniben

Yaşımız kaç olursa olsun kırışıklıklar bizi huzursuz ediyor. Makyaj sırasında kapatmaya çalıştığımız ince kırışıklıklar daha da görünür hale geliyorsa bir şeyleri yanlış yapıyoruz demek oluyor. Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan kozmetik dünyası bu sorunla baş etmemiz için yarışır durumda. Ben bu yarışın en yeni fertlerinden biriyle geçen hafta Sephora Bahar Lansmanı’nda tanışma şansı yakaladım. Instantly Young adlı marifetli krem 15 dakika içerisinde mimik, alın, ağız kenarı ve göz çevresindeki kaz ayağı kırışıklıklarını, içerdiği Trioptinin sayesinde %46 oranında azaltmakta.

Test ettik onayladık, bu ürün mucize gibi!

Editörlerimizden makyaj artisti Suna Tensi ile beraber test ettik, onayladık. Instantly Young’ ı bizlere anlatan kişi az bir miktar kremi alıp Suna’ nın avucundaki en belirgin çizginin üzerine sürüp, minik dokunuşlarla yedirdi. Gözümle görmesem inanmazdım avuç içindeki en belirgin çizgi bir anda neredeyse ortadan yok oldu. Üstelik sonucunu sadece bir iki dakika içerisinde gözlemlemiştik. 15 dakika sonunda alacağınız neticeyi bir de siz düşünün! Bu arada önemli bir nokta: sadece Sephora’larda satışa sunulan ürünü çizgi görünümü azaltmak üzere kullanabiliyorsunuz. Nemlendirici veya serum gibi bakım yapan etkileri bulunmuyor. (Fiyat: 65.50 TL/30 ml)
Untitled-2.jpg

pudram.com dan alıntıdır..

gule gule kullan patimmm :1hug:

:
burcum canım çok saol opuyorumnanaktan

akitram ve burcucum çok tşklerrr opuyorumnanaktanŞeniz:kedi:

dogum günün kutlu olsun tatlımmm opuyorumnanaktan
kaçırdım bizim kızların partisini :roflol: :roflol:
bayıldım herkesn ekledklerine valla kaydirigubbakcemile3

hea yay benimkisi gergin guclubacismile tsk ederm bebeem iyi ki dogduk opuyorumnanaktan lülülülülülü

bebeimm ra ra akitraaa aklinialirimsmile
seninde mi dogum günün tatlımm hihoyyyt dogum günün kutlu olsun cnm opuyorumnanaktan

anacım herkesn dogum günü karştrmamşmdr inşallah msjları okurken kaydirigubbakcemile3
kaça bastınız bakim :icecream:

Yaşımız kaç olursa olsun kırışıklıklar bizi huzursuz ediyor. Makyaj sırasında kapatmaya çalıştığımız ince kırışıklıklar daha da görünür hale geliyorsa bir şeyleri yanlış yapıyoruz demek oluyor. Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan kozmetik dünyası bu sorunla baş etmemiz için yarışır durumda. Ben bu yarışın en yeni fertlerinden biriyle geçen hafta Sephora Bahar Lansmanı’nda tanışma şansı yakaladım. Instantly Young adlı marifetli krem 15 dakika içerisinde mimik, alın, ağız kenarı ve göz çevresindeki kaz ayağı kırışıklıklarını, içerdiği Trioptinin sayesinde %46 oranında azaltmakta.

Test ettik onayladık, bu ürün mucize gibi!

Editörlerimizden makyaj artisti Suna Tensi ile beraber test ettik, onayladık. Instantly Young’ ı bizlere anlatan kişi az bir miktar kremi alıp Suna’ nın avucundaki en belirgin çizginin üzerine sürüp, minik dokunuşlarla yedirdi. Gözümle görmesem inanmazdım avuç içindeki en belirgin çizgi bir anda neredeyse ortadan yok oldu. Üstelik sonucunu sadece bir iki dakika içerisinde gözlemlemiştik. 15 dakika sonunda alacağınız neticeyi bir de siz düşünün! Bu arada önemli bir nokta: sadece Sephora’larda satışa sunulan ürünü çizgi görünümü azaltmak üzere kullanabiliyorsunuz. Nemlendirici veya serum gibi bakım yapan etkileri bulunmuyor. (Fiyat: 65.50 TL/30 ml)
Untitled-2.jpg

pudram.com dan alıntıdır..

Tospiş özellikle sen aklıma geldin kuşum..onun için paylaşayım dedim..

sağol komşim bi uğrayam sephoraya ben kaydirigubbakcemile5

kirmizi-elbiseler1.jpg

img-thing

bu model çok cici :lepi:

elbise2.jpg

aprilim umarım begenirsin modelleri tatlım opuyorumnanaktan göreydim seni daha iyi fikr verirdim :jeyyar:
:fırsattan istifade eden pati : sempatiksalakcinni

O kızım makkajına benzetmeğe çalıştım ama nerdee o kızdaki gibin güzel sıfat olmadığından.:umursamaz:
Yüzüme sadce allık kullandım. Üşendim pudra yok fondotenim zaten yok.
Dandix telefonla çektiğimden pek net olmadı ama kusuruma bakmayın heves ettim, çalışmamk için herşeyi yapıom:kedi: Buyrun fotolar. Arzum notumu ver:eek:

2837.jpg

2898.jpg

2901.jpg

2908.jpg

2914.jpg

mAŞALLAhhh:1shok::nazar:

uzun elbise ekliyim belki işinize yarar,aklınızda olsun
mango-sikelbise-uzun.jpg

phoca_thumb_l_uzun-elbiseler%20(8).jpg

mavi-bayan-elbise-kombinasyonu2.jpg

donna+karan+abiye+elbise+1.JPG

2010-elbise-modelleri.jpeg

buldum dediğim modeli

bunun siyahı vardı orda fevkalade duruyordu yaa çok hoş

bak kırmızısını da buldum:))

üst kısmı da alt kısmı gibi şerit şerit duruyor çubuk gibi burda belli olmuyor pek modeli üst kısmın çok hoş bir model bence

elbiseler süperr yaaa

aprılımm eyvahedigeldismile aklinialirimsmile

transparan-abiye-modelleri.jpg

tanrıça usulü çerkez tavuğu:)
grnt1608.jpg

malzemeler:
tavuk eti(ben göğüs kullandım ama fark etmez)
tost ekmeği
sarımsak
yoğurt
mayonez
domatez salçası
pul biber nane tuz
ay çiçek yağ
su(tavukları kaynatıcaz
ceviz

hazırlık aşaması:
tavukları tencereye koyup haşlayın
yoğurt ve mayonezi ayrı bir kapta çırpın..minik doğradığımız sarımsaklarıda ekliyelim..ama sarımsakları tuzla ovup öle atalım..(püf)
tos ekmeklerinin sert yerlerini çıkarın ve elinizle ufalayın
cevizleride havanda dövelim...

yapılışı:
haşladığımız tavuk soğuyunca didikliyelim elimizle..
tavukları ve parçaladığımız tost ekmeklerini yoğurtlu karışıma katalım..cevizleride ekliyelim
küçük bir tavada sıvı yağı kızdırıp salçayı katalım..ateşten almaya yakın pul biber ve nane atalım..
karışıma katalım salçayı ve karıştıralım iyice..
üstüne yağımızdan dökelim ve afiyetle yiyelim

afiyet olsun:nazar:

asıl çerkez tavuğu benmmzemuszemuskaydirigubbakcemile3

KISLARRR, unutup duruyom aklima gelmisken yazayim, simdi ben lorealin kirpik besleyen bir sivisini almistim ya, 1 haftadir kullaniyorum ve ŞOKlardayim akannehir ise yariyor!!!! sırnaşık şey kirpiklerim uzuyorrrrrr sırnaşık şey :nazar: alirsaniz insallah sizde de ise yarar :sm_cool:

yaa bende aliim hemennnolumunekankayizsmile

bende istanbulda değilim yav :sinifsinif:

bende istnbulda değilimmm:gitme:

ben geldimm kızalr bu arada hedyemde geldii nickk yazmıyo ama burcu yazıyo bizim burc sanırsamm çok tşk ederim cnm arkadaşım hemen resimlerimi eklyiorummolumunekankayizsmilesositososito

X