Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Dün sobbetin en möhim yerlerinde kızlarla partü kutlarken annem geldi cpyi kapat azcık sobbet edek doğum gününde dedi.
Bende hemen kapatıvermiş bulundum sizlerden habersiz özür dilerim salaklık ettim affola :gitme:
Ben dün saat gece bir sularında doğmuşumsositososito

Yükselenimde oğlaktır bu arada :1closedeyes:
Arzu ablamında mı yükseleni oğlakmışşş inanamiyorum delikafadulden
Burçlarımız koç yükselenlerimiz oğlakk ne kadan mükemmeliss -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni :tomato::tomato:

mis gibin parti smilesleri yüklemiştim olmamış gı sempatiksalakcinni
april ve madam tospam doğum gününüz kutlu olsun a.s.
Aman gülüm smilemiz de olmayvirsin nolucakaklinialirimsmile çok tşk ederim nikoncanım ikoncanım Şeniz
Allahhhhhhhhh doğum günü partisi mi varr hobaaaasositosositosositosositosositososito
İyi ki doğdun april iyi ki doğdun april iyi ki doğdun iyi ki doğdun iyi ki doğdun apriiiill
Al aşkım sana dansözlü pastadelikafadulden
20421jp5.gif

Aprilimmm canım benim doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara enişteyle:1hug:

Tospaaa kardeşşşş senin de doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara harika bir yıl geçirirsin inşşş:1hug:
Bu da sanaopuyorumnanaktan
150.jpg
Oyyy tosbik pastası ne kadannn güzelmişşş :asigim:
Çok tşk ederim karabiberimmm Şeniz
Doğumgünün kutlu olsun papatya suratlım..Şeniz
Çimengözlüm seninde doğum günün kutlu olsun...Şeniz

Tatlıgacımmm pişti gözlümmm :kedi:
Çok tşklerr cankuşum Şeniz

bende geldimmmmm herkese kocaman gunaydinlar simdi kalktim gunluk bakimimi yaptim geldim kizlar.dogum gunu olan tum arkadaslara hayirli mutlu saglikli uzun omurler diliyorum.tanricavallahi kozmetikci gibisin ben ozellikle kalemlerine bayildim canim bide kas ustu icin bi kalemin varya gelir gelmez bakicam insallah

tosbbaaaam, ayni gun godneriyoz hedayelerimiziiii hihoyyyt hihoyyyt bende bugun cagirdim kargoyu sanirsam yarin ya da oburgu n elinde olur arkadasin hihoyyyt :sm_cool: ay insallah begenir bilmiyorumkismile hedayemin sahibesiii, icinde degisim kartida var gulum, eger istersen degistirebilirsin, alinmam ben :1hug:

baamı gönderdin kız sempatiksalakcinni

bende geldimmmmm herkese kocaman gunaydinlar simdi kalktim gunluk bakimimi yaptim geldim kizlar.dogum gunu olan tum arkadaslara hayirli mutlu saglikli uzun omurler diliyorum.tanricavallahi kozmetikci gibisin ben ozellikle kalemlerine bayildim canim bide kas ustu icin bi kalemin varya gelir gelmez bakicam insallah
ben zaten gördümkihihoyyytsenden önce sana msj yazdımkihihoyyyt:kedi:
bitanem günaydın gurbetçi güzelimŞeniz
al tabi ucuz ucuz stok et balım ya..ne gerek var bayılıcan o kadar para:dance:..şu günlük bakımını anlat hele:hulya:neler yaptınaklinialirimsmile

Dün sobbetin en möhim yerlerinde kızlarla partü kutlarken annem geldi cpyi kapat azcık sobbet edek doğum gününde dedi.
Bende hemen kapatıvermiş bulundum sizlerden habersiz özür dilerim salaklık ettim affola :gitme:
Ben dün saat gece bir sularında doğmuşumsositososito

Yükselenimde oğlaktır bu arada :1closedeyes:
Arzu ablamında mı yükseleni oğlakmışşş inanamiyorum delikafadulden
Burçlarımız koç yükselenlerimiz oğlakk ne kadan mükemmeliss -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni :tomato::tomato:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3bende bu serseri nereye kaçtı dedim:hulya:taam özrün kabul gördü:1hug:
anamm bununda yükselen oğlak çıktı:sm_cool:valla harika tesadüfmüş..hem burçlar hemide yükselenler aynı..toprak ateş karışımı kızlar sositosositoaprilinde yükselen başakaklinialirimsmileoda toprak olihihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3bende bu serseri nereye kaçtı dedim:hulya:taam özrün kabul gördü:1hug:
anamm bununda yükselen oğlak çıktı:sm_cool:valla harika tesadüfmüş..hem burçlar hemide yükselenler aynı..toprak ateş karışımı kızlar sositosositoaprilinde yükselen başakaklinialirimsmileoda toprak olihihoyyyt
Oley özrüm kabul görmüş :lepi:Şeniz

Afrom insan istese burcları böle denk getiremes dimiolumunekankayizsmile

Bu arada duyduğuma göre sende yay burcuymuşsun:1closedeyes:şutarafagitti

Yükselenin nedir acepaklinialirimsmile

anlatayim canim gernier yikama jelimle bir guzel yikiyorum ardindan garnier gozenek acicimi ozellikle t bolgesine surup soyle bi 5 dakika bekletiyorum guzelce durulayip yikama islemini bitiriyorum ardindan once nivea oil free nemlendiricimi tum cildime yediriyorum zaten 1 dakika surmuyo kurumasi tabi yanaklarima yetmiyo bu nemlendirme yanak bolgemede loreal gunluk nemlendirmemi suruyorum sivilce varsa onun ustunede sudocreem surup bitiriyorum tabi biyere cikmayacaksam canim.cilt tipim cok tuhaf oldugu icin nemlendirme isim biraz suruyo:)))))))))))

Ben ders çalışmaya gidiyim :eek:
ama sakın gittim diye soruma cevap vermemeslik etme tanrıçam olur mu şutarafagitti

bugün doğum günüm ve ben ders çalışmak zorundayımmm :gitme:

vıyyy aneyy eyvahedigeldismile21sene önce bugün daha dünyaya yeni gelmiş çevreme aval aval bakınırken ne de iyiydi oysa boshayallersmile

Yoktu böyle dertlerim :1no2: o zamanki dertlerim geceleri yaşadığım uykusuzluklardı,yeni gördüğüm insanların kimler olduklarını anlayamamaktı,belkide gaz çıkaramamaktı mirmirmirmir

Tüm dertlerime annem hemen bir çare bulurdu boshayallersmile
Şimdi üyle miii ahh nerde o günlerrr,yaş ilerledikte dertler çoğalıyo dermanlar azalıyo:gitme:
İyice duygusala bağlamadan gidiyom ben yoksa arabesk şarkılar dinlemeye başlıcamolumunekankayizsmile
hepiciğinizi öptüm nanacıklarınızdannn opuyorumnanaktan

kızlar fortolarla uğraşmaktan takip edemiyorm birilerinin doğum günü sanırsam pastalar var ortalıkta

madam tospam ayyy ne güzel kız ilk defa görüyorum yükselen burcu bile tutan insan

benim de 4 gün sonra doom günüm pastamı isterim:)))

tanrıçam cicişlerini gördüm inceleyeceğimmm wc ye bile gidemiyom foto düzenlemekten yahuuuu

kızlar fortolarla uğraşmaktan takip edemiyorm birilerinin doğum günü sanırsam pastalar var ortalıkta

madam tospam ayyy ne güzel kız ilk defa görüyorum yükselen burcu bile tutan insan

tanrıçam cicişlerini gördüm inceleyeceğimmm wc ye bile gidemiyom foto düzenlemekten yahuuuu

Şeniz yirim seni, bekliyoz fotolari guzellik abidesi :nazar: anam gelsin dogumunun gunu kutlariz seninkinide bacim :1hug:

yaa canım elllerım kuruyunca kuaforde bı peelıng vardı ondan uygulamıstım zmanında o aklıma geldı tuz gıbı bırsey ovusturuyosun elınde elının butun kotu hucrelerını yok edıyo ovustrm sırasında sonra elını yıkıyosun parafın le bekletıyosun elını ole mukemmel oluyodu kı sımdı onu vde yapmak ıstıyorum am bulamıyorum yaa

Oley özrüm kabul görmüş :lepi:Şeniz

Afrom insan istese burcları böle denk getiremes dimiolumunekankayizsmile

Bu arada duyduğuma göre sende yay burcuymuşsun:1closedeyes:şutarafagitti

Yükselenin nedir acepaklinialirimsmile
yanlış duyum almışsın yay değilim:mymeka:burcumu söylemem siz bulunaklinialirimsmile
anlatayim canim gernier yikama jelimle bir guzel yikiyorum ardindan garnier gozenek acicimi ozellikle t bolgesine surup soyle bi 5 dakika bekletiyorum guzelce durulayip yikama islemini bitiriyorum ardindan once nivea oil free nemlendiricimi tum cildime yediriyorum zaten 1 dakika surmuyo kurumasi tabi yanaklarima yetmiyo bu nemlendirme yanak bolgemede loreal gunluk nemlendirmemi suruyorum sivilce varsa onun ustunede sudocreem surup bitiriyorum tabi biyere cikmayacaksam canim.cilt tipim cok tuhaf oldugu icin nemlendirme isim biraz suruyo:)))))))))))
tamamdır..geç:roflol:sıradakiaklinialirimsmile
gelince görcez artıkında ben isim bilmiyom ki
gaci ve arzum hariç nerden anlıcam kim olduğunu boshayallersmile
:roflol:
Ben ders çalışmaya gidiyim :eek:
ama sakın gittim diye soruma cevap vermemeslik etme tanrıçam olur mu şutarafagitti

bugün doğum günüm ve ben ders çalışmak zorundayımmm :gitme:

vıyyy aneyy eyvahedigeldismile21sene önce bugün daha dünyaya yeni gelmiş çevreme aval aval bakınırken ne de iyiydi oysa boshayallersmile

Yoktu böyle dertlerim :1no2: o zamanki dertlerim geceleri yaşadığım uykusuzluklardı,yeni gördüğüm insanların kimler olduklarını anlayamamaktı,belkide gaz çıkaramamaktı mirmirmirmir

Tüm dertlerime annem hemen bir çare bulurdu boshayallersmile
Şimdi üyle miii ahh nerde o günlerrr,yaş ilerledikte dertler çoğalıyo dermanlar azalıyo:gitme:
İyice duygusala bağlamadan gidiyom ben yoksa arabesk şarkılar dinlemeye başlıcamolumunekankayizsmile
hepiciğinizi öptüm nanacıklarınızdannn opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3serseri ya:))yürü git dersine kırmıyım bacaklarını:mymeka::1hug:sen derse gitsende varlığın burda güloaklinialirimsmilehazır damara bağlamışın gülo demem hoşuna gider kanımcaaklinialirimsmile

vayy baboooohaoldumsmile4 gün sonra yine parti var desene:teytey:kızamm kk yı kapatıcam sanakaydirigubbakcemile3taağam kuzi sen işini gör sonra incelersin:CüvCüv:
yaa canım elllerım kuruyunca kuaforde bı peelıng vardı ondan uygulamıstım zmanında o aklıma geldı tuz gıbı bırsey ovusturuyosun elınde elının butun kotu hucrelerını yok edıyo ovustrm sırasında sonra elını yıkıyosun parafın le bekletıyosun elını ole mukemmel oluyodu kı sımdı onu vde yapmak ıstıyorum am bulamıyorum yaa
mavala yada sally hansen gibi markalarda el piilinkleri var canım..ayrıca dediğin ürün sadece kuaförlerde satılan bi üründe olabilirCADIARZUevde kendin yap sende..ince bulgura yağ damlat ov ellerini bi güzel:hulya:
doğum günleriniz kutlu olsuuunnnn:ecrin_bebek:

nerdesin sen hee kaçak:eek:klava:Şeniz

günaydınnnn kızlarrrr
herkese mutlu hzuurlu paralı bakımlı süslü kokoş hediyeli aşklı bir hafta diliyorummmmmmmmmm
öncelikle doğumgünüsü olanların doğum günleri kutlu olsunnn
yeni yaşlarında kalpleri ne diliyosa onlara kavuşsunlar inşallahhhhhhhhhhhhh

tanrıçacım aldıklarına oha ve çüşş falan oldum
yarabbim onlaraı ben seçene kadar 1 hafta geçirirdim heralde kozmetikçide
gerçi ben far mar neyin kullanmıyorum özel günler harici
sürdüğüm tek rujda genelde turanj pembe
ama aldıklarına hayran kaldım valla, seni dahada dahada dahada merake diyorum artık bilmiyorumkismile
bu kadaaa süs püsee bayanssulusmile bayanssulusmile

kızlar hediyemi bugün alıp yollıcam inşallahdaa
şeyy almayan varmı yoksa ben tekmiyim bilmiyorumkismile

Doğumgünün kutlu olsun papatya suratlım..Şeniz
Çimengözlüm seninde doğum günün kutlu olsun...Şeniz

Sağolasın Gacımmm birlikte nice seneler geçirelim KK da amin işalla :lepi:

gacı nası oldu cidden yabilmiyorumkismile..ya kızlardan biri mutsuz olunca kendimi eksik hissediyorum valla hebilmiyorumkismile
burcum günaydın karamelimŞeniz

Oyy ana Tanrıçam benim o Şeniz

Sağol benim suderim kuzum Şeniz

Ebet o ben de ateş ve torpakım :lepi:

Seni de kutlicaaaazzzzz arzummm hihoyyyt
foto bekliyoz bitanem
Şeniz

doğum günleriniz kutlu olsuuunnnn:ecrin_bebek:

Ceylomm teşekkürler yıvrım Şeniz

merakla bekliyoruz fotoları acele et şekercim

X