Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Güzellerim yavru kuşlarım opuyorumnanaktan
ben yatayım artıkın...mirmirmirmir

hepinize çok çok çooooooook teşekkür ediyorum tek tek öpüyorum Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
kayısı kokulu öpücükler sizlereee (evet kremimi sürdüm) opuyorumnanaktan zemuszemus :roflol:

İyi geceler ballı lokmalarım
:içelim:
kaydirigubbakcemile3bende lahana kremimi sürdüm bendende sana lahana kokulu öpücükler kanka:CüvCüv:
hadi tekrar nice mutlu yıllara bebeğimolumunekankayizsmileallah sağlıklı sıhatli aşk dolu yaşlar nasip etsinopuyorumnanaktan

:roflol: kızımm zayıf olsa hadi yemez deriz ama etli butlu o pastayı yemeden gider mi hiç:roflol:

heee yediricekler ona dur sen:nazar:pastayısengözlerimebaksanab:nazar:

kaydirigubbakcemile3bende lahana kremimi sürdüm bendende sana lahana kokulu öpücükler kanka:CüvCüv:
hadi tekrar nice mutlu yıllara bebeğimolumunekankayizsmileallah sağlıklı sıhatli aşk dolu yaşlar nasip etsinopuyorumnanaktan

heee yediricekler ona dur sen:nazar:pastayısengözlerimebaksanab:nazar:

Oooh misss bayanssulusmile Şeniz
Hep beraber bebekim nice yıllarımız olsunnn :Saruboceq: kaydirigubbakcemile2

İy geceler herkeşe ballarrrr
opuyorumnanaktan :eek:

canikolar bende biraz tur atıp çıkıcam.herkezin enerjisi bitti bellikaydirigubbakcemile3kim kapıycaksa tükkanı anahtarı saklasın la hırsız giriyo sonraeyvahedigeldismile
içerde kimse kalmasın,geçen biberi unutmuştunuzkaydirigubbakcemile3
yarın arzuşum kına resimlerini ekliycekhihoyyyt

bakalım ne giydi,saçı makyajı nasıldıhihoyyyt4 gözle bekliyoruksositososito
bu arada plakalara düştüm:sm_cool:düzceye selam olsun:lepi:şafak 81akannehirbayanssulusmile
hadi allaha emanet olun öptüm hepiniziŞeniz:eek:

ben bişey sorucam yaaa ders calısırken cayın altını acmıstım dalmısım unutmusum :mymeka:
saolsun içindeki tüm kireçler dökülmüş içi tertemiz olduda dısı karardı napıcam yaa
eski haline dönmesi için bide metal değil caydanlık dısı sarı ama porselende değil
bilmiyorumkismile

tanrıcammm bebetom artık plakalardasın cok az kaldı hadi hayırlısı :nazar: :asigim:
bende cıkıcam birazdan herkese iyi geceler tatlı rüyalar tatlıslar ballıslar :asigim:

kız buna tecavüz etmişlerdelikafaduldensırnaşık şey

ağzımdan aldın lafı afrom..olumunekankayizsmile

Mide ağrısına viks olurmu?:uhm:

Güzellerim yavru kuşlarım opuyorumnanaktan
ben yatayım artıkın...mirmirmirmir

hepinize çok çok çooooooook teşekkür ediyorum tek tek öpüyorum Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
kayısı kokulu öpücükler sizlereee (evet kremimi sürdüm) opuyorumnanaktan zemuszemus :roflol:

İyi geceler ballı lokmalarım
:içelim:

Doğumgünün kutlu olsun papatya suratlım..Şeniz
Çimengözlüm seninde doğum günün kutlu olsun...Şeniz

ben bişey sorucam yaaa ders calısırken cayın altını acmıstım dalmısım unutmusum :mymeka:
saolsun içindeki tüm kireçler dökülmüş içi tertemiz olduda dısı karardı napıcam yaa
eski haline dönmesi için bide metal değil caydanlık dısı sarı ama porselende değil bilmiyorumkismile

tanrıcammm bebetom artık plakalardasın cok az kaldı hadi hayırlısı :nazar: :asigim:
bende cıkıcam birazdan herkese iyi geceler tatlı rüyalar tatlıslar ballıslar :asigim:
canım ,pazarda vs onları parlatıyorlar ,benimde oldu ,bende yaptıracağım yerimseniben

eski haline dönmesi için bide metal değil caydanlık dısı sarı ama porselende değil
bilmiyorumkismile

KK ya dalıp, yaktığım kaçıncı çaydanlık benim de...:kedi:
fakat benimkileer çelikti ,parlatmaya verdim oldu..
Senin emaye mi yoksa..domestos ve cif denesen..

burdayım:kedi:
akitram pandoşun alıntısında gördüm,dediği gibi pazarda parlatabilirsin bakkaydirigubbakcemile5
tatlıgacım sen kaburgam ağrıyo demedinmi..bende diyorumki viksle ov..ama miğden arıyosa ayrı..kıvrıl öyle dur,çek ayaklarını..papatya çayı iç,bide sıcak tut ayaklarınıbilmiyorumkismilekendine dikkat etmedin bak hastalandın:mymeka::teselli:
bibertom aleti napıcanki:sm_confused:elinle yap nolucak..aktarda fırça gibi bişey satılıyo ama onlara bakabilirsinzemuszemus

akitram ve burcucum çok tşklerrr opuyorumnanaktanŞeniz:kedi:

:1hug: Şeniz

burcumm sağol bitanem...Şeniz hihoyyyt

Akitimmmmmmm ver coşkuyu heyyt kuzum benim yaa çok teşekkürler vallahi:lepi:delikafadulden
Kızlar çok mutlu ettiniz bizleri (madam tospa ve ben ahha)
hihoyyyt:1hug:

Şeniz :1hug:

anaaa burcuu:1hug:saatlerimi şaşırdın kız:)bu saatte burdasın haırdır:))ya bebeğim lorealinki işte yahu..çift taraflı olan unuttunmu?

anam koca uyurken gelip bakayim dedim uykum yoktu tam :yarıesneyensmil: :dance:

burcu buda senin için annem
grnt2785.jpg

canimmmmm, ayni rimeli almisiiiiimmmmmmmm :sm_cool: :sm_cool: Şeniz sen memnun musun bundan afroditim, tanricam, hazretim? :1hug: :1hug: Şeniz

Aaah, bugun nedense herkes icin cok guzel gececekmis gibi hissediyorum! :sm_cool: Insallah cok guzel bir gun geciririz! Hepinizi cok seviyorum! :sm_cool: puhahaha Danrıçamı daha çok Şeniz sırnaşık şey :sm_cool:

Gacim insallah bugun daha iyisindir.. Ya ne geldi aklima, sendeki bu agri gaz olmasin. bilmiyorumkismile Gaz sancisi he yere vurur benim bildigim. usutmeyle alakali bu da. ceryanda falan mi kaldin acaba? gaz icin bir ilac alsan?dr. una danisarak tabi.. mide degil ama bagirsak gazi icin? ben sezeryadan sonra icimde kalan havayi her yerimde hissettiydim, omzuma vurdu gaz sancisi dusun! akannehir bicak saplanmis gibi!

Tanricaaaam, gunaydin bebisimmmŞeniz ben de su youtube daki ricebunny (Michelle Phan) nin videolarini seyrediyordum, bayiliyiroum o kiza ya, harika makyaj yapiyor. akannehir

anam koca uyurken gelip bakayim dedim uykum yoktu tam :yarıesneyensmil: :dance:
canimmmmm, ayni rimeli almisiiiiimmmmmmmm :sm_cool: :sm_cool: Şeniz sen memnun musun bundan afroditim, tanricam, hazretim? :1hug: :1hug: Şeniz
sümme haşa çarpılıcaz burcusırnaşık şey..memnunum burcum,umarım sende memnun kalırsınŞeniz
Aaah, bugun nedense herkes icin cok guzel gececekmis gibi hissediyorum! :sm_cool: Insallah cok guzel bir gun geciririz! Hepinizi cok seviyorum! :sm_cool: puhahaha Danrıçamı daha çok Şeniz sırnaşık şey :sm_cool:
sırnaşık şeyyerim ben seniii:1hug:torpilmi geçtin bana:jeyyar:bende seni çok seviyorum ballı lokmam:1hug:güzel bi gün ve hafta olsun işalah:sm_cool:
Gacim insallah bugun daha iyisindir.. Ya ne geldi aklima, sendeki bu agri gaz olmasin. bilmiyorumkismile Gaz sancisi he yere vurur benim bildigim. usutmeyle alakali bu da. ceryanda falan mi kaldin acaba? gaz icin bir ilac alsan?dr. una danisarak tabi.. mide degil ama bagirsak gazi icin? ben sezeryadan sonra icimde kalan havayi her yerimde hissettiydim, omzuma vurdu gaz sancisi dusun! akannehir bicak saplanmis gibi!

gacı nası oldu cidden yabilmiyorumkismile..ya kızlardan biri mutsuz olunca kendimi eksik hissediyorum valla hebilmiyorumkismile
burcum günaydın karamelimŞeniz

X