Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sümme haşa çarpılıcaz burcusırnaşık şey..memnunum burcum,umarım sende memnun kalırsınŞeniz

sırnaşık şeyyerim ben seniii:1hug:torpilmi geçtin bana:jeyyar:bende seni çok seviyorum ballı lokmam:1hug:güzel bi gün ve hafta olsun işalah:sm_cool:

gacı nası oldu cidden yabilmiyorumkismile..ya kızlardan biri mutsuz olunca kendimi eksik hissediyorum valla hebilmiyorumkismile
burcum günaydın karamelimŞeniz

çarpılmayız anam, Tanrım kalbimi biliyo benim, espri yaptigimida delikafadulden

ayy, e bugun o zaman rimeli surup cekeyim goslerimi aklinialirimsmile albumume koyarim. Arzum moderator olaraktan uyardi bisi :mymeka: albumunuze koyun resimleri buraya ekle kaldir yapmayin döverim sooora dedi :roflol: ben de actim album bakalim, oraya koyarim. sadece arkadaslarim gorsun diye de isaretledim a.s

ya hic sorma, insallah iyidir bugun biraz daha gacim tatlum.. :teselli:

Günaydın canolaaarrrrr güzel bir hafta sonu düğününden sonra geldim çiçekler

fotolar gelecek fegat işleri biraz toparlamam lazım güzelller:)))

herkese bol öpücükler sabah şekerlerimmm

sanada gunaydin tatlum, sabirsizlikla bekliyoz canommm Şeniz

çarpılmayız anam, Tanrım kalbimi biliyo benim, espri yaptigimida delikafadulden

ayy, e bugun o zaman rimeli surup cekeyim goslerimi aklinialirimsmile albumume koyarim. Arzum moderator olaraktan uyardi bisi :mymeka: albumunuze koyun resimleri buraya ekle kaldir yapmayin döverim sooora dedi :roflol: ben de actim album bakalim, oraya koyarim. sadece arkadaslarim gorsun diye de isaretledim a.s

ya hic sorma, insallah iyidir bugun biraz daha gacim tatlum.. :teselli:
resimmi koyucan:sm_cool:bekliyoru..ama önce rimelsiz çek sonra rimelli..after before hesabı:smiley-cool:farkı görelim:CüvCüv:

sultanım günaydınŞeniz
bende sana msj atmıştım kalbim temizmişsempatiksalakcinniresimleri heycanla bekliyoruzolumunekankayizsmile

derhal :askerselamıcakansmil: :roflol:

canim, link bu

http://www.youtube.com/watch?v=IScASMjqfmI&feature=fvsr

ama sadece bu makyaji yok, bu sayfada sag tarafta alt alta dizili videolari var.. Şeniz

saol bitanem ama açmadı sayfabilmiyorumkismilekendim bulmaya çalışam dur:hulya:
evet iyi yapmış arzum çekmiş kulağınızı:dilcikar:ben yokkende dudaklar eklenmiş ama ben göremedimmafoldumbenoh olsun size:dilcikar:

resimmi koyucan:sm_cool:bekliyoru..ama önce rimelsiz çek sonra rimelli..after before hesabı:smiley-cool:farkı görelim:CüvCüv:

sultanım günaydınŞeniz
bende sana msj atmıştım kalbim temizmişsempatiksalakcinniresimleri heycanla bekliyoruzolumunekankayizsmile

saol bitanem ama açmadı sayfabilmiyorumkismilekendim bulmaya çalışam dur:hulya:
evet iyi yapmış arzum çekmiş kulağınızı:dilcikar:ben yokkende dudaklar eklenmiş ama ben göremedimmafoldumbenoh olsun size:dilcikar:

tamam oyle yaparim canim, bifor-aftır hihoyyyt

anam o cilek dudaklari bende goremedim :roflol: :roflol: :roflol:

herkeş benim gibi yapsin acin bir album koyun oraya goren gorsun sonra kaldirin de mi ama? sırnaşık şey

bitanelerim dün ve ondan önceki günler üst üste kozmetik alışverişi ettim,uzun bi süre bişey almayı düşünmüyorum..beş kuruş nakitim kalmadı:mymeka:ama mutluyum:asigim:açık büfe gibi sergiledim odamda..bakıp bakıp mutlu oluyorumsempatiksalaksempatiksalakcinni
sizlere aldığım ürünleri elimden geldiği kadar tanıtıp bilgi vermeye çalışıcam..tabiki yerli malı yurdun malı dedim yinezemuszemusönce toplu çekimden başlıyım,ardından ürün bilgileri gelsinkaydirigubbakcemile5

toplu çekimden sonra bilgileri vermeye başlıyorum..emily kalemlerin tanesi 1.5 tl..renkleri çok hoşuma gitti,hemide çok ekonomik..alıp denemek istedim..eskiden yabancı markadan tek bir kaleme dünya para verirdim zalak gibialsanaalsanasmile,ama şimdi ugun fiyat bi sürü kalem almış oldum:lepi:ayrıca renkleride gayet hoş:hulya:

carmina marka göz kalemleri..beyaz olanı kaş üzerine uygulamak için aldım..gözün içinede sürülür istenirse..yeşil kalemini sevmedim ama:umursamaz:

kalem eyelinerim yoktu..ne zamandır almak istiyodum,maybellinede varmış..maybelline çok sevdiğim bir marka değil ama deniyim dedim..fiyatı18 tl
(ince uçlu eyeliner çekmekte zorlananlar böyle bir ürünü daha kolay kullanır aklınızda olsunyerimseniben)

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
ışıltılı eyelinerler çok hoşuma gidiyo bu arabayanssulusmileişte yeni aldıklarım..
carmina=7 küsür
alix= küsür

ucu dipliner gibi sert değil eyeliner gibi yumuşaktır
tendeki duruşları

sırf görüntüsü için bile alınabilir şu golden rose paleti:asigim:eek: kadar sevdimki anlatamamhihoyyyt 18 tl fiyatı..çokta uygun..renkleride çok hoş..özellikle far bazı ile uygulanınca harika oluyo..
dier farda golden rose terekota..onuda 15 tl ye aldım..aynalı paleti 18 e aldım düşünün..aynasız terekota far bile 15 tl:nazar:

[

terekota farın tendeki duruşu

aynalı paletteki renkler

NOT:canlar,ben salak olduğum için:)sol elimi hiç kullanamam..sol kolum deneme tahtasına döndüğü için sağ koluma sürdüm farı..ama çok hafif dokunuşlarla sürebildim:)bazsız renkleri bu kadarda hafif değil..daha yoğun aslında

buda 3.5 tl ye aldığım golden rose kaş kalemi..bunu anama aldım sizede fikir versin die koyuyorum..

maybelline rimel 17 tl küsür..maybelinenin en çok övülen rimeliakannehirçokta aşırı beğenmedim,ama kötüde değil..gamyoncuiremsu
flor mar suya dayanıklı rimel..onu kaça aldım hatırlamıyorum
ama sevmedim hiç:umursamaz:
çünkü suya dayanıklı ^^waterproff^^denilen rimelleri sevmiyorum..ama aldım işteboshayallersmiledenemek için

ARZUM aldıklarımı sen görmedin bebekom senin için koyuyorum tekrarŞeniz

canim kizin adi Michelle Phan, you tube da oyle aratirsan cikar kizin videolari.. Vallahi cok tatli bir hatun, hem cok da guzel anlatiyor.. ingilizcem pek iyi degil ama detayli ve gostererek anlattigi icin anliyorum a.s

rujlarımı çok sevdim..flormarlar 8.5 tl civarı,carmina 9 tl,golden rose 7 tl..dier flormar 9 tl civarı
simli değil,çok sevdim renklerini

ambalajlarını net görün

carminanın ambalajı çok hoşuma gitti..tepeden havalandırma açmışlar bide rengini görüyosunuz rujun:)

golden rose tırnak güçlendiriciyi 4 tl ye aldım..cüzdanıda bijütericiden aldım 3 tl ye

sevil parfümeriden fırça aldım 5 tl ye..vede tırnak süsleri..tanesi 2.5 tl

geçen gül aldığım golden rose dolgunlaştırıcının kırmızıya dönük olan rengini aldım bu seferde:)dier glosun rengine aşık oldum..aynı renk mac ta 08 numara ile 40 tl civarına satılıyor..ama ben 12 tl civarı bir fiyata aldım...ayrıca ışıltıları çok kaliteli duruyo

tendeki duruşları

bunlarda dudak kalemleri..emilyler 1.5 tl..golden rose(pembe olan)2.5 tl

bunlarda 2.parti kuzen:hulya:

Tanricam senin bu yeni rimeller gri mi? yoksa iki taraflimi? renkler siyah yerine gri cikmis? bilmiyorumkismile

ben geldima.s.
sinüzitlerim azdı gözümü açamıorm :çok üzgünüm:
bi de lavanta maskesi aldım ama yapamaıorm sümüğüm çok akıyor delikafadulden

selam
ibrahim saraçoğlunun bir tarifi var üzerlik tohumu ile yapılıyor tarif aklımda değil ama kaynatıyorsun 2 dakika boyunca buharını teneffüs ediyorsun burun tıkanıklığınada birebir geliyor

günaydın tatlım hoşgeldin bende arzucum nerelerde kaldı gözükmüyor diyordum canım öpüldün balım

gunaydın kızlarrr derdım var ellerım kuruyoo bı ara nette el pelıngıb gormustum ama nerede hangı blogda gordugumu htrlamıyorum el pelıngı varmı bılgınız evde ahzırladınız ??

ben kargoyu arayam hedayemi yollayam zemuszemus
yarın elinde olur büyük ihtimal arkadaşın :-)

tosbbaaaam, ayni gun godneriyoz hedayelerimiziiii hihoyyyt hihoyyyt bende bugun cagirdim kargoyu sanirsam yarin ya da oburgu n elinde olur arkadasin hihoyyyt :sm_cool: ay insallah begenir bilmiyorumkismile hedayemin sahibesiii, icinde degisim kartida var gulum, eger istersen degistirebilirsin, alinmam ben :1hug:

Tanricam senin bu yeni rimeller gri mi? yoksa iki taraflimi? renkler siyah yerine gri cikmis? bilmiyorumkismile
yok bitanem resimde öyle çıkmış
tanricam ya, carmina yi nereden bulurum ben? bilmiyorumkismile
yerli markalar satan kozmetikçilerde bulabilirsin balım
ben kargoyu arayam hedayemi yollayam zemuszemus
yarın elinde olur büyük ihtimal arkadaşın :-)

hayırlı olsunhihoyyytbende yolluyorum bu gün kısmetseboshayallersmilealalı bir hafta oldu gerçi amaalsanaalsanasmileanca yollucamgamyoncuiremsu

yok bitanem resimde öyle çıkmış

yerli markalar satan kozmetikçilerde bulabilirsin balım

hayırlı olsunhihoyyytbende yolluyorum bu gün kısmetseboshayallersmilealalı bir hafta oldu gerçi amaalsanaalsanasmileanca yollucamgamyoncuiremsu

canimsin canimmm, Şeniz vaay erkeş hedayeleniyor yakinda yanii :sm_cool:

gunaydın kızlarrr derdım var ellerım kuruyoo bı ara nette el pelıngıb gormustum ama nerede hangı blogda gordugumu htrlamıyorum el pelıngı varmı bılgınız evde ahzırladınız ??
el kurumasıyla pilinkin ne alakası var ebiş..sen bakım için diyosan o ayrı..sana nem lazım..netrojenin el kremini al yoğun nem verir sana..günaydın canım bu aradakaydirigubbakcemile5
tosbbaaaam, ayni gun godneriyoz hedayelerimiziiii hihoyyyt hihoyyyt bende bugun cagirdim kargoyu sanirsam yarin ya da oburgu n elinde olur arkadasin hihoyyyt :sm_cool: ay insallah begenir bilmiyorumkismile hedayemin sahibesiii, icinde degisim kartida var gulum, eger istersen degistirebilirsin, alinmam ben :1hug:

beğenir tabi niye beğenmesin:hulya:

X