Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

çarpılmayız anam, Tanrım kalbimi biliyo benim, espri yaptigimida delikafadulden

ayy, e bugun o zaman rimeli surup cekeyim goslerimi aklinialirimsmile albumume koyarim. Arzum moderator olaraktan uyardi bisi :mymeka: albumunuze koyun resimleri buraya ekle kaldir yapmayin döverim sooora dedi :roflol: ben de actim album bakalim, oraya koyarim. sadece arkadaslarim gorsun diye de isaretledim a.s

ya hic sorma, insallah iyidir bugun biraz daha gacim tatlum.. :teselli:

Günaydın canolaaarrrrr güzel bir hafta sonu düğününden sonra geldim çiçekler

fotolar gelecek fegat işleri biraz toparlamam lazım güzelller:)))

herkese bol öpücükler sabah şekerlerimmm

sanada gunaydin tatlum, sabirsizlikla bekliyoz canommm Şeniz

resimmi koyucan:sm_cool:bekliyoru..ama önce rimelsiz çek sonra rimelli..after before hesabı:smiley-cool:farkı görelim:CüvCüv:

sultanım günaydınŞeniz
bende sana msj atmıştım kalbim temizmişsempatiksalakcinniresimleri heycanla bekliyoruzolumunekankayizsmile

derhal :askerselamıcakansmil: :roflol:

canim, link bu

http://www.youtube.com/watch?v=IScASMjqfmI&feature=fvsr

ama sadece bu makyaji yok, bu sayfada sag tarafta alt alta dizili videolari var.. Şeniz

saol bitanem ama açmadı sayfabilmiyorumkismilekendim bulmaya çalışam dur:hulya:
evet iyi yapmış arzum çekmiş kulağınızı:dilcikar:ben yokkende dudaklar eklenmiş ama ben göremedimmafoldumbenoh olsun size:dilcikar:

tamam oyle yaparim canim, bifor-aftır hihoyyyt

anam o cilek dudaklari bende goremedim :roflol: :roflol: :roflol:

herkeş benim gibi yapsin acin bir album koyun oraya goren gorsun sonra kaldirin de mi ama? sırnaşık şey

ARZUM aldıklarımı sen görmedin bebekom senin için koyuyorum tekrarŞeniz

canim kizin adi Michelle Phan, you tube da oyle aratirsan cikar kizin videolari.. Vallahi cok tatli bir hatun, hem cok da guzel anlatiyor.. ingilizcem pek iyi degil ama detayli ve gostererek anlattigi icin anliyorum a.s

bunlarda 2.parti kuzen:hulya:

Tanricam senin bu yeni rimeller gri mi? yoksa iki taraflimi? renkler siyah yerine gri cikmis? bilmiyorumkismile

ben geldima.s.
sinüzitlerim azdı gözümü açamıorm :çok üzgünüm:
bi de lavanta maskesi aldım ama yapamaıorm sümüğüm çok akıyor delikafadulden

selam
ibrahim saraçoğlunun bir tarifi var üzerlik tohumu ile yapılıyor tarif aklımda değil ama kaynatıyorsun 2 dakika boyunca buharını teneffüs ediyorsun burun tıkanıklığınada birebir geliyor

günaydın tatlım hoşgeldin bende arzucum nerelerde kaldı gözükmüyor diyordum canım öpüldün balım

gunaydın kızlarrr derdım var ellerım kuruyoo bı ara nette el pelıngıb gormustum ama nerede hangı blogda gordugumu htrlamıyorum el pelıngı varmı bılgınız evde ahzırladınız ??

ben kargoyu arayam hedayemi yollayam zemuszemus
yarın elinde olur büyük ihtimal arkadaşın

tosbbaaaam, ayni gun godneriyoz hedayelerimiziiii hihoyyyt hihoyyyt bende bugun cagirdim kargoyu sanirsam yarin ya da oburgu n elinde olur arkadasin hihoyyyt :sm_cool: ay insallah begenir bilmiyorumkismile hedayemin sahibesiii, icinde degisim kartida var gulum, eger istersen degistirebilirsin, alinmam ben :1hug:

Tanricam senin bu yeni rimeller gri mi? yoksa iki taraflimi? renkler siyah yerine gri cikmis? bilmiyorumkismile
yok bitanem resimde öyle çıkmış
tanricam ya, carmina yi nereden bulurum ben? bilmiyorumkismile
yerli markalar satan kozmetikçilerde bulabilirsin balım
ben kargoyu arayam hedayemi yollayam zemuszemus
yarın elinde olur büyük ihtimal arkadaşın

hayırlı olsunhihoyyytbende yolluyorum bu gün kısmetseboshayallersmilealalı bir hafta oldu gerçi amaalsanaalsanasmileanca yollucamgamyoncuiremsu

canimsin canimmm, Şeniz vaay erkeş hedayeleniyor yakinda yanii :sm_cool:

gunaydın kızlarrr derdım var ellerım kuruyoo bı ara nette el pelıngıb gormustum ama nerede hangı blogda gordugumu htrlamıyorum el pelıngı varmı bılgınız evde ahzırladınız ??
el kurumasıyla pilinkin ne alakası var ebiş..sen bakım için diyosan o ayrı..sana nem lazım..netrojenin el kremini al yoğun nem verir sana..günaydın canım bu aradakaydirigubbakcemile5

beğenir tabi niye beğenmesin:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…