Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ayy dur hemen ürünler hakkında bi kaç bişi sölicektim söliyim unutmadankaydirigubbakcemile3

Golden rose'nin kaş kalemini bende kullanıom şekerparem çok hoşuma gidiyo hihoyyyt
kaşlarım saç rengim gibim açık renk olunca belli olsun diye üstünü bu kalemlen çizittiriveriyorum gamyoncuiremsu

Maybilline rimel aslında şu ana kadar en çok hoşuma giden rimle benim yanne çoğu marka rimeli denedim ama bu hoşuma gitti senin neden hoşuna gitmedi bebişim bi hatasını bi kusurunubi yannışını mu gördün yoğsa CADIARZU-tatlicadiarzu-

Bide emily kalemler bende de bi sürü var sürünüyom çok sefiom onları olumunekankayizsmile

Ayrıca ben iki tnae ışıltılı eyeliner aldım günnük nasıl kullana bilirem sen nası kullanıosun güzel afrom diyver bende kullanem bari günnük abartılı oluo gibim gelio kullanmıom da:gitme:

Ama rujların falan bitirdi beni yani hepsi de nası güsel bakıyo banaa :asigim:

Bide bi sorum olcektii guclubacismile

Canım acayip derecede peynirli cevizli erişte çekiyi bu istek nasıl gider acep bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile

iyi geceler kızlar ben kaçarr opuyorumnanaktan
erken kalkmam lazım

İy geceler tatlı balım Şeniz

Oyy abril yesin seni minicim iyi geceler kuzum opuyorumnanaktan Şeniz

hey allam yaa sen yaşlandın mı tospik kaydirigubbakcemile3
ama ruhunu zorla yaşlandırıyon böle diye diye ben sana diyim
lmaz:

budur..alkışlıyorum seni bebeğim:lepi:alkisalkisalkis
iyi geceler kızlar ben kaçarr opuyorumnanaktan
erken kalkmam lazım
:gitme:
tatlıgacının keyfi yok,yoksa o geliyo senin hakkındanalsanaalsanasmileiyi geceler kankamŞeniz
tospam teşekkürler çikiletam:kedi:enişte bişey demiyo,çünkü dışarda değil evde boyanıyorumkaydirigubbakcemile3o gelince yanında yapıcamaklinialirimsmileo yoksa makyajda yok:gitme:hep diyorum size ben dışarda kokoş bi tip değil gayet sıradanım..ama askerim gelince beni kimse tutmasın:lepi:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
serseri yaa:)))hadi yat uyu deli kız:))allah rahatlık versin..sağa dön besmele çek kız:hulya:Şeniz
tanrıçam güle güle kullan
rujda yakın renkler almışız kuzum

saol canımopuyorumnanaktan
ayrıca şu iletini değiştir yalmaz:mutsuz değil..mutlu yaz:asigim:güzel enerjiyi çağırhihoyyyt

mutlu değilim ki
mutlu olunca değişcem söz

aprilim koskocaman otuz oldum
3 onluk yane ..
nerem genç artıkın yaa

Kızlar evet, düşüncemizde haklı çıktık
Carmina'nın bazı ıtalya'da üretiliyor ama Türk
Cecile'in ürünleri Almanyada üretiliyor ama Türk.
Flormar'ın bazı ürünleri Fransa'da bazıları Almanya'da üretiliyor ama Türk..
GoldenRose (Classics-Erkul Kozm) Türkiye'de üretiliyor ve Türk.
Pastel Türkiye'de üretiliyor ve Türk...

:lepi: kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt

Son düzenleme:

Demek enişteye süsleeniysin seni gidi afro seniii aklinialirimsmile

En iyisini edion valla yerimsenibenolumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3kalk dişlerini fırçala,sonrada bolca su iç..şekersiz sakız çiğne..yemeyide düşünme sakınlmaz:
çimen göz,bi hatası olmadı aplası merak etme:smiley-cool:ama hayatımın rimeli diyemem..ben lancome ve saint loren gibi yabancı markalar kullanıyodum salak gibi-tatlicadiarzu-ama allah için memnundum..onların haricinde loreali beğendim,şu an lorealden daha çok beğenebiliceğim bi rimel bulmaya çalışıyorum..yani sevdim,ama delice bağlanmadım henüz:smiley-cool:
melekom ışıltılı eyelinerleri kalemin üzerine uyguluyorum ben..sade sürmüyorum..denemelerine dikkat edersen ne demek istediğimi anlarsınkaydirigubbakcemile5o zaman esas rengi ve ışıltısı çıkıyo meydana..ayol içinden geliyo kullan günlük kime nebayanssulusmilesefan olsunkaydirigubbakcemile2zemuszemus

mutlu değilim ki
mutlu olunca değişcem söz

aprilim koskocaman otuz oldum
3 onluk yane ..
nerem genç artıkın yaa

Canom 10 dakka sora 23 oluyorum hayırlısıylan...eyvahedigeldismile
Sevdalımla yaşıtsın tospikim.kaydirigubbakcemile5 O heç öle yaşlandım modunda gezmiy. :umursamaz: Zıp zıp valla hey yavrum hey :jeyyar: aklinialirimsmile

keşkem bir an evvel 30 olduğumu da görsem, sevdalım yanımda olsa...
mafoldumben

Vay bee yıllardır flormarı türkiyede üretilir bilirdim akannehir
Yazıklar olsun flormar yanılttın beni :umursamaz:kaydirigubbakcemilesempatiksalakcinni

Demek enişteye süsleeniysin seni gidi afro seniii aklinialirimsmile

En iyisini edion valla yerimsenibenolumunekankayizsmile

anam bende ne kadar makyaj malzemesi varsa dağıttımeyvahedigeldismilemakyaj yapmıycaksın dedi,bi ara ona takmıştı..bende gönlü olsun die verdimde cidden:))ama şimdilerde baskın çıkıyorum,bak geliceksin süslenicek bişeyim yok aaaaklava:diyorum
oda dışarda süriyim demede ne halt ediyosan et diyohihoyyytsempatiksalakcinni

yeni yaşın şimdiden hayırlara vesile olsun kafamçokkarıştı
çok hızlı geçiyor yıllar eprilim
ne hoyratça harçamışım zamanı diyorum ..
heybemde pişmanlıklarım fazla ..
kendimi affetmediğim sürece genç hissedemeyeceğim biliyorum ..
iç hesaplaşmadayım ..

20 li yaşların kıymetini bilin en güzel zamanlar ..
ve hep gülün hepiniz sevdicelerinizle ..

Vay bee yıllardır flormarı türkiyede üretilir bilirdim akannehir
Yazıklar olsun flormar yanılttın beni :umursamaz:kaydirigubbakcemilesempatiksalakcinni

Yeşil gözlüm bitanem, Şeniz
bazı ürünleri didim kız akannehir
Tr de üretilen ürünleri de var. :lepi:
Göz kalemleri Alamanyada, bazı ürünleri Paris te üretiliyor kanımca. CADIARZU
bendeki farda Kocaeli yaziy. Ama kaleminde France yaziy. vereliniortak
Amaan neyse, sonuçta %100 yerli sermaye. :lepi:
istediği yerde üretsin, yeter ki kaliteli ve uygun olsun gözünü sevdiğim boya badanalar
sempatiksalakcinni

Dediklerini acilen yapmam gerenk bal peteğim yoksa gecenin bi yarısı erişte yapıp güpletecem eyvahedigeldismile

Delice bağlandığın rimel olmadı yani benim gibi yaa bende bi seviom diom başkasını görüom ona geçiom şıpsevdi gibim naptığımı bende bilmiyom artık bilmiyorumkismile
ama körkütük aşık olamadım bi türlü hoşlantıymış benimkisi geç de olsa anladım :1closedeyes:
bundan sonrada ışıltılı eyelinerlar kalemlerin üstüne sürülcek yanii CADIARZUanlaşıldı kaptan olumunekankayizsmile

Sen demiii eprılımmmm delikafadulden

benimde 21'i doldurmama dakikalar kaldııııııııı sempatiksalakcinni

seneler uçup gidio bee yaşta ilerlio off :gitme:

ayyyy doğum günün kutlu olsun cnmm inş hep sevdiklerinle bizlerle beraberraklinialirimsmile kendimide araya sokmazsam olmazzz:kedi:Şeniz

biliyodumki:lepi:

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
parti başlasınnnnnnnndelikafadulden

herkeş kopsun:sm_cool: :sm_cool:

madam tosbişş seninde doğum günün kutlu olsun bebeğim yaa nice nice yıllara olumunekankayizsmileŞeniz sevdikelrinle ve bizimle beraberrraklinialirimsmile

Ben geldim tatlıslar
tanrıcam hos geldin bebetomm rujlara kalemlere bitttttttttttttttiim
:sm_cool:
buarada sen sisedemi cekiosun soke :1shok:

tatlıgacım gecmis olsun buarada a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…