Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hb cnm bende daha alamadım hediyemi bugün çıktım dışarı ama ne alcamı bilemedim ya kafam çok karıştııkafamçokkarıştı

ben de aynen çok zorlandım yaa:kedi: kendime beğenir gibi aldım opuyorumnanaktan hatta bi kaç şei kendime de aldım kaydirigubbakcemile3

Tanrıçam her bir parçayı gülerektenkaydirigubbakcemile3 sür sürüştür..zemuszemus
gözlerim te te böölekafamçokkarıştısempatiksalakcinni oldu
Nikoncan çok sağol canım..

Ohanes oldum kanka bardak ta mı çekiyorsun akannehir
şapşırdım gene...kuzum sen nası bi yeteneksin yahu
:asigim: delikafadulden
kaydirigubbakcemile3yok be aproşum abartma:kedi:bana çok kolay geliyo valla:kedi:

Bu arada Tanrıça'm ısırganı soğuk suda kaynatayım mı yoksa kaynamış su dökerek demleyeyim mi?
canım benim kaynar su dök öyle demle..
Miniklerin arayıp da bulamadığı yalnız bi alışırlarsa nefes aldırmazlar sana
Ben de çok seviyorum çocukları ama karşıdan:)
Topiğine bereket kuzumsositososito
onlar zaten fena alışık bana islandım:)
Hadi ben azcık derse döneyim yine uğrarım. Fazla gecikmem malum 5 dakka çalış 1 saat ara ver yapıyorum geneldei
allah zihin açıklğı versin canım benim..ballı sütünüde iç çalışırkene..badem ceviz neyinde ye:hulya:
DANRIÇAM mı geldi lililillililili (zılgıt) delikafadulden

anam çıkıp gitmişim görmemişim,
bunları karıştirip sürücüz gözümüzün altına,15 dk sonra yıkıciz zemuszemus

bi dee bunu yaptım
5566.jpg

biraz taşmış sempatiksalakcinni[/B]
bayıldım:asigim:mini kelebeğem süper olmuş kızhihoyyytmaşalah tütütütü..zılgıtınada öldümsırnaşık şeydelikafadulden:))lililiiliiiii:)
ulen kızlarr gece gece kaç sayfa okuttunuz banaa gözlerim şaşıbeşi oldusempatiksalakcinni......

tanrıça valla maşallahın var davşanım......kaç yaşındasın bilmiyorum ama helal sana yafrum:lepi:

buarada şaptan bahsetmişin şaşırdım kaldım neymiş bu taş parcası haberimiz yokmuş....annem ağız yarasına eritip toz haline getirdiği şapı sürerdide sabaha geçerdi,demekki cilt içinde iyi bişiymiş sayende öğrendim...ama benim geçmek bilmeyen şu parmak ucu kadar güneş lekemi ne geçirecek bilmiyorum delirdim resmenkafamçokkarıştı

türkan şorayım mübarek yahihoyyythoşgeldin kaşını gözünü sevdiğim..tatlım arap kızını denesene..3 tl hemide..gece yatarken lekeli alana sür..umarım fayda görürsün..gören tanıdıklarım var çünkü..ayrıca limon sür lekeli bölgeye..
Batmassın kozmetik mannağım sen kötülere bişicik omass aklinialirimsmile -tatlicadiarzu- :tomato: :tomato: :şakayapalımdedikiçineettiksmilesi:

Bebeim kk'nın tüm özel mesajları sana mı gidiyo nedir CADIARZU
Normal bi insan evladına bi günde 17 özel mesaj geldiği nerde görülmüş allasen:bbo::roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3 çimen göz kaç gündür girmiyorum ama dimi:CüvCüv:merak etmiş arkidişlerimolumunekankayizsmile
5631.jpg

5635.jpg

5639.jpg

flormar 99 mavisi nazar boncugnda gzel oluyo kızlar..
vayyy sinsi kurba..hangi ara aldın bunları lenhihoyyytfarın rengine bayıldım..ocelerde pek hoş..garnieri maske gibi yap,sonra yıka..ovma yüzünü sivilceleri azdırma..güle güle kullan kankammŞeniz
tanrıçam pek neşem yoktu anlamışsın.işte alıntıladım kendi mesajımı..zencefille bal karıştırıp sıcak suda erittim..nane ilimon yaptım..biraz hafifledi..
Belime vuruyor ağrısı..
geçmiş olsun gacım yaa..kıyamam sana:KK43:( anladım zaten bi tuhafık var sende..viksle ovsana oranı..varsa yakı yapıştır..viksle ov,yün bişey koy..kalk yap bunu üşenme
Oyy oyy oyyy topik sahibi gelmişş:Çok özlettin kendini kanka gel bi öpeyim
geldim bibertomolumunekankayizsmilebende sizleri özledim kıvırcığım
miraba bakımlı kızlar
çilomm hoşgeldin topramm
ganimetlerimin fotolarını çekem yarın işyerinden eklerim

tanrıcam haklıymışsın flormarın pembe hafif ışılltılı allıkını aldım çok güzel ..
yerli malı yurdum malı
tospik çok sevindim ürünlerinden memnun kalmana..güle güle kullan..resimleride bekliyoruz yarın
aabd0ad513751574ea0a5c12ccd764eb.gif
bir duyum aldım tanrıçam gelmiş doluşun kızlar
party0028.gif

parti başlasın
party0023.gif
sırnaşık şeykızım resimler çıkmamış allah napmasın senisırnaşık şeyparti başlasın diyo ama resim yoksırnaşık şey
Flormar cidden süper! ben Pastel'i de seviyorum.
Carmina Türk değilmiş bu arada, İtalyanmış.akannehir
Ama Hunca ithal ediyormuş yıllardır. a.s
Hunca'nın kozmetik markası She imiş...
kanka ya türk malı dedi bana kozmetikçi hatunlarbilmiyorumkismilealla alla ya...
favorim golden rose,flormar,carmina..:lepi:

ben de aynen çok zorlandım yaa:kedi: kendime beğenir gibi aldım opuyorumnanaktan hatta bi kaç şei kendime de aldım kaydirigubbakcemile3

bende acayip zorlandım alamadan geldimm uzun bigünümü ayırıcam artık mesela yarınnsempatiksalakcinni en son nezamn göndericektik kızlarrCADIARZU

vayyy sinsi kurba..hangi ara aldın bunları lenhihoyyytfarın rengine bayıldım..ocelerde pek hoş..garnieri maske gibi yap,sonra yıka..ovma yüzünü sivilceleri azdırma..güle güle kullan kankammŞeniz

aynen dedgin gibi yapıyorum zatn kanka yerimseniben yüzümde sivilce yok izi var anacım :gitme:

üç misafir aha biri de liv miki ?akannehir
liiivvv liiiiiivvvvvv :a015::a015::gitme:
sempatiksalakcinni

bende acayip zorlandım alamadan geldimm uzun bigünümü ayırıcam artık mesela yarınnsempatiksalakcinni en son nezamn göndericektik kızlarrCADIARZU

7-10 gün demiştik canım ama ben yolladım hiç dayanamam böle şelerde kurtluyumdur biraz ohaoldumsmile

kanka ya türk malı dedi bana kozmetikçi hatunlarbilmiyorumkismilealla alla ya...
favorim golden rose,flormar,carmina..:lepi:

Made in Italy yazıyor kanka, ama herhalde sadece üretimi italyada yapılıyordur.:uhm:
Hunca'ya ait bir marka gene de...Türkiş sayılır.:lepi:
Flormar'ın da bazı ürünlerinde made in Germany yazıyor misal. daha kaliteli olsun diye Avropa'da üretiyolardır belkim.a.s Böyük pahalı markalar Çin'e kaçsın, Avrupa Türklere kalsın hahayt
sempatiksalakcinni

7-10 gün demiştik canım ama ben yolladım hiç dayanamam böle şelerde kurtluyumdur biraz ohaoldumsmile

saol cnm kaç günümüz kaldı peki nezamn yapmıştık çekilişi ay çok unutkanım bennkafamçokkarıştı bende hediyeyi alsam dayanamam yollarım da önmli olan hedayeyeyi seçebilmekk:sinifsinif:

ben geldimm fıstıkalrımmmzemuszemus
hoşgeldin tayin pekmezŞeniz
çığlık atmak istiyorum tanrıçam süper şeler almışsıınnnn delikafadulden
hemen yarın carminanın rujunu almalıyım süpeerrrrr delikafadulden
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
kaydirigubbakcemile3hastayım sana ben:))valla minom hem ambalajı hemde rengi süper fiytıda cabasıaklinialirimsmiletavsiye ederimolumunekankayizsmile
kankaların bitanesiii akannehir
neler almış allaammm gözlerim kalp kalp oldu yeminle...:asigim: :asigim:

herbiri çok güzel yaaaa Güle güle kullan bebeğim
olumunekankayizsmile hihoyyyt
gözlerin kalp kalp oldu demekkaydirigubbakcemile3benimde na böle oldu kanka eklerkenkafamçokkarıştı
çok saol canım dostumŞeniz

her dilde şok oldum yazmak istiyorum şuan :1shok: :1shok:
o nasıl bi alışveriştir yarebbimm...
kaç yetaleye patladı de bakem :jeyyar:
ihtiyacım olanları not ettim alcemmm :lepi:
bende her dilde ay lav yu yzmak istiyomaklinialirimsmileihli bedih böböğümolumunekankayizsmilegelde birebir gösteriyimaklinialirimsmileŞenizsaol bebeğem
tanrıça'm cnm güle güle kullan aldıklarını...
şu emily göz kalemlerini bende çok seviyorum ama siyah hariç çünkü siyah akıyor çok çabuk ama renklilerden çok memnunum...
birde golden rose far paletine bayıldım birde lip gloss mor olan çok güzelmiş güle güle kullan canım...ben yine aldım bişeyler ama resim çekmem lazım bir ara çekip ekleyeceğim...birde şu far bazı nerde satılıyor ??? golden rose de varmıdır ???
tutim sarı papatyam sephorada far bazı satılıyo..ben ordan aldım..yerli markada yok,ama istersen benim arkoyu far bazı denememe bi göz at..
aynı renk mac ta 08 numara var..ama fiyatı 40 tl falan..üstelik ışıltılarına kadar aynı..tavsiye ederim parlatıcıyı..ayrıca emily nin siyah hariç bende her rengini tavsiye ederim..siyahını bende sevmiyorum canokaydirigubbakcemile5çok teşekkürler tatlım

Aldıkların harika kanka off canım çekti ya ben de alışverişe çıkmak istiyom.. Hediyemi de almadım daha hediyemi almaya çıktığım zaman ben de alayım birşeyler... Ayy o maybelline bende de var ben sevmedim kanka onun lacivertini kullandım daha önce daha güzeldi topaklanma yapmıyodu. Bitti rimelim senin şu çift taraflı olandan alcam..
al kanka loreali denekaydirigubbakcemile5bibertom tişkür idirim:kedi:alın artık şu hedayelerinizidealsanaalsanasmile
tanrıçam uzun bir süre bir şey almayacağına kim inanır, kadir inanır sempatiksalakcinni:nazar:
manyak ya koptumsırnaşık şeyniko valla battım labilmiyorumkismile
tutimm:asigim:mahçup oldum...çok güzel bişey bu..hediye almış gibi sevindim papatyam çok teşekkürlerŞeniz
ben de aynen çok zorlandım yaa:kedi: kendime beğenir gibi aldım opuyorumnanaktan hatta bi kaç şei kendime de aldım
neyse konuşmıyım benkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile
Tanrıçam her bir parçayı gülerektenkaydirigubbakcemile3 sür sürüştür..zemuszemus
gözlerim te te böölekafamçokkarıştısempatiksalakcinni oldu
gacım tatlım,saolasın ama senin keyfin yok yamafoldumbenhadi viks varsa sür kalk canım:teselli:
aynen dedgin gibi yapıyorum zatn kanka yerimseniben yüzümde sivilce yok izi var anacım

haftaya solaryuma giricez ne üzülüyon:nazar:

üç misafir aha biri de liv miki ?akannehir
liiivvv liiiiiivvvvvv :a015::a015::gitme:
sempatiksalakcinni

3 neki:dilcikar:7 olduğu zamanları biliyoruz sen uyukaydirigubbakcemile3dimi kızlar:nazar:ayrıca bu kadar çok seviyolarsa topiği üye olsunlar aramıza katılsınlar ama kime ne anlatıyosun:nazar:
liv değildir kızlar..o kafa dinlemek için gitti..misafir olarak gelicek olsa ban istemezdi..ama gelicek merak etmeyinopuyorumnanaktan

Afroditimmmmm naptın sen yaa yüreğim ağzıma geldi yeni aldıklarını görüncee delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Aman yarabbim inanamıyorum :sm_cool::dance::teytey: ne kadan güzel şeyler almışsın öyleee bebeim gülegüle sürün :asigim:

Yaktın geçtin içimi valla yaa bayıldım bayıldım nasılda harika hepside sür sür çık dışarı :lepi: hihoyyyt

Bu arada enişte bişi diyo mu meleğeem bu makyaj olayına eyvahedigeldismile

ben de sana hastayım bebeğim benim:asigim: hastasıyız,bayıliciz kaydirigubbakcemile3 Ayhan sicimoğlu gibikaydirigubbakcemile3
yarın okul var malum alsanaalsanasmile ben gıdgıdgıdaklayaraktan tavık gibi yatmaya gidiormsempatiksalakcinni tanrıçam:asigim: ve aprilim:asigim: gıyabında hepinizi teker teker öpüormm opuyorumnanaktan

Flormar cidden süper! ben Pastel'i de seviyorum. :lepi:
Carmina Türk değilmiş bu arada, İtalyanmış.akannehir
Ama Hunca ithal ediyormuş yıllardır. a.s
Hunca'nın kozmetik markası She imiş...

bende paris yazısını görmüştüm carminanın altında ..

ben aldım bugün vella canım cıktı ..
malum topictekiler genç ..
gençlerden biri çıkınca ay ne severler diye düşünmekten ayaklarıma kara sular indi
inşallak beğenir ya

X