Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
anam bende ne kadar makyaj malzemesi varsa dağıttımeyvahedigeldismilemakyaj yapmıycaksın dedi,bi ara ona takmıştı..bende gönlü olsun die verdimde cidden:))ama şimdilerde baskın çıkıyorum,bak geliceksin süslenicek bişeyim yok aaaa:eek:klava:diyorum:nazar:
oda dışarda süriyim demede ne halt ediyosan et diyohihoyyytsempatiksalakcinni
bende az kalsın tüm makkaj malzememi dağıtıyodum ama son anda döndüm kararımdan kaydirigubbakcemile3
iyi olmuş işte kozmetik ürünlerin yenilenmiş afrom kaydirigubbakcemile3
eniştem belkide senin için yapmıştır zemuszemus
Yeşil gözlüm bitanem, Şeniz
bazı ürünleri didim kız akannehir
Tr de üretilen ürünleri de var. :lepi:
Göz kalemleri Alamanyada, bazı ürünleri Paris te üretiliyor kanımca. CADIARZU
bendeki farda Kocaeli yaziy. Ama kaleminde France yaziy. vereliniortak
Amaan neyse, sonuçta %100 yerli sermaye. :lepi:
istediği yerde üretsin, yeter ki kaliteli ve uygun olsun gözünü sevdiğim boya badanalar
sempatiksalakcinni

Ohh yani dimi eprılım yerli sermaye sonuçtaa sositosositogerisini boşviiir :lepi:

Dediklerini acilen yapmam gerenk bal peteğim yoksa gecenin bi yarısı erişte yapıp güpletecem eyvahedigeldismile

Delice bağlandığın rimel olmadı yani benim gibi yaa bende bi seviom diom başkasını görüom ona geçiom şıpsevdi gibim naptığımı bende bilmiyom artık bilmiyorumkismile
ama körkütük aşık olamadım bi türlü hoşlantıymış benimkisi geç de olsa anladım :1closedeyes:
bundan sonrada ışıltılı eyelinerlar kalemlerin üstüne sürülcek yanii CADIARZUanlaşıldı kaptan olumunekankayizsmile

Sen demiii eprılımmmm delikafadulden

benimde 21'i doldurmama dakikalar kaldııııııııı sempatiksalakcinni

seneler uçup gidio bee yaşta ilerlio off :gitme:

anam bu kadar olurdelikafadulden delikafadulden delikafadulden
2 tane goç gibi arkadaşım var ya:lepi:
ulasvf1mk9.jpg

şerefinize:içelim:
47134.jpg

fora-bar-5.jpg

topikte kızlar için kapattım:lepi:dökün kurtlarınızı:lepi:

Aaaaaaaa saat geçmiş bile 12yi akannehir
iyiki doğdun eprılım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Nice mutlu yıllaraaaaaaaaaa ŞenizŞeniz
tospik,epril ..
dolu dolu , ççok mutlu bi yıl geçirin emi
tşkler tosbik hemşerimmm olumunekankayizsmileŞenizŞeniz
madam tosbişş seninde doğum günün kutlu olsun bebeğim yaa nice nice yıllara olumunekankayizsmileŞeniz sevdikelrinle ve bizimle beraberrraklinialirimsmile

tşkler miniğimm amin cnm inşallah yine sizlerle geçiririm bu yılı da ŞenizŞenizŞenizopuyorumnanaktan

utandırdınız benii :kedi:

Sen demiii eprılımmmm delikafadulden

benimde 21'i doldurmama dakikalar kaldııııııııı sempatiksalakcinni

seneler uçup gidio bee yaşta ilerlio off :gitme:

Ayy biliyodum senii kuzummm hihoyyyt
geçen sene denk gelmiştik gene böle vay anasını kafamçokkarıştı
KK da bilem yıllandık kızlar hey gidi...sempatiksalakcinni
Nice yıllara bebeğim sana da
Şeniz kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

ayyyy doğum günün kutlu olsun cnmm inş hep sevdiklerinle bizlerle beraberraklinialirimsmile kendimide araya sokmazsam olmazzz:kedi:Şeniz

minikommm tebii sizsiz güzel olur mu hiççç hihoyyyt
sağol bitanem hep tugedır işalla
:1hug:

tospik,epril ..
dolu dolu , ççok mutlu bi yıl geçirin emi

olur tospikim ama sen de gül sevin coş eğlen hihoyyyt

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
parti başlasınnnnnnnndelikafadulden
dogumgunu.jpg

havai_fisek.jpg

herkeş kopsun:sm_cool: :sm_cool:
ev_partisi_mkle.jpg

noliy la çılgın kadın -tatlicadiarzu- olumunekankayizsmile
ben bu kapitalist sistemin parti kültürüne karşıyım bi kerem. :eek:lmaz:
benim doğum günlerim kütüphanede olur :umursamaz:
seminer havasında geçer hııııh boshayallersmile :kahve:

şşt masanın altından elma vodkayı versene hacı
:içelim: sempatiksalakcinni

anam bu kadar olurdelikafadulden delikafadulden delikafadulden
2 tane goç gibi arkadaşım var ya:lepi:
ulasvf1mk9.jpg

şerefinize:içelim:
47134.jpg

fora-bar-5.jpg

topikte kızlar için kapattım:lepi:dökün kurtlarınızı:lepi:

ortam süperrrrrrrrrrrrr delikafadulden
hadi millet iki doğum gününü birlikte kutluozzz :sm_cool::sm_cool::dance::teytey:
ayy döktüresim geldi şimdiii ohaoldumsmile

tşkler tanrıçammm harikasınnnnnnn canım benimmmmmmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Eprılım cidden geçen senede denk gelmiştik dimi ayyy bi yıl geçmiş aradan aynı gün aynı saatte aynı sitedeyiz yinee :roflol:

yel girmiş belli..en yisi bardak çektir ..çekebiliyosan sen çek..ben boynuma çekiyorum bazen..ayrıca çokta güzel bardak çekerim:smiley-cool:geçmesse pelesenk yağı al aktardan onla ov gülo

allah hayırlı bi yiğen nasip etsin burcum..hayatım ilarzu ile konuşurken ekledim ya lorealin..hatta arzu kuzenim dediki bu değil dieri dedi,senin aldığın için

amin canim, bulayim bakayim ismini cismini rimelin gecmisten :eek: yok anam cekemem ben bardak, korkarim eyvahedigeldismile

5631.jpg

5635.jpg

5639.jpg

flormar 99 mavisi nazar boncugnda gzel oluyo kızlar..

gule gule kullan patimmm :1hug:

Burcum patim aldıklaırnızı güle güle kullanınopuyorumnanaktan

Ağrı mı dediniz herlade şu an kimse benim çektiğim ağrıyı çekmiyordur. Sol kolum ve omzum felaket ağrıyor kolumu kaldıramıyorumsenağlama

sagol karabiberim benimm Şeniz

beyin şerbetlemesi geçiriyorumkafamçokkarıştıaz müsade edin gelicemakannehir

:roflol:

hadi millet iki doğum gününü birlikte kutluozzz :sm_cool::sm_cool::dance::teytey:

tşkler tanrıçammm harikasınnnnnnn canım benimmmmmmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nice mutlu yillar dogum gunu cocuklariiii :sm_cool: :sm_cool:

Tanricam sen de aldiklarini gule gule kullan canimmmm opuyorumnanaktan ruclari not ettim aklinialirimsmile

Eprılım cidden geçen senede denk gelmiştik dimi ayyy bi yıl geçmiş aradan aynı gün aynı saatte aynı sitedeyiz yinee :roflol:

valla bu kadar olur yıvrım ahahaah :roflol: vereliniortak

nice mutlu yillar dogum gunu cocuklariiii :sm_cool: :sm_cool:

burcumm sağol bitanem...Şeniz hihoyyyt

Akitimmmmmmm ver coşkuyu heyyt kuzum benim yaa çok teşekkürler vallahi:lepi:delikafadulden
Kızlar çok mutlu ettiniz bizleri (madam tospa ve ben ahha)
hihoyyyt:1hug:

Aprilim ve çimen gözlü madam tospaam iyiki doğmuşunuz kuzular. Sevdiceğizlerinizle nicee aşk dolu sağlıklı yıllar dilerim.a.s. (ikinizde benden küçükmüşünüz yaa:umursamaz:)

Tanrıçam sağol gülüm sizden aldığım gazla çalıştım valla performansıma şaştım doğrusu:nazar:İnşallah iyi gçer.
Öff sabah yine 6da ayaktayım, az daha takılayım sonra island kaçar:eek:

Afroditim aldıkların başımı döndürdü yaww hey maşallah güle güle sağlıkla sürüştür canımcımkaydirigubbakcemile

Ben geldim tatlıslar
tanrıcam hos geldin bebetomm rujlara kalemlere bitttttttttttttttiim
:sm_cool:
buarada sen sisedemi cekiosun soke :1shok:

tatlıgacım gecmis olsun buarada a.s.
sende hoşgeldin akitoşumolumunekankayizsmile
he çekiyomki:kedi:zor değilki:kedi:dudiş resmi eklemişsiniz ve silmişsiniz ben yokken:dilcikar:gordüm:dilcikar:

iyi geceler yarın iş var ..
ben yatiyom
opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktaniyi geceler canımm

bende az kalsın tüm makkaj malzememi dağıtıyodum ama son anda döndüm kararımdan kaydirigubbakcemile3
iyi olmuş işte kozmetik ürünlerin yenilenmiş afrom kaydirigubbakcemile3
eniştem belkide senin için yapmıştır zemuszemus
hepside yepyeniydimafoldumbenbi tane yerli marka yoktu(tabi salaklığımdan)o zamanlar yabancı alırdım bi halt varmış gibi-tatlicadiarzu-

noliy la çılgın kadın -tatlicadiarzu- olumunekankayizsmile
ben bu kapitalist sistemin parti kültürüne karşıyım bi kerem. :eek:lmaz:
benim doğum günlerim kütüphanede olur :umursamaz:
seminer havasında geçer hııııh boshayallersmile :kahve:

şşt masanın altından elma vodkayı versene hacı
:içelim: sempatiksalakcinni

siee ordan:dilcikar:değil vodka su yok sanakötükedihüsosenin için parti verdim yaptığına bakkötükedihüsoah sana vodkasüprizzzzz:dilcikar:hadi kızlar şerefe:içelim:

ulan 2 aynı doğum günlü koç kadını,ama ikisi ne kadar zır karakterlerkaydirigubbakcemile3yükselen burçlarınız ne acebaCADIARZU
nsı girersen öyle gidermiş:)yoksa yılbaşı içinimiydi o be:bbo:
amin canim, bulayim bakayim ismini cismini rimelin gecmisten :eek: yok anam cekemem ben bardak, korkarim eyvahedigeldismile

anaaa burcuu:1hug:saatlerimi şaşırdın kız:)bu saatte burdasın haırdır:))ya bebeğim lorealinki işte yahu..çift taraflı olan unuttunmu?

Son düzenleme:
island'ım çok teşekkür ederim canım yaa.Şeniz..Ne güzel çalışmışsın tatlım efferim, güzel geçicek tabii, ben de sana pozitif Reiki yolluyorum yıvrım :lepi: hihoyyyt

Minikommm balonlarına kurban opuyorumnanaktan
Çok teşekkürler bitanem... :1hug: kaydirigubbakcemile2

Ayy kızlar duygulandım yaa ağlatmayın şimdi gece gece piliss
:gitme:

X