Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bankanın çağrı merkezi ordaymış fındıkzadeden gideceğim düşünülürse nası giderim

clean clear ürünleri hep alkollü oluyo biliyorum kaydirigubbakcemile
tanrıçam sevmediğini söylemişti sanırım fisfisfis

saolun kızlar hoşçakalınn opuyorumnanaktan
gidiyom diy la hala gitmemiş. yürü git! seni sösöylerim mmmürsele ha :mymeka:

bu da mı bana acep? :1ninca:
garibim paranoyal oldu kaydirigubbakcemile3:icecream:

:roflol::roflol:

bankanın çağrı merkezi ordaymış fındıkzadeden gideceğim düşünülürse nası giderim

Canım bak şimdik. Fındıkzade otobüs durağından bi kaç tane Güneşli hattı geçiyor.
ben de fndkzade de oturuyorum da.yerimseniben
97 numara direkt Güneşli ye gider.

clean clear ürünleri hep alkollü oluyo biliyorum kaydirigubbakcemile
tanrıçam sevmediğini söylemişti sanırım fisfisfis:

alkollü mü.CADIARZU ..hmm söylediğin iyi oldu Nikonum sağolasın... Şeniz

girdim işim ordaymış canım ama fındıkzadede kalıcam .çok korkuyorum,bi yakınımda kalıcam.ama ist.i pek bilmiorum.edirneden gelicem

Merhaba güzeller,
sizi okurken dinleniyorum valla Allah muhabbetinizi arttırsın.
Sınav dönemimdeyim ve son dönemim isyanlardayım bu ara çok sıktı artık.kafamçokkarıştı

Bir ara qspa.com'a mail atmıştım ürün numuneleri gönderiyorlarmış bugün gelmiş ben yokken. Görünce pek bi sevindirik oldum ama bir de ne göreyim testerların son kullanım tarihi geçmiş bazısı 2 ay bazısı 5 gün ayıp ama ya hediye diye fırça da atamam şimdi hediye ürün zaten ama kullanmam da yani:umursamaz:

Tanrıçam cildime bişiler önerir misin kuzum ya bu ara tek tük sivilcemsi bişiler çıktı. uykusuzluk+stres+regl yaklaşıo kontrol edemiyorum kendimi.akannehir

girdim işim ordaymış canım ama fındıkzadede kalıcam .çok korkuyorum,bi yakınımda kalıcam.ama ist.i pek bilmiorum.edirneden gelicem

bitanem korkacak bişey yok :)kaydirigubbakcemile5
kötü bir yer değildir Güneşli..

fındıkzade kendi semtim diye demiyorum kuzum, çok güzeldir.:lepi: hiç zorluk çekmezsin, günün her saati gündüz gibi aydınlıktır, kalabalıktır. etrafta 4 tane büyük hastane olduğu için trafiği çok yoğundur ama o nedenle de ıssız olmaz hiç. insanı genelde iyidir, merak etme. iş yerinin de servisi vardır herhalde. yoksa da otobüs hatları var dediğim gibi.
Şeniz

kızlar bankaların çağrı merkezleri hakınd bilginiz warmı,garanti bankasında işe başlıcam umarım.nasıldır sizce

kızlar bankaların çağrı merkezleri hakınd bilginiz warmı,garanti bankasında işe başlıcam umarım.nasıldır sizce

Canım hayırlı olsun inşallah.
Çok stresli bir iş, çelik gibi sinirlerinin olması lazım yeri gelecek küfür de yiyeceksin müşterilerden azar da.
Ama ağzını açıp tek kelime edemeyeceksin malum müşteri memnuniyeti:umursamaz:
Ben Garanti'nin operasyon departmanında çalışmıştım, santralde bize bağlıydı açtığım telefonun haddi hesabı yoktu, çok yoğun oluyor.
Bir ara otomatiğe bağlamıştım evde cep telefonunda garanti diye açıyordum telefonlarıkaydirigubbakcemile3
Kolay iş yok be canım alışırsın elbet, seversin umarım.

Son düzenleme:
ya o kadar alinti yaptim mafoldumben hepsi gitti aptal internet yuzunden klava:

hediyeler gitmis, ne guzel hedaye sahiplerine hihoyyyt resimleri bekliyos ona gore :sm_cool:

arzummm, yakisir bebekime o sac tipleri. bol bol foto bekliyos senden de bacim :1hug: Şeniz

ssrem yeni isin hayirli olsun canim alkisalkisalkis

minigim neden okula gitmek istemiyorsun anacim, hasta degilsin ya? :teselli:

tanricammm, canim ya arzumun onerdigi lorealin shocking maskarasi uretilmiyormsu :gitme: acaba bana soyle dolgun ve uzun gostern maskara ne onerirsin canim? bilmiyorumkismile

ısland cım peki garantinin ücretleri nası,tatmin ediomu.sen hala çalışıomusun canım

ısland cım peki garantinin ücretleri nası,tatmin ediomu.sen hala çalışıomusun canım

Yok canım ben 2 aylığına çalışmıştım staj olarak girmiştim.
Başlangıçta hiç de tatmin edici olmadığını biliyorum, ama zamanla farkeder muhakkak
Amas ücret konusunda bankaların çoğu aynı zaten çok düşük maaşla başlatıyorlar ve dibine kadar sömürüyorlar seniÇok üzgünüm çoook

akitra zihnin açık olsun yawrum buzdolabın üstüne koyduğum okunmuş pirincini unutma

pirensesim

bol bol kopyalar kopya çektiğin kişi çalışmış olur inşallahh gülüm
hay Allahım yaa :roflol:

ben geldim canlarr hihoyyyt

arzucumm bende 3. fotoyu sevdim çok cici ama sade duruyor alkisalkisalkis

akitram Allah zihin açıklığı versin bebeem olumunekankayizsmile

:roflol: fotomontajdir yaw? :roflol:

canim basarilar akitram :1hug:
tsk ederm tatlıslar olumunekankayizsmile

bu da mı bana acep? :1ninca:

git çabuk pis tembel hadi olumunekankayizsmile
hepsini sahıplandın bu benim bikere meyve sepeti kaydirigubbakcemile

bana gelen numuneleride ben begenmedim sampuanları köpürmüyor
kırmızı kil desem cildimde yaglı yaglı bişey bırakıyor pekenmedim
lmaz:

ben geldimm fıstıkalrrrzemuszemus

hosgeldin bal dudiş zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…