Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
maske yaptım put gibi oturuyorum yüzümde mimik yok :umursamaz:
kaskatı oli bu maske kuruyunca mafoldumben

biberimm o köpüşş seninnmiiii

Yok miniğim benim değil malesef ama çok istiyorum yakında kesin alcamguclubacismile

Yav o kuyduğun videoya baktım da ben beğenmedim kadının dudaklarını eski hali çok daha güzelmiş bana çok kalın geldi o kadar kalın dudak sevmiyom galiba:1ninca:

bende var ona benzer bi köpüşş:1hug: cnm dudakları ince olanalr için çok iyi bişey ama bende öyle kocaman seviyorum ya gerçi zaten güzelmiş kadının dudaklarıboshayallersmile

merhaba cancagızlarım
ugrayamıyorum misafirlerim var
hepinizi seviyorum ve öpüyorum hasretleee
Şeniz

bence dudişleri küccük olanlar için güzel bişey 2 dk yap pörtlet :roflol:

bence dudişleri küccük olanlar için güzel bişey 2 dk yap pörtlet :roflol:

aynen çok iyiymiş büyük olanlar içinde iyi bence mesela o videodaki kadının dolgun ama dahada güzel oldu yapınca ama türkiyede yok sanırımmbilmiyorumkismile

bende var ona benzer bi köpüşş:1hug: cnm dudakları ince olanalr için çok iyi bişey ama bende öyle kocaman seviyorum ya gerçi zaten güzelmiş kadının dudaklarıboshayallersmile

Oyy yerim bennn onuu cinsi ne cnm? Evt inceler için uygun brşey. Senin zaten dolgun dudaklar hiç ihtiyacın yok kibayanssulusmile

merhaba cancagızlarım
ugrayamıyorum misafirlerim var
hepinizi seviyorum ve öpüyorum hasretleee
Şeniz
Biz de seni seviyoruz cnmmmopuyorumnanaktan
kısçeler iyi geceler
ben yatim
yarın kurs var
30 yaşında gene öğrencilik pöffffffffffffff

İyi geceler cnm

Oyy oyy ne tatlı şey o ya maşallahh yerim ben onu evt benziyor baya cnm aynı cins olma ihtimali yüksek eğer kutu kola şişesinin boyunu geçmiyorsa boyu aynısı=)

ayy minik minicik bu
ama minik olduguna bakmamak lazım bu köpüşler cok asabi oluyor
boyuna posuna bakmadan hevliyor kereta
guclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…