Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şunun daha basiti gibi düşünmüştüm ön kısmını saçın sizce hangi model daha çok gider yüzüme canlar?[/B][/QUOTE]

datlum hepsi çok güzel bence iki modelde yüzüne gider deneme saçı yapıyorlar zaten bir kaç model belirle ve dene birde uzun süre dayanıcak bir model seçmeye çalış

kızlar itiraf edin
Live ben kime çıktım diye baskı yaparak kızı bunalttınız mı yoksalmaz:
ay ben bile kim kime çıktı çok merak ediyorumdelikafadulden

nisanım nikocancım hoşgeldiniss opuyorumnanaktan

sen de hoşgelmişsin canım, özletme kendini olumunekankayizsmile

şunun daha basiti gibi düşünmüştüm ön kısmını saçın sizce hangi model daha çok gider yüzüme canlar?[/B]

datlum hepsi çok güzel bence iki modelde yüzüne gider deneme saçı yapıyorlar zaten bir kaç model belirle ve dene birde uzun süre dayanıcak bir model seçmeye çalış[/QUOTE]

çok sğol şekerparem nbu iki modeli götürecem kuaföre biğendim bunları ama sondaki fotodaki kibi üstü krape yaptırmıcam saca ve topuz daha sıkı olacak bal köpüğüm evet

bu nasıl canlar bana yakışır mı

ben yandan ama üstü krapeli değil yüzüme yapışan şekilde yandan ayrılsın diye düşünmüştüm bu modeli de gördüm kafam karıştı...
sana ne yapsan yakışır :1closedeyes:

been geldim kızlar hepicininzi öpüyorummmŞeniz

hoşgeldin köfte dudaam, güle güle :a015:

datlum bir kaç model buldum bak bakalım belki seversin tabi gelin saçı için duvağın şeklide önemli

Eklentiler

• $topuz1.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $evliliksaati_bridal_hair_style2.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 21

bu nasıl canlar bana yakışır mı

ben yandan ama üstü krapeli değil yüzüme yapışan şekilde yandan ayrılsın diye düşünmüştüm bu modeli de gördüm kafam karıştı...

canim yakismaz mii? boshayallersmile

geldiiğim gibi gidiyorum kızlar hazırlanıp okula gitmem lazımm öptümm sizlerii muahhh =)

iyi dersler minikim :1hug:

şunun daha basiti gibi düşünmüştüm ön kısmını saçın sizce hangi model daha çok gider yüzüme canlar?

ay bu da cok hosmus boshayallersmile ama senin tarif ettigin sekilde sana daha cok yakisir balparem :1hug:

temem burcu kokulum bunları flash a atem ben kuafüre götrüem

kız kendi nişanıma bu kadar hazırlanmadım hee:)))

temem burcu kokulum bunları flash a atem ben kuafüre götrüem

kız kendi nişanıma bu kadar hazırlanmadım hee:)))

bişey değil balım kendi nişanında insan telaştan heyecandan pek çok şeyi düşünemiyor bile ben evlenirken nikah şekeri davetiye hep kendim yaptım uzmanlaştım artık bu arada gelinlik modeli falan gerekirse 500 modelden oluşan koleksiyonum var tatlım yardımcı olurum öpüldün

Son düzenleme:
vaaay miniii en hızlımız sen mi olduk gııızzz:)))))))))))))) hadi bakalım ayırlı olsun

ilarzum sen zaten güzel be tatlım düz sal saçlarını yine güzel :lepi:
rihanna modeli hoşuma gtti

vaaay miniii en hızlımız sen mi olduk gııızzz:)))))))))))))) hadi bakalım ayırlı olsun

anaam ilk ben mi yolladımdelikafaduldenpazartesi eline geçer heralde :lepi:
inşallah beğenir opuyorumnanaktan
hediye seçmek hep zor gelmiştir bana bundada belim ağrıdı tercih yaparkene kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…