Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kıskanma nolur online ol senin de olur cicişim:)))

:1ninca::1ninca:

hankı şehire gönderecen?

yok anam saka yapiyom, gunudz en cok ben online im amaaaaa :sm_cool: en cok bes benimmmm :roflol:

hakkaten nisanim hanki sehre gonderiyon? :1ninca: :1ninca:

Sadece diyebilirim ki İstanbul dışı yerimseniben

ama şehri sölemiceeeeeemmm
:umursamaz: lülülülülülü

yok anam saka yapiyom, gunudz en cok ben online im amaaaaa :sm_cool: en cok bes benimmmm :roflol:

hakkaten nisanim hanki sehre gonderiyon? :1ninca: :1ninca:

bana 3 beş sana 5 beş bal köpüğüm

Sadece diyebilirim ki İstanbul dışı yerimseniben

ama şehri sölemiceeeeeemmm
:umursamaz: lülülülülülü

anaa bana çıkma ihtimalo doğdu

aplilim hos geldin canim kizlar arada kopuyom tekrar geliyom malum cagam tepemde anne kahvalti anne su anne cikolata valla catlayacam artik hemen bakiyorum yazdigin aniya arzucum

himm, ilarzum olabili mü?? CADIARZU

Yaa sölemicem ki. az kaldı kızlar sabredin aaa kaydirigubbakcemile delikafadulden

aplilim hos geldin canim kizlar arada kopuyom tekrar geliyom malum cagam tepemde anne kahvalti anne su anne cikolata valla catlayacam artik hemen bakiyorum yazdigin aniya arzucum

hoşbuldum tatlım Şeniz

Yaa sölemicem ki. az kaldı kızlar sabredin aaa kaydirigubbakcemile delikafadulden

anam tamam ne kızıyon :mymeka: kendi kendime dusunuyom orda bak " CADIARZU " :roflol: soyle mi diyom ben sırnaşık şey tabi ki süleme, süprisi kacmasin :sm_cool:

:1hug:

bu nasıl canlar bana yakışır mı

ben yandan ama üstü krapeli değil yüzüme yapışan şekilde yandan ayrılsın diye düşünmüştüm bu modeli de gördüm kafam karıştı...

şunun daha basiti gibi düşünmüştüm ön kısmını saçın sizce hangi model daha çok gider yüzüme canlar?

X