Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kendi manikürümü kendim yaparım ben.sizlerlede yaptıklarımı paylaşmak istiyorum
ilk önce suyla dolu leğene kokusunu sevdiğim yağlardan atarım..köpük yapıp şımarmak içinde sevdiğim şampuanlardan:kedi:bide saç kremi atarımki yumuşacık olsunhihoyyyt
(bazen deniz tuzu atarım yada bazı kozmetikçilerde satılan pembe tozlardan)
kaydirigubbakcemile2​
ellerimi içinde balık gibi gezdirdikten sonra çıkarırım havlu ile kurularım...
sonra havluyu kucağıma alır üzerine elimi koyarım ve başlarım maniküre...
törpüm ile tırnaklarımı iterim önce.bütün tırnaklarımın etlerini ittikten sonra başlarım manikür makasıyla kesmeye:ecrin_bebek:
etleri aldıktan sonra şekil vermeye başlarım..küt törpülerim tırnaklarımı benzemuszemus
törpüden sonra tırnakta soyulmuş bişeyler oluyor.onlarıda törpünün tersi ile üzerinden geçip tekrar suya sokup çıkarıp havluya silerim..ellerim kuruyuncada eğer oje sürüceksem ojemi..yok eğer sürmiyceksem krem sürerim..ama nedense o kremi hemen silerim
NOT:limon ellerin dostudur.manikür yaptığım suyun içine limon dilimleri ve bazende süt koyarım yeterli kadar..işte en kral manikürbayanssulusmile
dışarda yaptırıp dünya para vericeğinize güzel bir manikür makası edinin hemde zevkli oluyo beolumunekankayizsmile

katılıyorum tanrıça maniküre para vermeyi saçma buluyorum ben her bayan kendi yapabilir olumunekankayizsmile

ben yapamıorum amaa boshayallersmile

ne kadar bakımlısın ya ozenyorum sana tatlım ben 19 yasındayım önerdiğin maskeleri kremleri kullanmamda bi sakınca yok dimi erken değil yani:ecrin_bebek:

katılıyorum tanrıça maniküre para vermeyi saçma buluyorum ben her bayan kendi yapabilir olumunekankayizsmile
hayatımda bir kere maniküre gittim hemde ünlülerin gittiği 'göya' çok kaliteli!bir kuafördü..tırnak etlerim sızladı 2 gün.o gün bu gündür asla elletmem kimseye hem luzumsuz para bana göre..kaydirigubbakcemile5

ben yapamıorum amaa boshayallersmile
çok kolay kanka bi kere denesen gerisi gelir..ayrıca hoşgeldin kk ya canımma.s.
ne kadar bakımlısın ya ozenyorum sana tatlım ben 19 yasındayım önerdiğin maskeleri kremleri kullanmamda bi sakınca yok dimi erken değil yani:ecrin_bebek:

ceylanım sana geçen gün sivilce izlerin için öneride bulundum okudunmu bebem?
bitanem çok zor şeyler değil bahsettiklerim,bende öyle dizilerdeki hatunlar gibi sürekli bakımlı gezen biri değilim,manikür ve cilt bakımı olması gereken bakımlar..kıldı tüydü bunlara dikkat ederim,ama her daim makyaj yapmam tabi,ama kendi çapımda makyaj konusunda bilgim var tabi
yazdığım maskelerde cilt tiplerinide belirttim,sen cilt tipine uygun olanı seç aralarından hiç bir sakınca yok hayatım yeterki cilt tipine uyanı yap

cok saol canım benim ya iyiki varsın.okudum canım krem tavsiyeni ya aslında cevremdekiler yuzun bebek gibi iz yok diyo ama bana var gibi geliyoboshayallersmile
yok canım ya bence bu konularda bilgin fazlasıyla var kendi capında falan değil.
cildim karma yanaklarım cok kuru t bolgemde yağlı işte zaten maske falan yapınca yanaklarıma yapamıyorum cok hassas hemen kızarıyo lekeleniyo 1 gun oyle geziyorum:bbo:

canım benim teşekkür ederim ya:kedi:sende iyki varsın bitanemŞeniz
dediğim gibi hiç bi zaman iddam olmadı,elimden geldiği kadar sizlerle paylaşmak istiyorum işteolumunekankayizsmile
eminim cildin bebek gibidir ama diyosanki ben yenilensin istiyorum cildim tiretin kremi kullan.1-2 aylık bir kullanım sonucu cilt soyulup yenileniyor ve izler gdiyor canım(tabiki derin değilse)

ezanelerde 15 tl ye alabilirsiniz..yalnız cildi soyucağı için biraz sabır lazım.o görüntüye alışıcaksınız.ayrıca bunu uyguladığınız zaman güneş koruyucu nemlendirici kullanıcaksınız.onun içinde ben avene marka krem öneririm.yine ezanelerde satılır 60 tl civarı..ama o kdr param yok şu an alamam diyosanız netrogenin cilt yapınıza uyan kremini tavsiye ederim.oda 23 tl civarı

Son düzenleme:

hmm anladım canım sadece lekenin uzerinemi sureyim bunu

Bebek Tanrıçam benim,
Manikürüne kurban senin...opuyorumnanaktan

Ben de kendim yaparım. 2 sefer kuaförde yaptırdım, pahalısından, aynı şey vallahi, ev daha hijyenik =)guclubacismile

Ben önce limonlu suya batırıyorum elimi, sonra az miktarda Türk kahvesiyle peeling yapıyorum, oluyor eller pamuk! zemuszemus
Sonra sabunlu-kremli su olayına giriyorum. Sonrası senin anlattığın gibi kuzum...
Eller hep gücel olmalı bakımlı olmalı...

Kahve ile burnuma peeling yapmaya korkuyorum çünkü cidden çok kuvvetli soyucu. Cildim zati çok hassas...Acaba daha az partiküllü ne olabilir cilt için yavrım ?
mirmirmirmir

canlarım şu an kullandığım pilink bu ama kendi yaptığım doğal pilinkleri bi ara resimliycem
bunun fiyatı 16 tl civarı..zaten daha öncede bahsetmiştim

aprilim senin yaptığında gayet güzelkaydirigubbakcemile5hemde zevkli valla dimi canımzemuszemus
canım resmini eklediğim pilinki kullanıyorum şu an gayet güzel..ben şekerli yaparım içine biraz yağ damlatıp hemen burnuma çeneme falan uygularım.bazen tarçınlı bişeyler yaparım cildimde sivilce varsa o ara..kafamda farklı bişey var onu yarın önce kendim deniycem kobayınız olarak:)güzel etki alırsam sizlerle paylaşıcam kuzumŞeniz

Ehhehe cildini ateşe atma bizim için Aso :))kaydirigubbakcemile3

T.Body Shop bi indirime girse keşke peeling alsam ama olmayacak ürünlere %50 yapmış ya, uyuz!
akannehir

tanrıcaa canımmm cok güzel anlatıyorsun gercekten
ögrenirken egleniyoruz :roflol:
sy bişey sorucam bu kretin krem daha önce sıcak su ile yanan
biyeride soyabilirmi acaba :a015:

Hıh.bende saçlarımı düzleştirmeye gidiyorum.:dilcikar::dilcikar:.Ayılar hamcokacimcoook yapsın seni..lülülülülülü

Ehhehe cildini ateşe atma bizim için Aso :))kaydirigubbakcemile3

T.Body Shop bi indirime girse keşke peeling alsam ama olmayacak ürünlere %50 yapmış ya, uyuz!
akannehir
bende badi indirimini bekliyorum zaten:1ninca:sorma o kadar saçma şeyler indirimde oluyokimirmirmirmir
atıcam nisan tutma beni:roflol:arşivime bakıcam yarın resimlerimarşiv dediğim hafızam:smiley-cool:
[/B]canımmm cok güzel anlatıyorsun gercekten
ögrenirken egleniyoruz :roflol:
sy bişey sorucam bu kretin krem daha önce sıcak su ile yanan
biyeride soyabilirmi acaba :a015: [/B]

kaydirigubbakcemile3öğreniyosan ne mutlu akitim
bebem o konuda bilgim yok ama denemek lazımCADIARZUyanık izin varsa başka krem önericem dur hele

akitracım bu çok kuvvetli bir hücre yenileyicidir..ameliyat izlerinde kullanılır.ama bunu cildine uygulayan var sivilce ve leke için.ama ben cildine uygula demem..eğer kolunda yada bacağında falan varsa sürebilirsin tatlım

Hafızana da kurban!kaydirigubbakcemile2

Kızlar yanık izi, ameliyat izi vs gibi dertler için
Scarex diyorum ben...
Contractubex gibi ama çok çok daha etkili. Elbette daha pahalı ama süper bişey.
Eczanelerde var...Yanılmıyorsam 30 ml'si 30 TL idi...
:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…