Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet bebeto yanık izi var yeni oldu ama üstü kapandı simdi orda iz kaldı morumsu kahverengimsi
golden sun diye bitkisel ürünler satan bi marka var bilirmisin bilmem onun bi kremini kullandım
krem bitti neredeyse daha gecmedi senağlama

Hafızana da kurban!kaydirigubbakcemile2

Kızlar yanık izi, ameliyat izi vs gibi dertler için
Scarex diyorum ben...
Contractubex gibi ama çok çok daha etkili. Elbette daha pahalı ama süper bişey.
Eczanelerde var...Yanılmıyorsam 30 ml'si 30 TL idi...
:1ninca:

canım pahalı ama eğer sağlık güvenceniz varsa bağkur skk fln yazdırabiliyorsun o ilacı.boşa para vermeyin yani gidin yazıdırın eğer alıcaksanızkaydirigubbakcemile5

ayy hemen not aldım söyledklerinizi en kısa zamanda alıcam
insllh gecer yaaa senaglama

tanrıçam bu krem yanık izlerinede iyi gelirmi,Allahtan geçti baya düzeldi peelingle,yağlarla falan ama az da olsa kaldı,bi faydası olurmu acaba bana ?

ben de yağlarımı sölüm ozaman naçizhane :)
benim göğüslerime (tuhaf bi yer evet :) üstümde şifon vardı ata geçti neyse aklinialirimsmile
kaynar çorba dökülmüştü,su topladı falan..dediler kantaron yağı iyi gelir aldım sürdüm cidden bayabi geçti,bi de halis zeytin yağı süperto her derde deva,zaten bu kantaron yağıda zeytinyağının 1buçuk ay güneşte kantaron bitkisiyle bekletilmesiyle oluomuş-tatlicadiarzu-toplayamadım cümlemi anladınız siz Çok üzgünüm çoook

Evet pericim, kantaronu çok övüyorlar...a.s
Scarex'i devlet karışılıyorsa süpermiş arkadaşlar, kesinlikle deneyin derim...
vereliniortak

ben ondan bi alim yaza kadar geçsin iyce seksi bikinimden görünmesin delikafadulden

hmmm yanan yerin rengini actımı bnmki daha yen oldu 1 ay önce falan
oyüzden hemen gecmez diye düşünüyorum kantoranıda yazıyım not defterime :gitme:

açıldı açıldı baya,eğer kantaron bulamazsan halis zeytin yağıda olur..benim soyulan yerlerde oldu oranın deriside pürüzsüz oldu,çok geçmiş olsun canım,sen nasıl yaptın?

benim bacagımın üstüne kaynamıs su döküldü
acayip ciyaklamıştım ogün dr.nin verdiği pomadlar yapılıp
pansumanı cıkarıp attıktan sonra bi yanık kremi vardı onu sürdüm
ama gecmedi yaa henüz 1ayda gecmes ama bari rengi solsaydı :gitme:

evet bebeto yanık izi var yeni oldu ama üstü kapandı simdi orda iz kaldı morumsu kahverengimsi
golden sun diye bitkisel ürünler satan bi marka var bilirmisin bilmem onun bi kremini kullandım
krem bitti neredeyse daha gecmedi senağlama

tanrıçam bu krem yanık izlerinede iyi gelirmi,Allahtan geçti baya düzeldi peelingle,yağlarla falan ama az da olsa kaldı,bi faydası olurmu acaba bana ?

ben de yağlarımı sölüm ozaman naçizhane :)
benim göğüslerime (tuhaf bi yer evet :) üstümde şifon vardı ata geçti neyse aklinialirimsmile
kaynar çorba dökülmüştü,su topladı falan..dediler kantaron yağı iyi gelir aldım sürdüm cidden bayabi geçti,bi de halis zeytin yağı süperto her derde deva,zaten bu kantaron yağıda zeytinyağının 1buçuk ay güneşte kantaron bitkisiyle bekletilmesiyle oluomuş-tatlicadiarzu-toplayamadım cümlemi anladınız siz Çok üzgünüm çoook
canlar cierler resmini eklediğim kremi yazdırın doktora bakalım memnun kalıyomusunuz kalmıyomusunuz görünaklinialirimsmile

canım çok geçmiş olsun,inan zamanla geçior benim daha yeni yeni açıldı rengi,kese yap her banyoda ölü deriyi at,düzenli yaparsan 1 2 aya açılır rengi bişecik kalmaz,ama zeytin yağı falan sürersen daha çabuk ölü deri atılır ve rengi açılır,üzülmeolumunekankayizsmile

tamam tanrıçam yarın alıcam onu,bi de ben bephantolu kaçırdım o ne içindi?

pericik ve akitim salyongoz kremide bitkisel bir kremdir.onuda deneyin derim.25 tl civarı..ilk çıktığı zamanlar uçuk rakamlardı ama şimdi baya uygun fiyatlara satılıyor
buyuk_ilvina_Salyangoz_Kremi.jpg

Güneş lekeleri ve doğum sonrası cilt çatlaklarının giderilmesini sağlar,
* Sivilcelerin neden olduğu lekelerin ortadan kaldırılmasında etkilidir,
* Göz çevresinde ve boyundaki çizgileri, kırışıklıkları azaltır,
* Kuru ciltlerdeki pürüzlü görünümü giderir,
* Yara izlerinin yok edilmesine yardımcı olur,
* Traş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir,
* Cildinize pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

salyangoz.jpg

buda isim sahibi vatandaş:))

ayyy meraba salyanngoz hanım:roflol:
yok ben öbürünü alim korktum şimdi:roflol:

ayyy meraba salyanngoz hanım:roflol:
yok ben öbürünü alim korktum şimdi:roflol:

kalbi kırılıyo ama litfenn:dilcikar:kendisi çok insancıldır:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3
sen zaten dierini al canım çünkü yanık için öncelikle ilaçlı tedavi lazım.bunlar extra olur ancak

X