Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
burdada farlarımızı hangi renklerle beraber kullanırız,hangisi yanyana yakışır die fikir vermek amacı ile koydum..işte yakıştırdığım tonlar:CüvCüv:
BAZ UYGULAMADAN SÜRDÜM!

bu renkler elizabet arden farımdan

gri far sephora altındaki yeşil cecile farımdan

bunlar pastel farımdan

mavi far cecile,altındaki bakırımsı sephora farımdan

üstteki yeşil cecile altındaki bakır ton alix avien farımdan
NOT:farlarımı ilk sayfada görebilirsiniz
sizde yanyana yakıştırdığınız renkleri göz makyajınızda uygulayabilirsiniz tamamen zevk ve hayal gücünüze kalmış

Tanrıçacım teşekkür ederim söylediklerin için opuyorumnanaktan
Tavsiyelerin için de :1hug:
Farlarının renkleri çok hoş.

Özellikle buna bayıldım heee... bayanssulusmile
Kolların da güzelmiş bu arada. :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3kizimm sen nasi biseysin yhaaa :))
süper egitici ve süper komik :))
harikasin ne diim..
keske o güzel gözlerini gercekten görebilsekk :))

Bu ne şimdik tanrıça akannehir,göz çizmişsin anlatmışsın..oldu mu? bilmiyorumkismileinsan gözünü koyar yaa..:1ninca:

Kızlarrrrrr bana da peeling lazım yahuv :uhm:

Güzellik salolunda sordum bizzat kadına o bile 'mısır unu' dedi peeling için.
Mısır unu koy biraz kâseye biraz da su...
Ama mısır unu çok suda yüzmesin sadece ıslansın yeter...
opuyorumnanaktan
Çoğu insan böyle yapıyor peeling i.
:lepi:
Gene de işinin ehli tanrıçaya sor istersen canım...
bilmiyorumkismile

madem kendi fotonu koyamıyosun.
o zaman makyaj denemelerinde bi manken kullan aso. kardeşin,kuzenin falan bu işe alet edilebilir:tomato:kaydirigubbakcemile2

kolummu:roflol:
saol bitanem:))o senin kolunun güzelliğikaydirigubbakcemile3
farlar ilk sayfada var bebeğim istersen detaylı bilgiyi ordan bulabilirsin..rica ederim faydalı olduysam ne mutlu tatlım:1hug:
Kızlarrrrrr bana da peeling lazım yahuv :uhm:
pilink olayına resimleri olarak giricem nisancım
kaydirigubbakcemile3kizimm sen nasi biseysin yhaaa :))
süper egitici ve süper komik :))
harikasin ne diim..
keske o güzel gözlerini gercekten görebilsekk :))

böyle bişeyim işteeğitici ve komik:smiley-cool:gözlerimi koydum ya aşkito melül melül baktım sende yani aşkolsun farımı bile sürdüm:roflol:saol aşkitocumopuyorumnanaktan
Bu ne şimdik tanrıça akannehir,göz çizmişsin anlatmışsın..oldu mu? bilmiyorumkismileinsan gözünü koyar yaa..:1ninca:
olduvereliniortakben çok beğendimzemuszemusgaz verme göz möz koyamam cicimbayanssulusmile
varya yemişim o güzellik salonlarını,para tuzağı merefsizim..en güzel güzellik salonu bizim evimiz.ayrıca önerini sen denedinmi?nasıl memnun kaldınmı etkileri neler yaz işte..çok sordum farkındayım:))
işin ehli falan...utanıyorum kızz ruyamsın:kedi:esta piti piti coneemm:smiley-cool:
Asom Bephantolün 200 ml e 19.90 dedi . . .
Bana pek uygun gelmedi . . .
hobby ve arko gibi markaların bile 12.tl den başlıyo en ucuzu.sonuçta başarılı bir ürün.pahalı diyosan başka markaları tavsiye ederim sabunum Şeniz
O ne be göbeğine mi çizdin gözü kaydirigubbakcemile3
hee göbeğmee çizdimhihoyyytmirmirmirmir
kolumada göbek dedin ya tebrik ederim yağmur selivereliniortak
madem kendi fotonu koyamıyosun.
o zaman makyaj denemelerinde bi manken kullan aso. kardeşin,kuzenin falan bu işe alet edilebilir:tomato:kaydirigubbakcemile2

tamam canım söyliyim anama bana bi kız kardeş doğursun:CüvCüv:
ayrıca ben bunu şahane makyajım die eklemedim.ordaki resmin aşamalarını bi şekilde göstermek istedim.anlıyan anlıyodur zaten önerin için saol

Son düzenleme:
hee göbeğmee çizdimhihoyyytmirmirmirmir
kolumada göbek dedin ya tebrik ederim yağmur selivereliniortak
[/QUOTE]
:roflol::roflol::roflol::roflol: hahahaha öldümmm yaaaa pesss asom ne kol var yaw:roflol:
ohee diorummmm başka bişi demiorummm kolunu sevsinler can kuşm sessiz takipteyimolumunekankayizsmilemucukkkkkkkŞeniz

çok faydalı olmuş tanrıça sağol opuyorumnanaktan
canımm saol bitanem benimopuyorumnanaktan
:roflol::roflol::roflol::roflol: hahahaha öldümmm yaaaa pesss asom ne kol var yaw:roflol:
ohee diorummmm başka bişi demiorummm kolunu sevsinler can kuşm sessiz takipteyimolumunekankayizsmilemucukkkkkkkŞeniz[/QUOTE]

sinsi karı nie sessiz gel ses ver

el bakımınada biraz girelim diyorumyasakkelime(smili el hareketi yapıyo die koydum:)
ılk olarak, eğer tırnaklarda oje varsa, aseton yardımıyla çıkarılmalıdır. Tırnaklara biçim vermeden önce parmakları, içine şampuan damlatılmış ılık suda dinlendirmek gerekir. Böylece hem tırnaklar hemde çevresindeki etler yumuşayacaktır.​

ıkinci adım olarak, el kremi ile ellere masaj yapılmalıdır. Tırnak kırılma sorunu olmayanlar sıradan bir krem kullanmanibilir, tırnaklarınız güçsüz ve çabuk kırılıyorsa keratinli kremli tercih edebilirsiniz.​

Tırnak dibindeki etleri kesmeye alıştıysanız bu işlemi sık sık tekrarlamalısınız. Aksi takdirde bu etler kaşık biçimindeki törpü sırtıyla veya başka bir aletle geriye itilmelidir.
Tırnaklarınızda daha iyi bir sonuç almak için, gece yatmadan önce elinize bol miktarda besleyici bir krem sürerek plastik eldiven takabilirsiniz.

Ellerin de en az yüzünüz kadar önem taşıdığını unutmamalısınız, bu nedenle ellerindeki lekelerden yakınan bayanlar için ellerinizde fondöten kullanabilirsiniz.

Nemlendiriciye batırılmış bir kulak pamuğuyla tırnak çevrelerini ve parmak uçlarını yumuşatmak gerekir. Böylece tırnaklar son görünümünü almaya başlıyacaktır.

Finalde ese tırnaklara oje sürülerek manikür işlemini tamamlayın. Parmakları ince ve uzun olanlar, ojeyi tırnağın her tarafına sürmeli, kısa parmaklı ve kısa tırnakları olanlar parmaklarının ince ve uzun görünmesi için ojeyi tırnağa ortadan başlayarak sürmelidirler.

NOT:BU BıLGıLER VE RESıMLERı NETTEN ALDIM BENıM KENDı TAKTıKERıM YOK
birazdan ojelere geçicem kızlar resimler gelicekyerimseniben

resimdeki eller ne güzelmiş paylaşım için teşekkürler oje resimlerini bekliyoruz opuyorumnanaktan

Tam da ,bugün el-ayak bakımına değin diyecektim..kalp kalbe nasıl da karşıymış.Leblebi şekerim.opuyorumnanaktan

burdaki ojelerimi üye olduğum zaman eklemiştim ta ne zamanboshayallersmile
içlerine yeni dahil olanlarda var ama çekmedim onları

bunlarıda az önce çektim fırından yeni çıktıhihoyyyt

evet kızlar az çok fikir sahibi olursunuz die bu şekilde sunuyorum resimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…