Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kanka annem geldi bak bana neler neler getirdi yaaaaaa
hastayım tüm bunlaraaa[/B] :asigim:

İnanamıyorum Ballı Vanilyalı Süt :asigim: Eti Hoşbeş heleki onun Çilekli ve Vanilyalısına Hastayım bide bide eti Cin ay bunların hepsi benim favorilerim :asigim: Afiyet olsun canım sana yerimseniben Ya ben tam bir abur cubur hastasımıyım ne üff hiç sağlıklı değil ama bazı favorilerimden asla vazgeçemiyorum bilmiyorumkismile

valla gacı,anlam ortada..anlamamak için zalak olmak lazım..insan çoluk çocuğuyla izliyo o reklamı ayıptır yalmaz:

Ya ben anlamadım ama o reklamdan herhangi bir art niyet olduğunu yoksam ben salakmıyım Tanrıçam ne olur bana biri şu reklamda ki art niyeti anlatıversin Lütfeen bilmiyorumkismile

ooooof kızlar felaket mrlm bozuk ...msn şifrem gitmiş ya zaten bilgisayarda bir durumlar oldugu anladım zaten ayda bir format atıyorum dedim format atayım ...2-3 saat önce format attım sonra dedim gerekli programları msn flnda kurayım gireyim bir baktım şifreniz yanlış diyor eger format atmadan önce farketseydim komutlarla geri alabilirdim önceden öyle geri almıştım ama artık çok geç mafoldumben
geri almak için diger yonetimi yaptım ama hiçbirseyi hatırlamıyorum 24 saat içinde messenger haber gelecek ama çok ümitsizim
allah kahretsin bütün bilgilerim oradaydı =(

Son düzenleme:

haydaaa
ben anlamıyom ya kim ne etsin baskasının msn ini
cok sinir bozucu haklısın canım dur bakalım hallolur

yok kizlar benim asla oyle araniza girmek gibi bir niyetim yok sadece sevdim muhabbetinizi :kedi:

Hayatım ne demek tabii ki aramıza gireceksin, aşk olsun...lmaz:
Öyle kast sistemi yok ya burada, muhabbetimizi sevdiysen, sen de bizdensin
opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

mafoldumben kankam neden böyle oldu şimdi yaa off...mafoldumben
peki çalınmış mı şifren hayatım yoksa mekanik bi sorundan dolayı mı gitmiş
:gitme:

oyy kıskanma guzummm, kınalı toprağım benim... opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5
heee tımam oldu o zamannnnn..yerimseniben
Ya ben anlamadım ama o reklamdan herhangi bir art niyet olduğunu yoksam ben salakmıyım Tanrıçam ne olur bana biri şu reklamda ki art niyeti anlatıversin Lütfeen bilmiyorumkismile
sengözlerimebaksanab:roflol:tekrar izle çiçeğim..:roflol:
yok kizlar benim asla oyle araniza girmek gibi bir niyetim yok sadece sevdim muhabbetinizi :kedi:
:1hug:takılıyorum eprılıma..

format attın diye mi?yoksa birilerimi hekledi..:1shok:

haydaaa
ben anlamıyom ya kim ne etsin baskasının msn ini
cok sinir bozucu haklısın canım dur bakalım hallolur

bazı zaman vrste sifreyi degistiriyor benimkisinide vrs degistirdi %80 öyle
format atmadan önce olsaydı geri alabilmiştim keşke daha önceden farketseydim
ooof kızlar bilgisayarı kırcam çok sinirliyim

Tanrıçam neden sevmedin o paleti bebkim bak bişi biliyosan söleeCADIARZU
Fiyatı 15 liraymış yav 2li far fiyatına resmen ben sadece farları için almayı düşünüyorum ten ürünlerini kullanacağımı zannetmem.
Sipariş verecektim şimdi yorumunu gördüm, napsamki:gitme:

tatlıgacım format attın diye sifremi gider allahını seversen onumu dedim sanki

format atmadan önce farketseydim geri alabilirdim komutlarla onu dedim neyse ya canım sıkkın baya kaçıcam ben belirli bir süre girmem şu an bilgisayarı kapatıp hiç açmamak istiyorum

Livim inşallah akşama hallolur çilekli pudingim sen üzme tatlı canını :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…