Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yok yok ben çok safım sanırım hala anlamadım yuh bana dimi ama yalnız reklamı görünce yine canım çekti nedense ben sizin gibi reklamdan etkilenip Browni hakkında kötü düşünemiyorum :kedi:

Kendime bugün inci tozu sabunuyla damla sakızlı türk kahvesi aldım.(kızlarağası hanından)
Ne alaka ama dimiidelikafadulden
Kahveyi köpürtürken yüzümü de köpürttürcemaklinialirimsmile

Yok yok ben çok safım sanırım hala anlamadım yuh bana dimi ama yalnız reklamı görünce yine canım çekti nedense ben sizin gibi reklamdan etkilenip Browni hakkında kötü düşünemiyorum :kedi:

kız demet evgarı görmüyormusun..ne hareketlerle yalayıp yutuyo keki.şakkıdı.tööbee konuşturma bizi akşam akşam kııı..:1ninca:

Kendime bugün inci tozu sabunuyla damla sakızlı türk kahvesi aldım.(kızlarağası hanından)
Ne alaka ama dimiidelikafadulden
Kahveyi köpürtürken yüzümü de köpürttürcemaklinialirimsmile

Nasıl bişey bu sabun..neye iyi geliyor?hiç duymamıştım

garlic shampooo aldı ablam bana
bide bimeks
yarın artıkın saçıma bakcam güzelcene ..

2 tane browni aldım yedim
yetmedi pastaneye girdim sütlü nuriye aldım
bidene paklava sokuşturdular ağzıma
yolda paketi açtım 4-5 tane sütlü nuriye götürdüm üstünede dolmaları indirdim mideye
sanırım mide fesatı geçircem
regl dönemi beni mahvediyo aklım fikrim yemekte şiştim iyicene eyvahedigeldismile

bide bimeks

yolda paketi açtım 4-5 tane sütlü nuriye götürdüm üstünede dolmaları indirdim mideye
regl dönemi beni mahvediyo aklım fikrim yemekte şiştim iyicene eyvahedigeldismile

Tembelim balım sen diette değil misin fıstıklı lokumum bugün sanırım kaçamak yapma günün ay benimde canım tatlı çekti şimdi bende çilekli puding aldıydım onu yapayım bari :jeyyar:

bide bimeks

regl dönemi beni mahvediyo aklım fikrim yemekte şiştim iyicene eyvahedigeldismile [/B
]

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
abbooowww
ohaoldumsmileiyi öyleyse sıkı durunnnn..
Ben de bu akşaaaaam.. profilimde tarifnamesi bulunan etimekli profiterol ü yapçam naniknanikkuzişlerim ziyarete geliyo da beni, onlara hazırlık hem de..
merak edenler tıklasın baksın, çok leziz bişey oluyo.:icecream:.
Akitroş ve diğer talebeler.. sizde bakın .2.dene de, öğrenciye uygun yemek tarifim var..
Öğrenciye uygun ne demeksekaydirigubbakcemile3..naniknanik

kız demet evgarı görmüyormusun..ne hareketlerle yalayıp yutuyo keki.şakkıdı.tööbee konuşturma bizi akşam akşam kııı..:1ninca:

Tamam tamam sustum Gacım kızma bilmiyorumkismile Neyapayım ben Browniye yoğunlaşmaktan fark etmemişim :kedi:

hatun browniyi yemiyo sevişiyo browniyle kaydirigubbakcemile3

bugün deel 2-3 gündür böleyim kilo veremedim kızdım böle hıncını çıkarıyorum
dombili kalacam ben hep of offfffffffff

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
abbooowww
ohaoldumsmileiyi öyleyse sıkı durunnnn..
Ben de bu akşaaaaam.. profilimde tarifnamesi bulunan etimekli profiterol ü yapçam naniknanikkuzişlerim ziyarete geliyo da beni, onlara hazırlık hem de..
merak edenler tıklasın baksın, çok leziz bişey oluyo.:icecream:.
Akitroş ve diğer talebeler.. sizde bakın .2.dene de, öğrenciye uygun yemek tarifim var..
Öğrenciye uygun ne demeksekaydirigubbakcemile3..naniknanik

Hemen açıklayım Gacım öğrenciye uygun yapımı kolay yaparken çok teferruatlı küçük ev eşyası gerektirmeyen ama bir o kadar da leziz yemekler demek aklinialirimsmile Kısa süre de yapılan pratik bir o kadar da lezzetli yemeklere bayılıyorum ya :asigim:

Gacım akşama benide misafir etsen olur mu senin o lezzetli profiterolünden bende yemek istiyoruuum cokacimcoook

ne uyuz kızlarız heeesengözlerimebaksanabÇok üzgünüm çoook..bu akşam topikte kalori patlaması olmazsa, ahanda ben tatlıgacı olmiiiim..
herkes birbirini kışkırtıyo...:dance::tomato::icecream:
Apppppriiiilllllllllll nerdesin kız.süprizzzzz.sein başının altından çıktı bu şeyler..:eek:lmaz:annene sip.ettiğin şeyler yüzünden,ne hale geldik töpükçeneeeeeekafamçokkarıştı
hepimiz tombalak olcaz çıkçaz.mafoldumben..
sonraaa pilatessositososito vidooosu indirin iyi mi?delikafadulden

:roflol::roflol:

Nasıl bişey bu sabun..neye iyi geliyor?hiç duymamıştım

[COLOR="Red"]İnci Tozunun Bilinen Faydaları ;

* Cildin iyileşme hızının artmasına
* Kırışıklıkların önlenmesine
* Cildin parlaklık kazanmasına
* Pürüzsüz bir cildin oluşmasına
* Cildin güneş ışınlarından korunmasına
* Hücre yenilenmesine
* Cildin elastiklik kazanmasına
* Dolaşımın hızlanmasına
* Cildin doğal renginin korunmasına
* Porların küçülmesine
* Aknelerin küçülmesine
* Ölü hücrelerin atılmasına
* Kızarıklıkların azalmasına
* Çillerin belirginliğinin azalmasına[/COLOR]

Birçok faydası varmış tatlım netten alıntıladım. Bakalım deneyip göreceğim.
Doğal sabun hastalığı var bende koyacak yer bulamıyorum artık.sempatiksalakcinni

Gel perim, atla gel:eek:
atını benim oğluşum parkeder ,sorun yok..:teytey:
Tamam o zaman şeker periii..bak tariflerime,kahvaltılık gibi ama dediğim gibi ,öğrenciye uygun..buyrunnnnnnnnn:1rolleyes:

Kızlar stila'nın ürünleri nasıl bilginiz var mı?
Strawdan makyaj seti almayı düşünüyorum ya stilanın fondotenleri 11,50 TLohaoldumsmile
Cildime sadece allık kullanıyorum ben ama özel günlerde falan kullanmak istesem bir fondotenim yokbilmiyorumkismile Stila iyi midir sizce?
Ya bu %76 indirim olayı beni çok kıllandırıyor aslında Straw. güvenilir mi sizce ürünler açısından?
Bu arada aburcuburcunun kralıyım eklemeyin şöyle fotolar yaaalsanaalsanasmile
Az önce yemeğin üstüne damlasakızlı kahvemi içtim:kahve: yanında da mesir macunlu lokum...cokacimcoook

Gel perim, atla gel:eek:
atını benim oğluşum parkeder ,sorun yok..:teytey:
Tamam o zaman şeker periii..bak tariflerime,kahvaltılık gibi ama dediğim gibi ,öğrenciye uygun..buyrunnnnnnnnn:1rolleyes:

Dönüşte atıma oğluşunu da alsam onu kaçırsam olur mu Gacım :kedi: söz ona çok hemde çok iyi bakarım onu parka da götürürüm onunla sürekli oyunda oynarım aklinialirimsmile

bide bimeks

Tospik neettin tospik... ohaoldumsmile

ne uyuz kızlarız heeesengözlerimebaksanabÇok üzgünüm çoook..bu akşam topikte kalori patlaması olmazsa, ahanda ben tatlıgacı olmiiiim..
herkes birbirini kışkırtıyo...:dance::tomato::icecream:
Apppppriiiilllllllllll nerdesin kız.süprizzzzz.sein başının altından çıktı bu şeyler..:eek:lmaz:annene sip.ettiğin şeyler yüzünden,ne hale geldik töpükçeneeeeeekafamçokkarıştı
hepimiz tombalak olcaz çıkçaz.mafoldumben..
sonraaa pilatessositososito vidooosu indirin iyi mi?delikafadulden

:roflol::roflol:

buyrun benim hehehe buyrunnnnnnnnn lülülülülülü
indiremedim zati pilates viyosunu da şiştim kaldım burda...
:bbo:

[COLOR="Red"]
Doğal sabun hastalığı var bende koyacak yer bulamıyorum artık.sempatiksalakcinni
[/COLOR][/U][/I][/B]

aynen bende de var o hastalıktan island'ım... :asigim:

bidene kırmızı doritosu bende mideye indrmiş bulunuyommmmm hayırrrrrrrrrrrrr hemde bu saatte eyvahedigeldismile :1no2:

X