Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar biber dolmasi yapicam seven varsa ilk ucaga atlayip gelsin :)))))

ben ben ben!delikafadulden ama ben uçağa atlayamam ki..mafoldumben.sen atla mademse, ben de pek güzel yaparım doğrusu.:lepi: bi tas veririm, geri uçurursun kocine :eek:

aşkım şimdi banyodan çıktm,yüzüm nası kuru,nemlendirici kar etmedi bile,ama cildim normalde karmadır benim.bu ne böle:eek:lmaz:

kanka topikteki herkes sana niyeti bozdu söylim, aşkım sebgilim, ooh. aklinialirimsmile :eek:lmaz:
sevdalın okuycak elbet bunnarı..:eek:lmaz:.peeh...gençlik nereye gidiyor azizim...
:nazar:

tanrıça çerezosun fıstıklısı daa güzel..benim oğluş alıyo ,accık yiyiyo ,üstünü bizcokacimcoook yiyiyosss..sempatiksalakcinni

deme kızcokacimcoookoff ben markete gidiyorummafoldumben
april kanka çirozmu çitosmu ne adı..bende çok severim onu..ya bide mısırlı çerezler var onuda..of ben gidiyorum yaohaoldumsmile

Çerezzza Sinema kankacım...piynir suvan cokacimcoook...ama pis kokiy. 1 kutu da Vivident al zaar. şakkıdı

iyide hayatim ben oyle azla doymam bir oturusta 16 biber yiyen insanim ona gore kazanla yap ancak doyarim:)))))))))))))))

browni-intense'in reklamında ne varmış ya ben anlamadım bilmiyorumkismile
ayrıca süper çikolata tek favorim :icecream:

:1hug: di mi canım ya
gülmek en önemli bakımdır ve bu kızlarda o da var, gülmekten yarılıyom :dance:
bende sana sırnaşık şey
ssrem kısaltma aşkım.müstakbel kocamlanlan benim adımın kısaltması diyebiliriz hayatım
açıklama için teşekkür ederim bal lokumuŞeniz
aşkım şimdi banyodan çıktm,yüzüm nası kuru,nemlendirici kar etmedi bile,ama cildim normalde karmadır benim.bu ne böle:eek:lmaz:

cano o zaman ne yap biliyomusun?hakiki zeytinyağı varsa onunla masaj yap yüzüne..sonrada yıkakaydirigubbakcemile5
ben çıkıyorum market beni beklercokacimcoooköpenzi siziŞeniz

tanricagelirim canim gelmemmi hic ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh efkarlandim simdi daha cok dolma yiycem:))))))))))

yaa canim inan ozellikle malatyanin ucagi hep gurbetci oluyo bi gorsen ucak inerken millet nasil alkisliyo aglayanlar gulenler inince topragi openler:)))))onun icin unutuyorum gidiyo korkulari karsimda annem aylardir gormemisim korku aklimami gelir:)))))))))ayyyyyy cok kotu oldum:))))))))))))))))

selamünaleyküm ağalarrr
kaydirigubbakcemile3
sserm gacısı malatyalımısın kızz
pek severim kendilerinniii

ya peynirli cipsleri bende sevmiyom aprilim
browni reklamı bence artı 18
:1ninca:

Burda diyetzemuszemus lahana çorbası tarifi veren, tanruçam..bayanssulusmile çaklıtlı brovniyle ,çerezos almaya gidiyooyasakkelime:eek:

Burda diyetzemuszemus lahana çorbası tarifi veren, tanruçam..bayanssulusmile çaklıtlı brovniyle ,çerezos almaya gidiyooyasakkelime:eek:

Canı istedi yavrumun ne var ki Alla alla alsanaalsanasmile
olur arada öyle bi kerem...sempatiksalakcinni
bu işin fitilini ben ateşledim sanırsam hihi
gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2

sen hic bisey yapmasanda olur hayatim muhabbetin yeteropuyorumnanaktan

oyy canım benim, sizsiniz muhabbeti zevkli kılan :1hug:

ben de azcık evde yürüyüş yapayım kızlar (sanki çok alan var da kaydirigubbakcemile3 )
sabah beri oturmaktan bacaklarım kuruldu
:bbo:

kanka annemde bana bi sürü abur alıyo,alma diyorum alıyo isyankar kadın:mymeka:ya ne dicem:kedi:şu brovninin yeni keki varya çaklıt kaplı hani..işte ben onu çok merak ediyorum,ama markette yoktubilmiyorumkismileyiyen varmı tadı nasılcokacimcoookbu arada güle güle ye sevdiceğim=))Şeniz
]

Browni Intense benim favorim canlar ya bayılıyorum resmen onu yerken kendimden geçiyorum inanılmaz lezzetli gerçi ben Browninin her çeşidini pek bir severim emme bu başka aklinialirimsmile Geçenlerde evde bitmiş canım nasıl çekti ara ara Tansaşlarda Pehlivanoğullarında yok 2 saat aradığımı bilirim şimdi evde stokta mutlaka bulundururum yoksam krizim tuttu mu yemessem olmuyor :jeyyar:

ohaoldumsmilekanka oldular la bunlar..:1rolleyes:

Gücüne mi gitti böböğüm? sempatiksalakcinni :roflol:

Browni Intense benim favorim canlar ya bayılıyorum resmen onu yerken kendimden geçiyorum inanılmaz lezzetli gerçi ben Browninin her çeşidini pek bir severim emme bu başka aklinialirimsmile Geçenlerde evde bitmiş canım nasıl çekti ara ara Tansaşlarda Pehlivanoğullarında yok 2 saat aradığımı bilirim şimdi evde stokta mutlaka bulundururum yoksam krizim tuttu mu yemessem olmuyor :jeyyar:

Ben bir ara Albeni için öyle hissediyordum pericim, yimeden kendimi bilemiyordum doğrusu... sempatiksalakcinni

X