Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa canim inan ozellikle malatyanin ucagi hep gurbetci oluyo bi gorsen ucak inerken millet nasil alkisliyo aglayanlar gulenler inince topragi openler:)))))onun icin unutuyorum gidiyo korkulari karsimda annem aylardir gormemisim korku aklimami gelir:)))))))))ayyyyyy cok kotu oldum:))))))))))))))))

kız susss.. bizim bile gözlerimizi yaşarttın..mafoldumben:gitme:

sana da aiyet olsun canım Şeniz

di mi ama, ana kralıça aklinialirimsmile
ben de resmini görme şansına eriştim
hakkaten maşallah dedikleri gibi güzelmişsinbayanssulusmile
hem uzun boylu olup hem de yaşını göstermeyen şanslı hatun :asigim:
oğluşunu hiç sana benzetemedim, ona da maşallah :nazar:

tospiğimin son halini daha çok beğendim:lepi:
saçlarını kestirme tosipiğim opuyorumnanaktan
ayrıca ben tospiklik kilonu görmedim, böyle daha güzel olmuşsun bence a.s

bu halimle fiziğim çok kötü
ama yüzüm kendine geliyo
kilo verince fizik iyi yüz çöküyo
varsın yüzüm çöksün kozmetikler ne güne duri bayanssulusmile
bu şekilde mutlu değilim ..

saçımı kestir miyim mi ?

ay yeyim ben seniii:1hug:neler almış annesi oy oy oy:ecrin_bebek:bende eklicem kıskandım:eek:
kanka annemde bana bi sürü abur alıyo,alma diyorum alıyo isyankar kadın:mymeka:ya ne dicem:kedi:şu brovninin yeni keki varya çaklıt kaplı hani..işte ben onu çok merak ediyorum,ama markette yoktubilmiyorumkismileyiyen varmı tadı nasılcokacimcoookbu arada güle güle ye sevdiceğim=))Şeniz
ay kanka ben de yemek istiyorum ondan kaydirigubbakcemile

isyankar kadın :roflol: :roflol:
ben de merak ediyorum o şeyi kanka, ama reklamını sevmedim ineg gibi yiyo Demet Evgar. :dilcikar:
ben bir de şuna hastayım ama pis kokiy ama çok leziz.
cokacimcoook
20090717103412.gif

april reklamı biğenmemiş:1rolleyes:
alla alla :roflol::roflol:sempatiksalakcinni

ineg gibi yiyo Demet Evgar. :roflol:ayyyy cok guldum bu lafa sen cok yasa emi:))

ben de güldüm kendime kaydirigubbakcemile3

april menüde süt felan var, afiyet olsun :emir_bebek:

Nikonum süt iyidirkaydirigubbakcemile5 amma bu senin bildiğin sütlerden değil...lülülülülülü
ballı vanilyalı süt...
:jeyyar: cokacimcoook

sorma!!hiç hoşlanmadım reklamdan:eek:lmaz:ayrıca sexi bi kadın olsa içim gam yemiycek..bana çok antipatik geliyo..bu reklamdan sonra iyice soğdum..değer yargılarımızı iyice yitiriyoruz yazık:nazar:
valla oküz gibin hemdeşakkıdıama canım çekiyo ondan işte
ya tanricam ben cilfimi nasil kaymak gibin, kadife gibin yapabilirim? zemuszemus coven otu tamam da, sanki elmacik kemiklerimden burnuma dogru gelirken ki yerlerde acikli koyulu renk farkliliklari var.. Ya cok inceliyom ben kendimi yaaaaaaaa :eek:lmaz:

bitanem olduğu kadar=)şansını zorlamıycaksın..napıcaksın?sağlıklı beslenicek,bol su içiceksin,sigara içki içmiceksin,makyajlı yatmıycaksın,maskeler yapıcaksın,falan filan die uzar gider..sen üstüne düşeni yap,zaten kötü bi cildin olduğunu düşünmüyorum ama fazlasınıda bekleme,olduğu kadar emi balımŞenizönlemini al..söz meclisten dışarı bi tabir vardır..merkebini sağlam kazığa bağla sonra allaha emanet et dieyerimsenibenyani sen yapabilicek her şeyi yap tatlım..

Son düzenleme:
hadi hadi yandaan ooh
kanka annem geldi bak bana neler neler getirdi yaaaaaa

3749.jpg

hastayım tüm bunlaraaa :asigim:
A be bunnar nenaniknanik, ben bile kızanıma bu kadar abur cubur almıyom.lülülülülülü
ay yeyim ben seniii:1hug:neler almış annesi oy oy oy:ecrin_bebek:bende eklicem kıskandım:eek:
kanka annemde bana bi sürü abur alıyo,alma diyorum alıyo isyankar kadın:mymeka:ya ne dicem:kedi:şu brovninin yeni keki varya çaklıt kaplı hani..işte ben onu çok merak ediyorum,ama markette yoktubilmiyorumkismileyiyen varmı tadı nasılcokacimcoookbu arada güle güle ye sevdiceğim=))Şeniz

Demet evgarın teklamını yaptığı çaklıtlı olan dim mi?ama ne reklam.bilmiyorumkismile.tikatle izleyin bak daa neler anlatıyor.:icecream:aklinialirimsmile.reklam gizli anlam içeriyoooo..kaydirigubbakcemile3

sana da aiyet olsun canım Şeniz
bu halimle fiziğim çok kötü
ama yüzüm kendine geliyo
kilo verince fizik iyi yüz çöküyo
varsın yüzüm çöksün kozmetikler ne güne duri bayanssulusmile
bu şekilde mutlu değilim ..
saçımı kestir miyim mi ?
ben hakkaten beğendim olumunekankayizsmile

iyki bu site var kizlar az oldu topiginizi bulali ama inanin arada yazmasamda girip okuyorum boyle kendime bakmak icin bana enerji veriyosunuz iyki varsiniz zemuszemus
:1hug: di mi canım ya
gülmek en önemli bakımdır ve bu kızlarda o da var, gülmekten yarılıyom :dance:

sorma!!hiç hoşlanmadım reklamdan:eek:lmaz:ayrıca sexi bi kadın olsa içim gam yemiycek..bana çok antipatik geliyo..bu reklamdan sonra iyice soğdum..değer yargılarımızı iyice yitiriyoruz yazık:nazar:
valla oküz gibin hemdeşakkıdıama canım çekiyo ondan işte

Bence de kanka. hiç yiyesim gelmedi benim onu şahsen. :umursamaz:

guclubacismile

ssrem kısaltma aşkım.müstakbel kocamlanlan benim adımın kısaltması diyebiliriz hayatım

aşkım şimdi banyodan çıktm,yüzüm nası kuru,nemlendirici kar etmedi bile,ama cildim normalde karmadır benim.bu ne böle:eek:lmaz:

ay kanka ben de yemek istiyorum ondan kaydirigubbakcemile
off sendemibilmiyorumkismilenapıcaz kız nikobilmiyorumkismilebu gün yemessem rüyama girereyvahedigeldismile
iyki bu site var kizlar az oldu topiginizi bulali ama inanin arada yazmasamda girip okuyorum boyle kendime bakmak icin bana enerji veriyosunuz iyki varsiniz zemuszemus
canım benim her zaman gel 2 lafın belini kırarız esmer güzeli gurbetçim
düştüm yine çaresiz gurbetin yollarına..ne o resmini isterim ne selam gönder banaboshayallersmile
yuzumu bile yikamiyodum sayenizde yikamaya basladim DERMISIM:teytey::roflol::roflol:
yok artık be:kedi:kaydirigubbakcemile3

Demet evgarın teklamını yaptığı çaklıtlı olan dim mi?ama ne reklam.bilmiyorumkismile.tikatle izleyin bak daa neler anlatıyor.:icecream:aklinialirimsmile.reklam gizli anlam içeriyoooo..kaydirigubbakcemile3

valla gacı,anlam ortada..anlamamak için zalak olmak lazım..insan çoluk çocuğuyla izliyo o reklamı ayıptır ya:eek:lmaz:
=tembeltospa;12546295]tanrıca ben yidim ben yidimmmmmmmmmmmmmmmm
süper bişe şiddetlen tavsiye ederim :ecrin_bebek:

deme kızcokacimcoookoff ben markete gidiyorummafoldumben
april kanka çirozmu çitosmu ne adı..bende çok severim onu..ya bide mısırlı çerezler var onuda..of ben gidiyorum yaohaoldumsmile

X