Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar artık kıyafet eklemiyorum üşeniyorumda tek tek çekmeye ama bunları sizlerle paylaşmak istedim bakalım beğenicekmisinizbayanssulusmile
grnt2956.jpg

grnt2960.jpg

şu çok tarz bişey kendi malım die demiyorum:)üstte cidden çok tatlı duruyo ama burda belli olmuyo:CüvCüv:
hep makyajmı konuşucaz birazda moda diyelimhihoyyyt

baştan azimle başladım okumaya canım :kahve: :kahve:
toto yağlarında kaldım yerimseniben yerimseniben
bu seferde sondan başlıyım dedim değişiklik olsun süprizzzzz süprizzzzz
ben seni takip edene kadar modaya geçilmiş sırnaşık şey sırnaşık şey
hızınıza yetişemiyomm walla ben :lepi:
senin ve yorum katkısı olan tüm arkidaşların ellerine sağlık yüreğine sağlık :1hug: a.s.
nileeeer nileeeer öğreniremm sizlerden ben ya opuyorumnanaktan bayanssulusmile

amanınnnnn ne ka guzel çizmelerin elpiseeen tanrıçammmm opuyorumnanaktan :sm_cool:
güzel günlerde sevdiklerinle eskitesin yerimseniben alkisalkisalkis
kocimaaan öperimm seni tatlişimmm a.s.

okumaya tekrar devam şimciii :kahve: :kahve:

grnt2943w.jpg

tanrıça bu maskeden almıştım ben netten yarısı duruyur ..işe yarıyor mu sence.ne işe yarıyor yada..
bende hafif kaşınma yapıo bu yüzümdeyken ,bir acayip yapıo iste yani.. bu arada arkolu deneyini gördüm uygulucam kısskaydirigubbakcemile2

tanrıca canım makyaj setin varmı bende onu sorucaktım
sende genelde 2li 4lü iyi markaların farlarını gördüm ama belki vardır
bende almayı düşünüyorum escape yada pupa yada ruby rose falan
yani bitane köşede dursun istiyorum :dance:

Pandora gülüp kaçmışsın bana :gitme:
Ne gülüyosun kız?

Son düzenleyen: Moderatör:
sekorto yaaaa bugun senin tarif ettigin maskeden yapayım dedim evde yumurta yoktu bende bal ile süt karıstırıp surdum onun oncesinde de senin soyledigin buhar maskesini yaptım cildim bebek gibi oldu
kuzu ne dicem sana maskelerde ilgili ayrı bir topık acsana:):) bir de kuzum bugun maske tarifini bulmak için sayfalarca dolastım ilk sayfı bence editle maskeler su sayfada kozmetikler su sayfada cilt bakımları su sayfada fln diye belirt neyse kuzucuk gelince konusuruz

kuzu bir de şey sorcam biz bu buharı yapmadan once ,buharı yaptıktan ve maske sonrasında yani her aşama oncesi yüzümüzü yuz temizleme jeli ile yıkayacagız degil mı (ben boyle yaptım acep dogru mu:emir_bebek: )

bebek maskeleri ne kadar bekletecegiz ben 10 dkka kadar beklettim ...bu maskeler ne kadar sıklıkla yapılmalıdır ? bebek gelince peeling de bahsetsene onu nasıl yapalım ...ben bugune kadar cok bilincsizce yapıyormussum kendimden utandım yawwwww

Son düzenleme:
oyy livim denedinmi ohh bebek gibi oldu diyince bnmde cnm cekti ama zmnım yok :/
evet peelingide konussak iyi olur ben kafamdan bi karısım yapıyorum uygunmudur değilmidir konussak eyvahedigeldismile

canım az önce gg de gördüm aynı markanın 20li 60 li setleri vs var...
escape de orada var 20 tl escape fiyatı...
ULTA-COLOR-CONCEPTS-MAKYAJ-SETI-128-PARCA__23274013_0.jpg

bu mesela 120 lik set ve 49 tl aynı yerde ulta color markası da...

1-25.jpg

bu da 120 lilk ben bundan istiom ama ebay da var bundan uygun fiatlı..

bunlar da guzel ama su Hani Askitonun topiginde var ya o cok guzel, bi de senin chanel olan harika, gg ne la google mu ? :kedi: Ben Fransadayim nerden bulam ki bunlari eyvahedigeldismile

asocuuumm.
ben vücütüm için. nemlendirici bi krem istiyorum
varmı şööle uygun fiyatlı,güzel bildiğin bi vücut losyonu

bunlar da guzel ama su Hani Askitonun topiginde var ya o cok guzel, bi de senin chanel olan harika, gg ne la google mu ? :kedi: Ben Fransadayim nerden bulam ki bunlari eyvahedigeldismile
canım ebayda var bunlardan alttakinden ...
gittigidiyor da da var..ebaydan al hem daha uyguna alırsın ..ben alamaıyorum ebaydan çözemedim ebay ı ve kargo ne kadar bilmiyorum ..anlayan varsa anlatsın bize bir zahmet:1hug:
benimkinin benzerleri var 60 ve 98 liği var bendeki 48 li

canım ebayda var bunlardan alttakinden ...
gittigidiyor da da var..ebaydan al hem daha uyguna alırsın ..ben alamaıyorum ebaydan çözemedim ebay ı ve kargo ne kadar bilmiyorum ..anlayan varsa anlatsın bize bir zahmet:1hug:
benimkinin benzerleri var 60 ve 98 liği var bendeki 48 li

nesini çözemedin süleyesın..ebay müşterisiyim..

nesini çözemedin süleyesın..ebay müşterisiyim..
tr ye kargo ne kadar birde üstte far paleti var ya akitra veben ondan almak istiyoruz bir arkadaş kk dan ben 30 tl ye aldım dedi onu bir baksana sen şimdiki fiyatına onun ve birde tr ye kargo ne kadar tutuyor..akitra ile fellk fellik aranıyoz vallahihoyyytyetiştin kıs:1hug:

pandoraaaaaaaa tatlıgacıyı tuttt bırakmaaaaa
sonunda ebayden alısveriş yapan birisi cıktı ya akannehir
tatlıgacım bize yardım et lütfen

pandoraaaaaaaa tatlıgacıyı tuttt bırakmaaaaa
sonunda ebayden alısveriş yapan birisi cıktı ya akannehir
tatlıgacım bize yardım et lütfen
konuştuk biz onunla...
çok uygunmuş yalnız he ürünler... kargola beraber 3 0tl idi yanılmıyorsam ama paypal hesabı gerek işte...benim vardı ama unuttum şifremi vsççbakıcam artık bir hal çaresine...aklinialirimsmile

oyyy oyy askitosunu beklermis gelince özel defilemi yapıcan
:kedi:
Pembiş çimzeeelereee baaaak..kız kovboy gibi ..Atla atına deeeeeh..dıgıdık dıgıdık..Kalemiti ceynnn...

atım yok arabayla idare ediyirikgamyoncuiremsu
kız kuziiiiiiiii görüm çizmeleri dee elbiseyi de bayıldım laaaa

bi tur verirsin artık:))))

bu çizmelerle o elbise manyaaakkk manyaak oluur
koptum allah cezanı vermesin:roflol: :roflol:bi turluk verseneee:)))küçükken böleydin sen hep bi turluk alırdın sonra akşama kadar sen binerdin pisikletime sonra düşüncede anan olcak teyzem anamı arardı bana kızardı:dilcikar:küçüklük anımızı paylaştım kuziboshayallersmile
kızım esas sana ne yakışır he..aslan gibisin boy pos endam güzellik desen on numara :nazar:saol benim gül suratlım baklava dillimŞeniz
böböğümm diş konusuna da mı girdin zemuszemus
o farlara bittimmmmmm alsamda nere koycam yaa off :KK43:
sen al ben sana koyucak yer bulurum kankavereliniortaktam teşekküllüyüz kızaamm dişe girdik dişede girdik lülülülülülüneyse demiyimkaydirigubbakcemile3
Vay konu ne ilerlemiş en başından okuyordum filan ama
Ben de geldim...
Diş kısmına geçmişsiniz maaşallah makyaj bitmiş delikafadulden
Tançıra acep senin diş beyazlatmayla ilgili bir fikrin var mı? Birkaç macun önermişsin. Bende de diş hassasiyeti de var. :uhm: Tatlı filân yiyemiyorum yediğimde dişlerim epey acıyor. :1no2: Bu sadece diş hassasiyeti için mi?
Bu arada çizmelerin süper ya 10 üstünden 100 :lepi:
Güle güle kullan. a.s. Ama üstüne o incecik şey biraz garip durmaz mı tanrıçam?
Yazlık gibi sanki? :uhm:
canım öncelikle çizmelerime on verdiğin için gel seni bir öpem:)saol canım benim
kızım kar yağarken soğukta giyicek halim yokbayanssulusmileyeri ve zamanına göreguclubacismile
hayatım hassasiyet varsa eklediğim ürünleri öneririm.ama fırçasından macununa kadar.ben fayda gördüm düzenli kullanım sonucu.aşırı sıcak ve soğuk yemeyide kes.meyve tatlı yedikten sonra hemen dişlerini fırçala bitanem..geçmiş olsun
bu arada diş beyazlatmak için bişey yapmam extra.diş mineme zarar veremem.sigara şarap çay kahve bunlar leke yapar.bu gibi şeyler tükettikten sonra dişler fırçalanmalıdır..beyazlatıcaksın anca ama oda kalıcı olmuyo cano
Çılgınsın ASO, :smiley-coo
millet nevresim-tencere alır (bkz. April):roflol:

sen püsküllü şuh çizme alıyon yau ahahahhaaklinialirimsmile

Güle güle giy bebeğim çok yakışır aso'ma!
bayanssulusmle
bizim köyde böle kızım güzelliğe yatırım ilarzuma sor:1closedeyes:millet tabak çanak alır bizde böle işte napalımzemuszemussaol nisancım
baştan azimle başladım okumaya canım :kahve: :kah
toto yağlarında kaldım yerimseniben yerimseniben
bu seferde sondan başlıyım dedim değişiklik olsun süprizzzz süprizzzzz
ben seni takip edene kadar modaya geçilmiş sırnaşı şey sırnaşı şey
hızınıza yetişemiyomm walla ben :lepi:
senin ve yorum katkısı olan tüm arkidaşların ellerine sağlık yüreğine sağlık :1hg: a.s
nileeeer nileeeer öğreniremm sizlerden ben ya opuyorumnanaktn bayanssulumile

amanınnnnn ne ka guzel çizmelerin elpiseeen tanrıçammmm opuyorumnanaktan :sm_cool:
güzel günlerde sevdiklerinle eskitesin yerimseniben alkisalkisalkis
kocimaaan öperimm seni tatlişimmm a.s.

okumaya tekrar devam şimciii :kahve: :kah:​
mavi incim dudu dillim yerim seni ben biliyosun dimi:))çok saol bitanem allah razı olsunopuyorumnanaktan
böyle güzel sözler duyunca çok mutlu oluyorum tabi:eek:kızlarda saolsun yalnız bırakmıyorlar.gül gibi geçinip gidiyoruz:1hug:her zaman gel tatlişkom bırakma takibi:eek:
grnt2943w.jpg

tanrıça bu maskeden almıştım ben netten yarısı duruyur ..işe yarıyor mu sence.ne işe yarıyor yada..
bende hafif kaşınma yapıo bu yüzümdeyken ,bir acayip yapıo iste yani.. bu arada arkolu deneyini gördüm uygulucam kısskaydirigubbakcemile2
pandoram dene baklım arkoyu memnun kalıcakmısın bakalımyerimseniben
valla ben memnunum.kaşıntı olduysa sana alerji yapmış demektir.o zaman komple yüzüne uygulama,sadece burun bölgene ve çene bölgene uygula.yanak ve alın kısmına sürme canım..
tanrıca canım makyaj setin varmı bende onu sorucaktım
sende genelde 2li 4lü iyi markaların farlarını gördüm ama belki vardır
bende almayı düşünüyorum escape yada pupa yada ruby rose falan
yani bitane köşede dursun istiyorum :dance:
akitim ben sevmiyorum set bilmiyorum,hoşuma giden renkleri almak daha çok hoşuma gidiyo.her ürünüm farklı olsun seviyorum yani..her markanın farklı bir ürününden memnun kalıyorum çünkü.ama alıcaksan pupa tavsiye ederim.tabiki orjinalse!yanına kolpadan yazılanlardan olmasın
sekorto yaaaa bugun senin tarif ettigin maskeden yapayım dedim evde yumurta yoktu bende bal ile süt karıstırıp surdum onun oncesinde de senin soyledigin buhar maskesini yaptım cildim bebek gibi oldu
kuzu ne dicem sana maskelerde ilgili ayrı bir topık acsana:):) bir de kuzum bugun maske tarifini bulmak için sayfalarca dolastım ilk sayfı bence editle maskeler su sayfada kozmetikler su sayfada cilt bakımları su sayfada fln diye belirt neyse kuzucuk gelince konusuruz
livim buraya zor yetişiyorum:)sen neye takılırsan sor kankam ben sana yanıtlar ne istersen..resimde koyarım bitanem sen iste yeterki olumunekankayizsmile
kuzu bir de şey sorcam biz bu buharı yapmadan once ,buharı yaptıktan ve maske sonrasında yani her aşama oncesi yüzümüzü yuz temizleme jeli ile yıkayacagız degil mı (ben boyle yaptım acep dogru mu:emir_bebek: )

bebek maskeleri ne kadar bekletecegiz ben 10 dkka kadar beklettim ...bu maskeler ne kadar sıklıkla yapılmalıdır ? bebek gelince peeling de bahsetsene onu nasıl yapalım ...ben bugune kadar cok bilincsizce yapıyormussum kendimden utandım yawwwww
livim yüzünü yıkamana gerek yok.zaten buhar yapıyosun gözenekler açılıyor temizleniyor.yıkama bebeğim,ayrıca 10 dk yeterli süredir doğru yapmışsınkaydirigubbakcemile5aşkolsun kızım deneme yanılma yoluyla öğrenicez işte sen utanma kader utansın:smiley-cool:böle bağlıyım dedim:)
kızlar maskenin tarifini banada werirmisiniz bende yapmak istiorumm
kız geberticem seni ekledim ya beeenn:))eklememişim gibi konuşuyo deli:))
oyy livim denedinmi ohh bebek gibi oldu diyince bnmde cnm cekti ama zmnım yok :/
evet peelingide konussak iyi olur ben kafamdan bi karısım yapıyorum uygunmudur değilmidir konussak eyvahedigeldismile
konuşalım akitom..bende netrogenenin pilinki var 16 tl falan ..kokusu çok hoş nane özleri var ferahlatıyo.lancome vardı bende koku ve his olarak aynılar ama fiyat farklı tabi:)
asocuuumm.
ben vücütüm için. nemlendirici bi krem istiyorum
varmı şööle uygun fiyatlı,güzel bildiğin bi vücut losyonu
bebem en güzeli bepantol ya hem uygun hemde kaliteli bir ezane ürünüdür
713B6F61408B577386B27C23b.jpg

fiyatlarıda uygundur
hayırlı olsun bebem topiğin takipçinim:)

saol meraklım açılışı yaptık ama sen yoktun:))takibi bırakma bebeğim

Son düzenleme:
canlarım bu resmi netten aldım.üzerine dilimin döndüğünce anlatım yaptım.bu makyajı uygulamak isteyen kokoşlar olursa elimden geldiğince tarif ettim.şimdi başlıyorum anlatmaya:kahve:
35675732fj9.png

şimdii..hatun kişiler.resim bu!!
bakın işaretlediğim yerleri inceleyin ve demek istediğimi anlayın..aslında uygulaması kolay bir makyaj,ama biraz zahmet ve özen istiyor tabi
resmin üzerine zaten açıklama yaptım.anlaşılmayan bir olay varsa sorularınızı bekliyorum
bu makyajı nerde kullanabilirim?? die sorduğunuzu duyar gibi oldum,yada iyi sıhatte olsunlara karıştım:smiley-cool:ben diyorumki bunu özel günlerde uygulayın.kına nişan düğün gibi yerlerde giderken güzelce süslenin çatlatın milleti:dilcikar:makyajımı kendim yaptım diede havanızı atın:nazar:
grnt2986.jpg

buda güzel gözlerime uyguladığım makyajım:roflol:
gözümde gösteremediğim için adım adım böyle anlattım:)

X