Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gözaltı morlukları için:

Çay Kürü

Zambak, papatya, ıhlamur ve lavanta çaylarıyla yapılan güzellik kürleri gözlerdeki yorgunluk , şişlikleri ve morarmaları gideriyor.
Bunun için örneğin bir tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzüp soğumaya bırakın. 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınıza uygulayın. 10 dakika bekleyip, yıkayın.

Patates Kürü 2 dilim çiğ patatesi göz kapaklarınıza yerleştirip 15 dakika bekleyin. Yıkayıp kurulayın.

2 poşet çayı yarım çay fincanı kaynar suda 15 dakika demlendirip soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine yerleştirip 10 dakika bekletin ve yıkayın.

alıntıdır..

günaydın fıstıklar
bayadır gorusemedik sankim
bi bakayım tanrıçam neler almışşş
neler almış:kedi:beğendinmi:kedi:günaydın elma şekerimŞeniznasılsın nazomolumunekankayizsmile
goldenrose canım
ama bitmesine yakın o yüzden topaklanıyo sanırsam
alalı yok oldu eyi dayandı valla
c.tesi alam bi dene kendime sıfır goldenrose :kedi:
anladım cano..tamam yenisini al o vakit:içelim:
Günaydın bilumum yabani orman meyveleriii..delikafadulden
günaydın sütlü kayfemopuyorumnanaktan
he danrıçaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cecile ürünlerini nerden alıyon kuzum sen

yerli markalar satan kozmetikçilerde bulabilirsin bebeğim..cosmositilerde var mesela...

yaptınmı hiç gacı?

caim gule gule kullan insallah zemuszemus

takilarinla, giysilerinle cok tatlı bir hatunsun sen tanricam boshayallersmile

anladim canim, yok seker icin aciliyeti yok beklerim canim :hulya: Şeniz

golden rose da da kırmızı olan, tamamdir süprizzzzz

Günaydın bilumum yabani orman meyveleriii..delikafadulden

delikafadulden

oyff bi 20 sayfa daha okudum geçmişten :1shok: yaa dün ben flormarın 3 numara tekli farını aldım bide golden roseun rujunu aliim dedimdim hani dolgunlaştırıcı olanını ama yannış almışım onu sanırsam mafoldumben off nefret ettim kendimden alsanaalsanasmile

kısmetse giderüük..

yok canım şincik netten buldum,denemedim ama deniycem ıhlamur da var lavanta da deniycem bööğün..:hulya:
ıhlamuru ben çok seviyorum ama lavanta gözünü yakabilir dikkat et bana alarji yaptı gözümekafamçokkarıştı
oyy burcum çok teşekkür ederim canım ya:kedi:siz beni seviyosunuz ondan öyle geliyo balımŞeniz
kırmızı al golden roseyi..
hem günlükte sürebilirsin kırmızı kırmızıaklinialirimsmile
kıpkırmızı bi renk vermiyo doğal duruyo merak etme..cart kırmızı değil
güle güle kullan iklimimŞeniz
bebeğim değiştir öyleyse olmamıbilmiyorumkismileüzülme ya nolucak nefret etme sev kendini:1hug:
kokoş tanrıca
bu dudak dolgunlaştırıcısı
ince tutakları kalın mı gösteri ?

tospik evet öyle bir özelliği var mış!-tatlicadiarzu-ama geçici bi şişlik yapar..hiç bir ürün tanımıyorumki kalıcı dolgunluk yapsın..piyasada kullanmadığım ürün kalmadı,ama hepsi faso fiso..dudaklarım ince değil ama nie daha kalın olmasınki:kedi:
40 gün günde 3 kere sürüyosun ve yüzde bilmem kaç kalıcı dolgunluk sağlıyo diyo prespektüsünde..ama ben onun için almıyorum..bakım için alıyorum ve gece yatarken sürmem bile yeterli..günde 3 kere sürmesemde yetiyo..yani bakım için alıcaksan al..

Son düzenleme:

kendimi alıntılayarak barimm renkleri de göstertiyim dedim

bebem güle güle kullan,peki kaça aldın glosu?sen sanırım sadece glos aldın=)17 tl küsüre aldıysan doğru ürün..zaten 5 rengi var bunların
yavruşum bakım istemiyom ki
çatlamaz etmez sorunsuz dudiklerim.
ama inceler ya :umursamaz:

kalıcı dolgunluk bekleme..o zaman salyy hansenin bi ürünü var karabiberli onu dene..ama dediğim gibi geçici dolgunluk verir

tamamdir canim, kıymıcı kıymıcı olacagim yakinda, ceker koyarim ince saz dudaklarimi :roflol: belkim kalinlastirir bilmiyorumkismile

canim gule gule kullan zemuszemus

günaydın aşkitoşlarrr

tanrıçam o süslü püslü üst neyin nesi?
modelini anlayamadım pek:S
günlük kullanım için mi düğünlük derneklikmi
ayy çok merak ettim

bi rahat okuyamadım yaa bölüne bülüne ama bitirdimm

canikom gecmiş olsun
sorun etme ameliyatı anlamıyon bile

ya bende mac kapatıcı var ama hem kapatıcılıgı istedıgım gibi değil
hem goz altımda birikiyo yaa kırış kırış gorunuyorum
halbuki heçte oyle degilimm
sempatiksalakcinni

cok enteresan kolyeler gördüm ve yüzükler gördüm fisfisfis

bu en sondaki cok tatlı kendime yapcam eger bi eyfel bulabilirsem :asigim:
ya bunnar çok guzel bayıldım valladelikafadulden

kız biz senle aynı bloglarımı takıp ediyoz annamaım kii
boshayallersmile

kızlar hepinize slm ,güle güle sürün sürüştürün ,kokosh hatunlarım bayanssulusmile

tanrıça canım ,nedendir bilmem ,bu aralar cildimde acayip bir bozulma vareyvahedigeldismile
küçük küçük sivilcelerin eşliğinde,geçmeyen kırmızılıkları günlerce yüzümde benimle beraber günü yaşamakta olup,beni aynalara baktığımda deli edip ,muzurca bana sırıtacak kadar düşmance sergiliyorlar kendilerinimafoldumbenben onları misafir ermekten hoşnut deliğim ,kırmızı sivilce lekelerine bir çözüm tanrıçayerimseniben

gene döktürmüş hatun
ellerine sağlık gülom
ben pek severim yemek yapmayı

süpermiş yaa
hatunları hayal ettimde şimdi pek bi guldummm
:roflol:
canım ben bu kaşıklıları gordum bi yerde ama nerde bilmiyorum yaaCADIARZU
gerci benim kocacığım artvinli bi guzellik yaparlar bana herhalde

ya çok guzel bunlar miniğim

goldenrose un aylaynırı bendede var
güle güle kullan tatlışkomm

bileene gurban olduuum atnalında çok guzel
pekde yakışmış
cicilerde pek gözel
Şeniz

bebem güle güle kullan,peki kaça aldın glosu?sen sanırım sadece glos aldın=)17 tl küsüre aldıysan doğru ürün..zaten 5 rengi var bunların
ayy evet dolgunlaştırıcı almadan sadece glos almışım eyvahedigeldismile bide 9.50 tl ye aldım ayy allam hadi bide sahte dee de bebeem tam olsun ohaoldumsmile
canim gule gule kullan zemuszemus

teşekkürler burcucum Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…