Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
TAnrıçam istanbula gidemiorum şu an o yüzden mafoldumben imkanlar dahilinde ne alabilirim idareten

Tamam le paleti sana sordum zati :kedi:
ama bunu nerden bulabilirim ki ? escape paleti de tanricaya sordum, ikisini nerden bulabilirimmmmmmm eyvahedigeldismile
canım az önce gg de gördüm aynı markanın 20li 60 li setleri vs var...
escape de orada var 20 tl escape fiyatı...
ULTA-COLOR-CONCEPTS-MAKYAJ-SETI-128-PARCA__23274013_0.jpg

bu mesela 120 lik set ve 49 tl aynı yerde ulta color markası da...

1-25.jpg

bu da 120 lilk ben bundan istiom ama ebay da var bundan uygun fiatlı..

Son düzenleme:
aso çizmeyei giyemem bebeğim ama diğerine bayıldım çok güzel:emir_bebek:
nie giyemessin olum nesi var:smiley-cool:sade bi çizme işte lülülülülülüsaol canooŞeniz
Konu ne kadar ilerlemiş yaaa

Şimdi kim baştan sarıp okuyacak ben sonlardakine göre yazayım bari

Çizmeler dehşetti 100 paun verdim

Chanel kimindiyse süper renkler yaaa kıskandım

Bir de maybelline farını ben de aldım güzeldir kullanın geri vermeyin derim
ooo yüzü aldık desenesüprizzzzz
benim far seti canım tşk ederim...
maybelline de kalıcak bendeyerimseniben

tanrıça pempe çizmelerin çok iddialı ama çok ta hoşkaydirigubbakcemile5
yakışırrrrr:1closedeyes:
saol pandoramŞenizaskerim gelsinde yanında giyerim işteaklinialirimsmileçeyiz niyetine:))
İstiyorum onları tanrıçamm hemde hemen:1closedeyes:
:roflol::1closedeyes:deli yaaa:))adresini viiirraklinialirimsmileköpeen olsunzemuszemus
Tamam le paleti sana sordum zati :kedi:
ama bunu nerden bulabilirim ki ? escape paleti de tanricaya sordum, ikisini nerden bulabilirimmmmmmm eyvahedigeldismile
internetten cadıcımvereliniortak
TAnrıçam istanbula gidemiorum şu an o yüzden mafoldumben imkanlar dahilinde ne alabilirim idareten

biodermin var,su bazlı olması şart değilse netogenin spf lisini alsan canım geçen resim eklemiştim olmazmı?nie su bazlı özellikle?

canım cildim karma ama şu mevsimden mi anlamadım yüzüzmü temizledikten sonra pul pul dökülüo.o yüzden dedim ama napim karar wermiom.neutrcena mı alsam

canım cildim karma ama şu mevsimden mi anlamadım yüzüzmü temizledikten sonra pul pul dökülüo.o yüzden dedim ama napim karar wermiom.neutrcena mı alsam

biliyorum tatlım konuşmuştuk zaten ama bende diyorumki şimdilik netrogene ile idare etsen daha sonra kapsamlı su bazlı bi krem alsanbilmiyorumkismile

Kızım hasta oldum valla pembeyi zaten siverim. Ayy giymek istiyom onları elbiseni nirden aldın bakem? Özele yazıyom adresimizemuszemus

Kızım hasta oldum valla pembeyi zaten siverim. Ayy giymek istiyom onları elbiseni nirden aldın bakem? Özele yazıyom adresimizemuszemus
tasarım ürünler satan bi yerden aldım nişantaşından bebeğim..tamam yaz hemen yolluyorumaklinialirimsmile
çizme süpeeerr yaaadelikafadulden

:kedi:pericikimŞeniz
bebekler geçen yaz diş eti problemi yaşamıştım..şimdi size bu konuda bir iki şey çizittiriyim.belki böle sorunu olan arkadaşlarımız vardır..eski topiğimden kopyalıyorum babamın malı gibi çalıyım resimleridezemuszemus
grnt0731.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

uzun zamandır yemek yerken dişlerimde bir sızlama,hatta yemek yiyemiycek derecede ağrı hissediyodum,çürüğüm olmadığı halde neyin nesi bu die dişçime gittim
diş eti hassasiyeti ve diş eti kanaması oluştuğunu söyledive bana bu ürünleri verdi
macun=15tl
gargara=10 tl
diş fırçası=10 tl
macunun kısaca bilgilerini yazıyorum:
asit erozyonuna karşı dişlei korur,hassas dişleri olanlar için özel formüle edilmiştir
hanımlar benim gibi şikayeti olanlar varsa bu ürünleri deniyebilirler

Güle güle kullan cnm benim. Benim de diş eti problemim var ama böyle geçecek gibi değil dr yolu gözüküyor

tanrıcaaaaaa o cizmeler ne nereden bulursun bebeim bunları
pembeye bayılırım tam kokoşsun he bosuna kokolina demiorum :jeyyar:
elbüseye üstünde görseydik hosuma gitti hihoyyyt

Güle güle kullan cnm benim. Benim de diş eti problemim var ama böyle geçecek gibi değil dr yolu gözüküyor
biberim bi dene derim ben..doktorum bana bunları vermişti.sıcak soğuk yeme fazla.ben memnun kaldım tavsiye ederim ballı lokmamŞenizayrıca teşekkür ederim üzüm gözlümopuyorumnanaktan
tanrıcaaaaaa o cizmeler ne nereden bulursun bebeim bunları
pembeye bayılırım tam kokoşsun he bosuna kokolina demiorum :jeyyar:
elbüseye üstünde görseydik hosuma gitti hihoyyyt

akitomm bebeğimmhihoyyyt
bulurum ben:kedi:kızım elbise olarak giymicem zaten dar kot yada taytla kullanırım ama zaten aşkitom gelmeden giymem:eek:az kıskançtır bizim delüü:nazar:alır alır stok ederim çayize saklarım:smiley-cool:gönlümce giyinemiyorumki be anam:a015:

Pembiş çimzeeelereee baaaak..kız kovboy gibi ..Atla atına deeeeeh..dıgıdık dıgıdık..Kalemiti ceynnn...bayanssulusmile

tanrıçammmmm naber bana acil bi nemlendirici lazım su bazlı bebem ciltim karma

Şekerim benim de karma..Ecz.den excipial hydro alıp kullanabilirsin..süper emiyor cilt,yağlanma falan yapmaz..Cilt hekimleri reçeteye yazıyor..Ama reçetesiz de alınır..

Bak tanrıça da tavsiye etmiş,ben onun tavsiyesini görmeden,tamamen hislerimle neutregena nın 15 spf li hjassas ciltler için nemlendiricisini aldım..ikisi de iyi..
Karma ciltler için olan çeşidi spf li değil,yok yani.. o sebepten hassas ciltler için olanını tercih ettim..

kız kuziiiiiiiii görüm çizmeleri dee elbiseyi de bayıldım laaaa

bi tur verirsin artık:))))

bu çizmelerle o elbise manyaaakkk manyaak oluur

böböğümm diş konusuna da mı girdin zemuszemus
o farlara bittimmmmmm alsamda nere koycam yaa off :KK43:

Vay konu ne ilerlemiş en başından okuyordum filan ama :jeyyar:
Ben de geldim...
Diş kısmına geçmişsiniz maaşallah makyaj bitmiş delikafadulden
Tançıra acep senin diş beyazlatmayla ilgili bir fikrin var mı? Birkaç macun önermişsin. Bende de diş hassasiyeti de var. :uhm: Tatlı filân yiyemiyorum yediğimde dişlerim epey acıyor. :1no2: Bu sadece diş hassasiyeti için mi?
Bu arada çizmelerin süper ya 10 üstünden 100 :lepi:
Güle güle kullan. a.s. Ama üstüne o incecik şey biraz garip durmaz mı tanrıçam?
Yazlık gibi sanki? :uhm:
Pandoracım ex rouge um, kardeşimde o far paletiden var memnun baya...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çılgınsın ASO, :smiley-cool:
millet nevresim-tencere alır (bkz. April):roflol:

sen püsküllü şuh çizme alıyon yau ahahahhaaklinialirimsmile

Güle güle giy bebeğim çok yakışır aso'ma!
bayanssulusmile

X