Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben yeni üyeyim her gün rutin olarak kulladığım iki makyaj ürünü fondöten ve rimel tavsiye edebileceğiniz markaları bekliyorum

Kızlar üyeliğimi sildiriyorum böyle olması gerekiyordu hakkınızı helal edin hepinizi çok seviyorum

Aaaa nereye niye gidiyosunnnn :gitme:

Burcummm gül suyunu çok ucuza almışım ben 12 ye almıştımbilmiyorumkismile
Bir de eşin pirinç yemesin makarna yemesin patates yemesin. Bulgur ve mercimek yiyecek ama bunları da öyle çok yemesin onlarda da şeker var çünkü. Sebze yemeklerine geçiş yapıcaksınız canım. En güzeli sizin için sebze yemekleriopuyorumnanaktan

ben yeni üyeyim her gün rutin olarak kulladığım iki makyaj ürünü fondöten ve rimel tavsiye edebileceğiniz markaları bekliyorum

hoşgeldin eeea.vereliniortak
ben fondoten kullanmıyorum.
Rimel'de ise, Loreal Voluminious 4X veya Lash Arcitect öneririm.

biz de bilmiyoz ki a dostlar kimse bilmesin litfen, böle daha helecanlı oliiyeyvahedigeldismileboshayallersmile

biz de bilmiyoz ki a dostlar kimse bilmesin litfen, böle daha helecanlı oliiyeyvahedigeldismileboshayallersmile

bir an once almak istiyorum hedayemiii
ama daha karar viremedim
ki kendisi çok şaane bir insandırr
ona yakısacak birşeyi bulmak hakkaten cok zor olcek benim içünnn
Şeniz

ben de hala düşünüyorum.boshayallersmile..zor ama zevkli bişeymiş bu hediyeleşme işi kızlar yaahihoyyyt

Tanrıca bebeği yeni yimak tarifleri bekliyorum ben
ve cıkıyorum
boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…