Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

danrıçam sende kullan sen yağlı hissi sevmiyorsun nemlendirenlerde . . .
bu tam sana göre . . .
:asigim:
tatlım doğru diyosun yağlı hissi sevmiyorum,ama ben mecitefendinin kayısı kremini kullanmıştım göz çevresi için ama memnun kalmadım malesef..bende boynuma vucuduma falan sürmüştüm..ama bu markayı alıcam denemek için

sen kaç kilosun bakem merake ttim , bir ara resminide görmek istiyorum ama
bu kadar bakım yapan kozmetik bilgesinin resmini görmezsem çatır çatır çatlarımmm :dance:
canım artık asla ve asla resim göstermiyorum,çünkü bu yüzden nişanlımla çok kavga ettim,özelden dahi yollıyamıyorum
ayrıca güzel sizlersiniz,hayalindeki kadar güzel değilim canımŞenizyüreğim güzel benimsempatiksalakcinni
tanrıça fıstıım,fıssstıkkk gibi barbicimm,sööliim de benzemuszemusmaşallahı var biblo gibii
diyene bak:kedi:senin güzelliğini anlatsam kelimeler yetmez megomallah özenmişte yaratmış
tunaydın mıllet:tomato:
karnım ck agrıyı yataktan ancak kalktım gecmısınızı okuyamda gelem:icecream:
geçmiş olsun panterim neyin var ya:teselli:sıcak bişeyler içsen
gelsin tanrıçada,konuşalım foto işini burcucuumma.s
megom ben imkanı yok foto gösteremem bi daha:a015:
çekiliş ismim geldi :))

ben kime çıktım çok merak ediiiimm

bana çıkanı sölemicem

ne zamana akdar kargoluyoruz şekerler?
kuzen 10 gün en geçŞeniz
yerim seni ne tatlı anlatmışkaydirigubbakcemile3
kuzum bence 2 hafta müddet verin şu aralar üni.lilerin vize vakti
hiç dısarı cıkamıyorum yinede cogunluk karar versin ama
bilmiyorumkismile
tamam müsait olduğun zaman yolla gülümŞeniz
ya kizlar, biz bu yaglarla selulkopeklerimize memislerimize :kedi: masaj yapiyoruz ya onlari sonra yikayacak miyiz? yoksa oyle yagli mi kalacagiz gunelrce? bilmiyorumkismile
ben yıkamıyorum burcum..zaten emiyo onu vücut..üzerine pijamalarımı giyiyorumzemuszemusyağlı olmuyo
ohhh şükürler olsun:sm_cool:
çok sevindim bitanem gözün aydınhihoyyytrahatlamışsındırolumunekankayizsmile
gönlünden kopmuş beğenmezmi tatlımŞeniz
aprılcımm geldimm hayatım wallaha harika bir topık ama unuttumusum burayı aklım bes karıs havada maglum:)
canım hoşgeldina.s.aklın nie havada tatlımaklinialirimsmile

canlarım şuan silinmesi için msj yazdım kazen abiye

bende istemezdim böyle olmasını ama mecburum anlatamadığım çok şey var belki başka bi gün başka zaman yine birlikte oluruz inşallah

sizleri çok seviyorum bunu sakın unutmayın

medusa yaaaa eger siteden biriyle alakalıysa hiç öyle bişey yapma değmez yaaaa

Ben sizi hep çaktırmadan takip ediyorumaklinialirimsmile
Ya bacaklarımla başım dertte güzeller berbat ettim ya batıklar yüzünden hiçbir zaman geçmicek heralde.:gitme:
Bugün kafama göre kantaron ve susam yağı alıp karıştırdım sürdüm şimdi bunu kullanmaya devam edeceğim. İnşallah iyi gelir ama hiç umudum yok.:sinifsinif:
Kese falan demeyin benim basit bir batık problemi değil çünkü sıkmaktan mavfettim, ama kendi haline buırakınca da hiç olmuyor sivilce gibi ölee duruyo ben de görünce kendimi kaybedip ameliyat ediyorum resmen iğneyle oyduğum da oluyor.akannehir
2 ay içinde düzeltmem lazım ya mezuniyet var rahatça istediğimi giymek istiyorum.
Bir de göğüslerim küçücük:kedi:
Küç yedim adaçayı içtim düzenli yaptım tık yok. :umursamaz:
Çok şey mi istiyorum yaabilmiyorumkismile

Tanricam, benim esimde seker hastaligi cikti :1no2: bana seke hastalarinin yiyebilecegi nisasta, karbonhidrat ve sekerden yoksun yemek ve tatli neler onerirsin?cokacimcoook

cnm kazen abiye soyleriz 2 dkka silinmıyor zaten kızlar bilir bende bir ara silirmek için basvurmustum kazene mail atmıstım sonradan vazgectim gec kalmıs degilsin yani =(
msj attım sana oku lutfen bana soyledigin o sey için baska alternatifler arayalım =( yapma lutfen =(

medusacigim, halledilebilir seylerdir belki yardimci olalim? :sm_confused:

burcu.. benim sol elimin yüzük parmağımda egzama gibi bişey başlamıştı geçen yıl.. 7 ay sürdü..ne kremler..en son elocon krem ve cavilon diye nemlendirme amaçlı bariyer bir krem verdi doktor..
en önemlisi eloconun kuruttuğu cildi nemli tutmak ve suyla deterjanla teması en aza indirgemek..
inşallah faydası olur..sanki sana daha önce yazmıştım bunu veya başka bir topiğe olabilir..
ıbrahim Saraçoğlunun dut kurusu kürü var egzama için kimisi fayda görmüş bir de onu araştır netten..

merhaba kızzlarrr
çekiliş ismim gelmiş bana
sürpriz oldu valla
ne alsam aceppp şahsına munhasır hatununaa
ben kıme çıktım yaa biri kopya virsiinnn
:kedi:
ne zamana kadar gondercez kızlar bunları
gene cok yazmıssınız okuyamadım valla hepsini
kocamlan buluscaz zati çok kalamiciimmm
sempatiksalakcinni

canim su an icin ensemde ve koltukaltlarimda olanlar icin aile dostu doktorumuzun karisimini kullaniyorum ama onun icinde ki bir madde ellerimi kotu yapti :sm_confused: dedigim nemlendiriciyi alabilirim ellerime. peki o kremli ellerimle yemk vs yiyebilir miyim? dokundugum seyleri yiyebilir miyim? ya da can in agzina falan gelirse bir sorun yasar miyiz acaba? bilmiyorumkismile cok sordum bilmiyorumkismile dut kurusunuda deneyebilirim canim sagolasin. bu arada bana yazmamissin canim, ilk okuyorum bu yazdiklarini a.s

Tanricam 10 gun icinde godnerelim diyordu yannis hatirlamiyorsam a.s

sağol dadlumm
Şeniz

Tembel teneke senii hahahha alsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3
kuzum benim de öyle sınavlarım olmadı değil...:kedi:
yavru kuşum, seni tenzih ederel söylüyorum, ben de özel okullara pek hoşgörülü yaklaşamıyorum...ama sevdalını bulmuş olman harika bir şans tabii o ayrı
olumunekankayizsmile

ben geldiimm bayanssulusmile

Nerdesin yıvrım sen yaa unuttun bizi ve tüm hasret çekenleri alsanaalsanasmile :1hug:

Sabınım kullanıyorum bebeğim, çok severek hem de...:asigim:
Senin de memnun kalmana sevindim opuyorumnanaktan
Ama aklında olsun, fazla sürme olur mu ?
her bir göz altına birer kırmızı mercimek kadar yetiyor. ben göz kapağıma da sürüyorum.a.s
hem kokusu hem nemlendirmesi çok çok güzel...
bazen hızımı alamayıp boynuma ellerime filan da sürüyorum, mis gibi uyuyorum mutlu mutlu
zemuszemus

Aprılım kendim gidiyormuşcasına sevindim cok sanslısın bebeto boshayallersmile

Oyy bebeğim sen de gitsen keşkem, hele şu okulu hayırlısıyla bitir de kuzum. olumunekankayizsmileSınavlarını ihmal etme bitanem, hep dua ediyorum sizlere. Enerci yolluyorum. :hulya:

ben gördüm resmi canım. baştaki URL= şeysini silersen çıkıyor.:roflol:
Pek güzel çıkmışsınız maşallah.
:teytey:

tık tık tık
kimse yok mu???
fisfisfis

kimooooo :?
delikafadulden

ben de varooo :içelim:
Kızlar üyeliğimi sildiriyorum böyle olması gerekiyordu hakkınızı helal edin hepinizi çok seviyorum

Nereye MEdusam yaaaaaaa offf mafoldumben

mafoldumbengitme yaaa üzülrüz cidden canım

canım batık sorunu benm çok yok ama illa ki oluyo bacaklarımda.epilasyondan snra makine ile alıyorum mecbur..ciddi bi sorunsa senn ki bi doktara görün belki çözümü vardır yerimseniben
göüslere tek çare silikon be tatlım boshayallersmile
küç müç dolgunluk verir elbet ama istedgmz boyuta gtrcegni sanmıyorum malesef...
öle olsaydı silikon filan yaptrmazdı kmse.sırf mezuniyet içn özel bi sütyen alablrsn sadece.önerim bu.güzel taşırsn kıyafetini opuyorumnanaktan

Canm kaç kere gittim dermatolojiye karışım hazırlattı falan ama hiç düzelmedi:gitme:
Kozmetiklere sardım bir ara ingrow go diye (skin doctors'ın ürünü) 84 lira bayıldım ona kaç sene önce o da fos çıktı.
Ben sirağda yaptırıyorum, makine daha beter yapıyor çünkü.
Memişler için doğal bir çözüm olsa keşke:kedi: silikona sıcak bakmıyorum çünkü.
Kıyafetime karar verince dediğin gibi özel bir südyen bakarım artık teekkürler önerilerin için.olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…