Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
danrıça yoğun bakım ne işe yarıyo
parlatıyo mu ?
benim şimdiki sorunum matlaştı rengi :KK43:

canım saça gereken nemi sağlıyo,yıpranmış saçları onarıyo,saçın ihtiyacını karşılıyo..sorun matlıksa bakımlarla bunu önlersin tospa
yağ bakımlarıda saçına canlılık sağlar..bak karabiberin maskesi saçlarını çok güzel parlatmış..tek kullanımlık onlar hemde..onlara baksan biyerimseniben

oyyyy nisanım nasıl sevindim anlatamam opuyorumnanaktan

bende ünw deyken öyledim kurstan kusta koştur dur bir de hafta sonları çalısıyordum ne kadar güzeldi ünw bitti bir kaç gönüllü çalışma birsey yapmadım ooof acilen eski günlerime geri donmem lazım =(

canlar bende birazdan kaçacagım cecile farları degistirmem lazım

Son düzenleme:
canım saça gereken nemi sağlıyo,yıpranmış saçları onarıyo,saçın ihtiyacını karşılıyo..sorun matlıksa bakımlarla bunu önlersin tospa
yağ bakımlarıda saçına canlılık sağlar..bak karabiberin maskesi saçlarını çok güzel parlatmış..tek kullanımlık onlar hemde..onlara baksan biyerimseniben

tamam canım
barcelinoyuda kullanayım evde yatıyo ..
bodyshoptanda almıştım ama nası kullnıldığını unuttum :gitme:
aldım koyydum köşeye aklinialirimsmile

teşekkürler tatlım

aaaaaay canlar unutmadan onuda sorayım gecen gün pastel göz kalemide aldım ya onun üstünde de birsey yazmıyor ne üretim ne de son kullanım ...onuda mı degistirsem ki hangi goz kalemlerinin üzerine son kullanma tarihi yazıyor biliyor musunuz

ben bugün heç yazmıyım buraya
baştan sona bi hatim indirem
işime yarayanları not alam sempatiksalakcinni
ben 1.sayfadan başlıyom
akşama ancak biter
görüşürük :eek:

bende ünw deyken öyledim kurstan kusta koştur dur bir hafta sonları çalısıyordum ne kadar güzeldi ünw bitti bir kaç gönüllü çalışma birsey yapmadım ooof acilen eski günlerime geri donmem lazım =(

bitanem kafalarına at farları:eek:klava:golden rose varsa onun farını alaklinialirimsmileresim çekmeyi unutma:kedi:
tamam canım
barcelinoyuda kullanayım evde yatıyo ..
bodyshoptanda almıştım ama nası kullnıldığını unuttum :gitme:
aldım koyydum köşeye aklinialirimsmile

teşekkürler tatlım

rica ederim canım ne demek
badi şoptan aldığınıda az önce dediğim gibi kullanabilirsin..saçını yıka,sonra maskeyi sür,bone geçir,sıcak havlu ile sar,10 dakika kadar kalsın..sonra komple gir yıkanbayanssulusmile
bu şekilde haftada 2 kere yapsan tamamdır

Bende de var bu oil free Neutrogena nemlendiriciden. SPF li değil benimkisi ama...karma cilt için. çok güzeldir çok memnunum kankaların gülü.. kaydirigubbakcemile5
Burcucum güle güle kullan Rosense'leri balım, göz kremi hakkında yorumları beklerim ona göre .
opuyorumnanaktan

sagolasin nisanim bebegim Şeniz

Tanrıçammm, DFN Garlı'nın maskesini ben de kullandım, gerçekten çok güzeldir...kaydirigubbakcemile5
Bitirdiğim ürünler arasındadır kendisi.
Mecitefendi deneyeyim bir de. T. Body Shop'u her şampuan sonrası kullanamıyorum, Dove da pek yeterli gelmiyor herhalde. Bu Mecitamca'ya bakayım.kaydirigubbakcemile2

Canlarım, Galatasaray Üni'den haber geldi, Fransızca 2. kur açılıyooooooorrrrrr..hihoyyyt.Yarın başlıyor dersler.hihoyyyt Salı ve Perşembe akşamları..:hulya:.

O kadar sevindim ki...Şimdi gidip kayır yaptırmam lazım...:eek:
Akşam üstüne doğru kavuşuruz gene kuzucuklarımopuyorumnanaktan
öpüyorum kocaman!
opuyorumnanaktan

canim cok sevindim senin adina, haydi hayirli olsun, gozun aydin :1hug:

degistirsinler tabi, kandirikcilar :eek:klava:

aprilim harikasın sen ya:asigim:
hayranım sana biliyosun dimikaydirigubbakcemile5kendin için öyle faydalı şeyler yapıyosunki alkış almamak mümkin değilalkisalkisalkis
okul hayatımdada keşke senin gibi yararlı bi dostum olsaydıboshayallersmileboş boş kantinde lak lak edip derslerden kalmaz,üniyi bitiricem die ecel terleri dökmezdim:hulya:
hayırlı olsun ne diyim canım opuyorumnanaktanbenim

Oyy kuzum, napayım, bişeyler öğrenmeden duramıyorum...yabancı dillere hayranım zaten...:lepi:
Okulda mükemmel bir öğenci değildim aslında kanka:hulya:, 2. sınıfta neredeyse hiç okula gitmedim, nişanlımla tanıştığımız sene..:asigim:.2 dersten çaktım, 3. sınıfta onları da alttan almak durumunda kalınca 45 kiloya düşmüştüm
mafoldumben

aaaaaay canlar unutmadan onuda sorayım gecen gün pastel göz kalemide aldım ya onun üstünde de birsey yazmıyor ne üretim ne de son kullanım ...onuda mı degistirsem ki hangi goz kalemlerinin üzerine son kullanma tarihi yazıyor biliyor musunuz

bilmiyorumkismileyanımda olsa söylerdim kanka yabilmiyorumkismile
ama kalem alıcaksan carmina al derim bebeğimkaydirigubbakcemile5
alırkende çok iyi sor:kızgın:geçerse tarihi valla atarım kafanıza de:nazar:

bende ünw deyken öyledim kurstan kusta koştur dur bir de hafta sonları çalısıyordum ne kadar güzeldi ünw bitti bir kaç gönüllü çalışma birsey yapmadım ooof acilen eski günlerime geri donmem lazım =(

bebeğim Pastel o seriyi yeni çıkardı sayılır, eski olacağını sanmıyorum aşkım.
Ama Carmina iyidir Tanrıçamın dediği gibi.
Ama Mystical serisi akmıyor, ona bak balım. bende bikaç rengi var çok memnunum.
opuyorumnanaktan

Ben çalışmak için nişanlımın dönmesini beklemek zorundayım malesef aşkitom oof of akannehir

ben bugün heç yazmıyım buraya
baştan sona bi hatim indirem
işime yarayanları not alam sempatiksalakcinni
ben 1.sayfadan başlıyom
akşama ancak biter
görüşürük :eek:
kaydirigubbakcemile3allah yardımcın olsun tospa=)yarına görüşürüz artık:roflol:
oklavayıda almış eline:eek:klava:kaydirigubbakcemile3yerim seni ya:1hug:hıh kandırıkçılara:dilcikar:
Oyy kuzum, napayım, bişeyler öğrenmeden duramıyorum...yabancı dillere hayranım zaten...:lepi:
Okulda mükemmel bir öğenci değildim aslında kanka:hulya:, 2. sınıfta neredeyse hiç okula gitmedim, nişanlımla tanıştığımız sene..:asigim:.2 dersten çaktım, 3. sınıfta onları da alttan almak durumunda kalınca 45 kiloya düşmüştüm
mafoldumben

ben genelde sınavlara adımı yazıp çıkıyodum,üzerinede not düşüyodum yazabilicek hiç bir bilgim yok boş kağıt vermek istemezdim kusura bakmayın dieboshayallersmile
varya allahıma büyük konuşmıyım ama çocuğum olursa asla özel okula vermicem..onun ceremesini çok çektim ben..keşke devlette okusaydım..en azından para kaybın olmuyo
üniversite yıllarımın en büyük hediyesi hayatımın aşkı:asigim:

tanricam ben bu aci badem sutunu ellerime suruyorum ama sakincasi var midir? bir de aşile dostumuz bir doktorumuz var, o bana kronik egzamam icin bir karisim verdi. icinde asilisik asit ve üre var. bunlar elime dokundu galiba avucumun ici ve parmaklarimin ici kurudu ve minik minik pullanmalar var :gitme: ne yapayim ben simdi? bir yeri duzeltmeye calisirken bir yer gidecek allah korusun :sinifsinif:

dogru diyorsun gülüm... pis kandırıcıklar :eek:klava:
bilmiyorumkismileyanımda olsa söylerdim kanka yabilmiyorumkismile
ama kalem alıcaksan carmina al derim bebeğimkaydirigubbakcemile5
alırkende çok iyi sor:kızgın:geçerse tarihi valla atarım kafanıza de:nazar:

bebegim bakayım carminaya sagol bebegim ...
ya kankam gercekten uyuz oluyorum boyle seylere diger aldıgım ürünlerde üretim tarihi yazmıyor ama en azından 6m ya da 12 m ya da 24 m diye belirtiyorlar
bunlarda hiçbirsey yok kafamçokkarıştı

selamm opuyorumnanaktan
ateş almaya geldim :kedi:
çekiliş olmuş :)) girdigim iyi oldu valla

yazlık kombinimle karşınızda tanrıçabayanssulusmile
tatlışlarım,yanları yarasa kol,üstte çok tarz duruyo:kedi:

postaçı livi çantamhihoyyyt

taşlı gladyatör ayabakılarım:emir_bebek:

yazın bronz olucağım için golden rosenin terekotası yeterli..siyah kalem,rimel,golden rose pembiş rujum ve saatimle bu kombini tamamlarımkaydirigubbakcemile2birde nişan yüzüklerim..zaten onlar vazgeçilmezlerim:asigim:

oyyyyyyyyyyyyy çok güzelllllllllll :asigim: gladyatör ayabakıların yarasa kollu bluz + guess beyaz saat vışşşşş tam benlik bir kombin aşık oldum resmen :asigim:
postaçı livi çantanı yerim:1hug: fuşya modelinden benden alacagım postacı modelini ilk defa gordum seninkide dehset güzelmiş a.s.

bak begendigimi gostereyim

LOUIS-VUITTON-FUSYA-SPEEDY-35-muhtesem__20280101_0.jpg

kankam o bluzuna ölüyorum zaten.rengi tam istedgm gibi :asigim:
inanmazsın aklıma geldi dün o ayakkabılardan alcaktım senle çıkıp aliyim dedim :jeyyar:
çanta almam gerek sizin yüzünzden :eek:klava:

livim çanta almaya zorluyosun beni :lepi:
eklediklerine bayılıyorum heppp hihoyyyt

X