Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıca canım bugun tatil günün mü resim yok bilgi topaklıgı yok

Tanrça katarakt mı var senin gözlerrde...
far tamiri msj ımı beğenmedin mibilmiyorumkismile..niye yorum yok..
alsanaalsanasmile

desene yanlış ürün sattı bana lavuk satıcıklava:
değiştir pandoram sende..fişin elindeyse al at yüzlerine:dilcikar:
tanrıca canım bugun tatil günün mü resim yok bilgi topaklıgı yok
ne istersin kuzumbayanssulusmileolmazmı dur bakıyım arşivime
Tanrça katarakt mı var senin gözlerrde...
far tamiri msj ımı beğenmedin mibilmiyorumkismile..niye yorum yok..
alsanaalsanasmile

ya alkol molkal demişin içime sinmedi onumu diyim:1closedeyes:
gördüm görmedim değilherkezin kendine göre değerlendirme biçimi var tabi,ama kafama yatmadığı için yorum yazmadım tatlıgacısıgamyoncuiremsu

akitim bu gece aplikatörleri nereye koyabiliriz die fikir vermek istiyorumzemuszemus

bu aslında kalem kutu ama ben bunu allıklarımı koymak için kullanıyorum

kızlar bu tarz şeyler aplikatörler için biçilmiş kaftandır..ben şu an buna koymuyorum filimden 2 tane var bunu önceden kullanıodum..yani böle yaparak gözünüze hoş gözükmesini sağlıyabilirsiniz

buda yürüyen şapşal kalemtraşım:kedi:
böyle şeylere dayanamıyorum napim

amaaaan o muz o tatlımısss
su mor fırca dikkatimi çekti pembeside var sanırım onun nerden aldın onu bebeto

çok tatlıymış kutular :) ama benim henüz o kadaar çeşitli fırçam yok :) ilerde edinirim artıkın :)

Ben onu kaffamdan uydurmadım..bi blogcu hatunda okudum..yapmış..koymuş..Bende bir farımı yaptım..ama daha kullanmadım..alkol uçar zati şaşkoloz kuşu

amaaaan o muz o tatlımısss
su mor fırca dikkatimi çekti pembeside var sanırım onun nerden aldın onu bebeto
bebem onu evkurdan almıştım 15 tl falan sanırım
çok tatlıymış kutular :) ama benim henüz o kadaar çeşitli fırçam yok :) ilerde edinirim artıkın :)
saol canımopuyorumnanaktanumarım
Ben onu kaffamdan uydurmadım..bi blogcu hatunda okudum..yapmış..koymuş..Bende bir farımı yaptım..ama daha kullanmadım..alkol uçar zati şaşkoloz kuşu

kafandanda uydurabilirsin celallenmezemuszemus
bana mantıklı gelmedi..çok sıvı ihtiyacı duyulursa su koy o zaman yada gülsuyu..ben blog mlog bilmem kk dan başka girdiğim sitede yoktur kimin ne yaptığını bilmiyorum ama sen memnunsan buyur yap daha ne diyim şekerimbayanssulusmile

Pricim eğer tenim gibi bebi gibi koksun diyosan ben sana şunu söyliim senden başka o kokuyu alan olmaz yani kalıcılığından feragat etmiş olursun hafif kokuda sıkarsın 10 dk kokar sonra pıs . . . :çok üzgünüm:

En iyiside öle yani kaşarelin noa dicem sana senin istediğin gibi bebi kokusudur kült kokudur ama o bile kalıcı değildir . . . :a015:

Sen hafif kokudan vaz geçmem diyosan pürblanka iyidir . . .

212 yi ben fiyat-performans analizi bakımından geç dedim sositososito yani verdiğin paraya değecek orjinallikte ve etkileyicilikte bi koku değil bence . . .Kalıcıda değil . . .

Superisi..Hafif kokulardan Clinic happy,DKNY Delicions yeşil rengi,Tommy Girl aklıma gelenler bunlar...D&P lerden alabilirsin kokuları kalıcı oluyor..
Clinic happy ve tommy girl i kullanıyorum..DKNY yi de deneyeceğim..

] kız o pis pis kokan ne hafifi kokumu:çok üzgünüm:
tamam bebi kokusu olmasın tek bana kokmasın tabi dışarıya da çok hoş koksun:gitme:
peki ben tenime uyup uymadığını nasıl anlaycağımhihoyyyt
vazgeçmem demiyorum ağır olunca boğulmasın diyorum mesela şimdi bi koku var sıkıyorum öğğ okuo 5 dk sora mis gibi kokuyo karar veremiyorum :kedi::kedi:
bide EUROZYON diye bi koku duydum kurstaki kızdan hoş ama çok güzel değilakannehir
annadım ondan vazgeçim o zamanboshayallersmile
pürblankayıda seviorum ama değişik mi olsa dedim
kararsız kazım benm yaaafisfisfisfisfisfis

Superisi..Hafif kokulardan Clinic happy,DKNY Delicions yeşil rengi,Tommy Girl aklıma gelenler bunlar...D&P lerden alabilirsin kokuları kalıcı oluyor..
ay bunları yazıcam bi yere hepsini aklımda tutamam ki:ecrin_bebek:
tamam dur bende bakim kokularına her yerde bulabilirmiyim:uhm:

superisi.. DKNY yi ykm mağazalarında var...Başka yerlerde de vardır
Diğer ikisini ben versiyon olarak kullanıyorum..
Çakma yani..kafamçokkarıştı

anladım canım koku güzelse okey bende bakayım bakalım:1hug:

noa ya mı pis diosun perijiim noa çok masum kokar ya bence sen karıştırdın bebim . . .
dışarıyada koksun diyosan bebi kokusu arayışından kop perijim.
merak etme boğucu koku tavsiye etmez zab.

Benimde kullandığım ve senin tanımlamalarına uygun sana tavsiye edeceğim koku bu ;

kuşum ben pis demedim sen dedin ya 10 dk sınra pis kokar diye:bbo:
tamam kopayım yani ben diyorum ki dışarıya ağır kokmasın hoş koksun
sevdiğime tabe özellikle:kedi::kedi:
ok bebeim koptum o dediğin arayıştan :sinifsinif:
önceden irdelemiodum mesela she almıştım pmebesinden şekerli benim herüf onu sefdikafamçokkarıştı

hmm peki sivilce izlerimi bunlar gecirirmi canımcım.yani bepanthene ve bepantholbilmiyorumkismile

tatlı gacım hala tek parca halinde burdayız zemuszemus
yanlız tommy girl cok sexy bi koku sıkıldıgı zmn cogu kişinin parfümün adını sordugu bi koku nasıl olurda hafif olur :tomato:
ben dkny be delicious kullnıorum bayılıorum a.s

hafif arıyosan superisi bi parfüm var yurdısında ödül aldı adını hatırlayamadım temizlik kokusu diye biliniyordu sanırım
bebeksi parfümler burberry baby touch (alkollü ve alkolsüzü var alkolsüz bebekler için) yada noa bebeksi diyo herkes :CüvCüv:

akitracım bakıcm şimdi dediğinede zaten parfümler diayrından kayboldum:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…