Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
superisi bu carolina herrara cok güzel bende begeniyorum
fakat sexy olan kokular bi ağır bi dolu olur ama bu öyle değil arkadaslar
egerki orjinal ürün alıcaksınız cok tatlı bi şisesi var ikiz sise gördüğüz 2tarafındada
küçük parfüm siseleri var sekerli bi koku

kokusuna dün baktım canım halamda varmış denk geldi çok beğendim ama tenimde denemedim 212 sexy yazıodu üstündeboshayallersmile
evet hafifi ve hoş ben beğendim çok. ama siz kullandıysanız die danışmak istedimvereliniortak

sen kullandın mı :kedi:
bide fiyatı nedirki:ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben kullanmadım fakat deneme imkanım oldu biara almayı düşündüm ama baska bi parfüme kaydım
straw..de fiyatları :
100ml 110tl (her ml için 1.1tl ödüyorsun yav hayat cok zor )
60ml 80tl ve 30ml 62tl egerki orjinal alamam dersen imitasyonlara bulasmadan
D&Pnin yolunu tut derim bayanssulusmile

peri nası kokulardan hoşlanıosun de bana sana tavsiye verim . . .
212 yi geç .
bilmem ki canım böle tenimde hoş dursun hani ağır bi koku olmasın pur blance gibi mirmirmirmir nasıl anlatsam hani hafif böle tenim gibi koksun
ver bana tavsiye cidden:1hug: sen neleri tavsiye edersinkaydirigubbakcemile2
212 yi geç mi diosun güzeldi ama geçeyim akannehir

ay evet hayat çok zor pahalıymışboshayallersmile
şuan alamam gibi ama bakalım D&P bende duydum nassı güzel mi kokular:uhm:

tanrıçam bide ben göz makyajımı bebak acıbadem sütüyle temizliorum ayrıca bazen cildimide onla nemlendirdiğim oluo.cildim karma biliosun.yanlış mı yapıorum yoksa o nay lı yo musun?eyvahedigeldismile

tanrıçam , bana renkli , simsiz veya çok az simli, likit eyeliner veya kalem şeklinde olan eyelinerlardan tavsiye edebileceğin var mı canım ? mavi, yeşil, mor tonlarında ?
alix avien almıştım onu sevmedim acaip simli..

ay evet hayat çok zor pahalıymışboshayallersmile
şuan alamam gibi ama bakalım D&P bende duydum nassı güzel mi kokular:uhm:

d&p'nin parfümleri kalıcı ayrıca eylülde fena değil
orada vardı bu parfüm hem orjinalinihemde acıkta olanı dene istersen
bayanssulusmile

yavrum expigment ağar bir kremdir kıpkırmızı yapar yüzü ahanda böle:kedi:
lekelerin üzerine sürüyosun tahminimce ama sürekli nasıl kullanıyosun şaşırdım..ne zamandır kullandığını bilmiyorum..neyse sen kullan nası olsa eşşek deriliydin sen:lepi:
sevmiyorum bendelikafadulden
tanrıçam hepsinini tek tek okudum ve uyguladım uyuduğum için tekrar sorryy
cilt bakımını yaptınmı canım?
tanrıçam bide ben göz makyajımı bebak acıbadem sütüyle temizliorum ayrıca bazen cildimide onla nemlendirdiğim oluo.cildim karma biliosun.yanlış mı yapıorum yoksa o nay lı yo musun?eyvahedigeldismile
valla ben onaylamıyorum ama sen memnunsan mesele yokvereliniortak
hımmm...magnlinacım bende golden rosenin siyah olanı var.zaten simsiz olanı yoktur tahminimce ama dışarı çıkınca senin için bi bakıcam etrafa söz:1ninca:

tanrıçam nden onaylamıosun bırakım ozaman sen onaylamıosan olmaz bebemmmmmm

cilt bakımını yaptım yalnız çin yağı falan yoktu ama gerçekten bugünedek werdiğim paralara acıdım süper oldu yaw.ama sauna maskesini de bulamadım kil yaptım.onu nerden bulcam güsellikbilmiyorumkismile

yaaaa.demek beğendin..Asoş öööle antin kuntin şeyler tavs.etmez zaten..

tanrıca hosgeldin kokoşum erkenciyisss opuyorumnanaktan

bugunki konumuz ne hocam

Aso gııı.bazen o tenceredeki suya buhar banyosuna yani..Çiçek ekliyorum demişsin..
Ne cins çiçek ööle bulunamayan cinsten falan olmasın..paaalı çiçeklerde olmasın orkide filan gibi..
Bende sardunya var o olar mı kine?

benim aklıma gül gelmişti koku bakımından
:asigim:

tanrıçam nden onaylamıosun bırakım ozaman sen onaylamıosan olmaz bebemmmmmm
canım cildin karma..karma cilr herzaman sivilceye meyallidir..ayrıca göz en hassas yerimiz.badem sütü zaten yağlı ben bi kere gözüme sürdüm içine kaçtı ölüyodum:1shokda yengemindi deniyim bakıyım dedim:)
yağlı ben sevmiyorum:umursamaz:bıraktığı hisside sevmedim cildime hoşlukta vermedi sevmedim işte:dilcikar:ama sen memnunsan bırakma bebeğimŞenizben sürermiyim?sürmem o ayrı:ecrin_bebek:
ben kibarlaştırdımdıolumunekankayizsmile-tatlicadiarzu-
yuh demek istiyorum sayın seyirciler:1shok:10 aydır hergeceakannehirkızım ilaç neticede ara ver bak tahmin ettiğim gibi..sürekli kullanma bebeğim ya cildine başka bakımlar uygula derim ben cildinde canı var insaf yani
çin yağı yada viksi hasta iseniz tırnak küçüklüğünde hoş koku verip solunumunuzu açsın die ek bilgi olarak verdim..cilt bakımında zaten ona gerek yok..bize lüzumlu olan buhar zaten
sauna maskesinede lüzum yok oda ek bilgi..ben öyle yapıyorum ama siz başka bir maske yapabilirsiniz..bu tamamen hayal gücünüze ve cilt yapınızı tanımakla alakalı

sauna maskesini nerden bulucam dersen:kozmetikçilerde bulabilirsin canımın içisi..ama dediğim gibi olursa ne ala olmassa can sağlığızemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…