Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu hatunların hepsine yakışıyo ama kalın kaş valla benimde kalın olsa keşke iki tel kaşım var :sinifsinif:

Çok güzel ki ama sen öyle...:asigim:
ben azcık alttan 2-3 tane koparıyom, o kadar. Bi de bıyık aldırırkene üstlerini de 1-2 kere geçiyolar minikler gidiyo aydınlanıyor sanki.yerimseniben..Ben biraz bol yanak olduğum içün kaşlar incelince eblek oluyorum
sempatiksalakcinni

ay ne güzel topicmişş burasıııı:asigim:hihoyyyt
saol canımopuyorumnanaktanhoşgeldin
bu hatunların hepsine yakışıyo ama kalın kaş valla benimde kalın olsa keşke iki tel kaşım var :sinifsinif:

bakım yap sende,güçlendir tatlım..
bende şöyle bi ürün var 15 tl ye almıştım canım..geçmiş sayfalarda detaylı bilgisi var..içinde karışık yağlar var..ben bunu kullanıyorum..sende kaşlarını sabreder almazsan,birde yağ bakımı yaparsan güçleniceğini tahmin ediyorumkaydirigubbakcemile5

eblekbenneyaptımki:roflol:manyak ya:))hiçte bilem:dilcikar senin hüsniye kuruntunsempatiksalakcinni
aynen dediklerini ben yapıyorum kankakaydirigubbakcemile5bitti gittizemuszemus

ne canım o kullandığın yapı itibariyle de çok seyrek zaten bende isterdim şöyle çöpür çöpür kaşım olsun zemuszemus

Olur sebgilim ekleriz akşama...kaydirigubbakcemile5
Cicimamam benim ben azcık evi süpüriyim olur mu, gene geleceğim. 4 te de KBB randevüm var, çok tırsmaktayım...eyvahedigeldismile

öpüyorum şimdicik, döniciğim balparelerim
opuyorumnanaktan

tırsma balım,:teselli:
kolay gelsin hamaratım benimŞenizakşama görüşürüz..sen pazarada uğrarsın bu günaklinialirimsmilealdıklarını ekle kız..yolarım

Ece sükanın kaşları kaş değil, resmen pos bıyık mübarekler..boshayallersmile
Pati hoşgeldin..varya ,gelmemiş olamamak içün, 2 takka görünüp kaçmıyosan namertim..

Topiğe yeni gelen akideşlere de velkaaaam diyorum..opuyorumnanaktan

senden bişey istesem geçen makyaj malzemelerimi ayıklayıp uzun zamandır kullandığım ürünleri ayıkladım da ürünler azaldı şöyle önerilerini alsam göz farı,göz kalemi,kapatıcı falan

canım ilk sayfada uygulamalı olaraktan tanrıça herbişeyi ekledi önerilerini...
eline de sürdü hattaa =))
ben burdan kullandıklarımı söliyim sana yerimseniben
far olarak pastel kullanıyorum canım..max factor de güzel ama renkleri yogun göstermiyo..uçucu gibi yani yerimseniben
kalem olarak da pastel ve flormar kullanıyorum.gerçekten güzeller.bide avondan alıyorum arada.eyeliner ci,nsinde kalemlerden..aldıklarımın hepsi simlii :))
kapatıcı hiç kullanmadım.bende burdan öneri istemiştim zemuszemus
ama ınglot cidden acayip güzel kapatıyo videoda uygulamasını gördüm.birde bana meybelline önerdiler likit olanını yerimseniben

selammmm ben geldimm zemuszemus
:dilcikar:hoşgeldin:dilcikar:
saolunnn hoşbuldum kızlarr opuyorumnanaktan
napıyonuz bakemm
sana bunun cevabını özelden vericemaklinialirimsmile
senden bişey istesem geçen makyaj malzemelerimi ayıklayıp uzun zamandır kullandığım ürünleri ayıkladım da ürünler azaldı şöyle önerilerini alsam göz farı,göz kalemi,kapatıcı falan
bu soru patiyemi banamı tatlım:))))

ağızını öpem..yok vazgeçtim kocan öpsün:))aynen gacı:dilcikar:bi görünüyo bi kayboluyo hatun

teşekkürler

kız acı gacı eve attım kendimi hemen nete girdim müsait deülük işte anca geliyorum yoksa niye gelmiyim boş vektim olsa :1ninca:

saolunnn hoşbuldum kızlarr opuyorumnanaktan
napıyonuz bakemm
napalım işte aklinialirimsmile

sağol canım hoşgördük olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…