Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kız acı gacı eve attım kendimi hemen nete girdim müsait deülük işte anca geliyorum yoksa niye gelmiyim boş vektim olsa :1ninca:

puhahahah acı gacı demiş yaa:roflol:işine gelmeyince acı dersin tebi:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3
teşekkürler pati:smiley-cool:

kanka,live adres bilgilerini yazdınmı la?çekiliş için:icecream:isim tel no ev adres:smiley-cool:eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

Şair ruhum tuttu bugün..bunu paylaşayım istedim..:1rolleyes:

Kadınlar bir gün çekip gittiklerinde, peşlerinde 'yetim-öksüz' kalan çok olur.

Mutfaktaki dolap, perdeler, kavanozun içindeki eski düğmeler, özenle saklanmış küçülmüş giysiler, dolap diplerindeki kurdeleler...

Çekmecenin dibinde artık kimsesizdir eski tarak.

Sabah karanlığında mutfaktan gelen tıkırtılar susar, yetim kalmıştır tabaklar.

Bir kadın gittiğinde hep suyu unutulur saksıların.

Sık sık boynunu büker 'sarıkız'.

Teki kalmış o eski bardağın anlamını bilen olmaz, değerini kimse anlayamaz krom hac tasının.

Balkon artık sessizdir.

Koridor kimsesiz.

(.......)

Bir kadın gittiğinde...

Bir kadın gittiğinde ne çok kişi gider aslında; bir ağır işçi, bir temizlikçi, bir bakıcı, bir bahçıvan, bir muhasebeci...

Bir anne gider...

Bir dost...

Bir arkadaş...

Bir sevgili...

Ne çok kişi yok olur aslında, bir kadın gittiğinde..."

Hep böyle olur; bir kadın gittiğinde; övgüler, uyarılar, yakınmalar, dualar yetim kalır.

Kapı eşiğindeki 'Dikkat et...'ler duyulmaz, annesi gitmiştir 'geç kalma...'nın.

Kadınlar, arkalarında büyük boşluklar bırakarak giderler.

Bir kadın gittiğinde pek çok kişi gitmiştir aslında. Ve bir kadın gittiğinde pek çok 'yetim' bırakmıştır arkasında..."

Bekir Coşkun..

paylaşım için teşekkürler gacı:smiley-cool:hep bu lafı kullanmak istemişimdir:))
güzelmiş..len nie bunalıma soktun bizi şimdialsanaalsanasmile:gitme:gitmesin kimse:çok üzgünüm:

anaaa tivitimde görmüş burayı gel tiviti gel
hoşgeldinn:)

tanrıçam demek o pembe çizmeler senindi hee
ne kadar seksabilitesi yüskek bir çizme onlar üleee
Paris hilton tarzı tam bayıldım:)))

çiçeem taam live mesaj atiyim ben benide eklesin, çekilişe
gelsin hedayeler
ben en ucuzundan yollarım ama:)))

oyhhhh yemekten geliyommm
şiştimmmi ne....

bu arada bende kaşlarımı uzatmak için cebelleşiorum bi kasç haftadır
modelini şeyden yapcam hani tuba büyüküstünün bir ara ykarı doğru alınmış düz kalın kaşları vardı ya
heh işte ondan

paylaşım için teşekkürler gacı:smiley-cool:hep bu lafı kullanmak istemişimdir:))
güzelmiş..len nie bunalıma soktun bizi şimdialsanaalsanasmile:gitme:gitmesin kimse:çok üzgünüm:

Bunal diye paylaşmadım beeebilmiyorumkismile..pc yi kurcalarken seyv etimşim biyere..paylaştım işte..
Arada irkeklere bunu okumak gerekmez mi sence?aklinialirimsmileolumunekankayizsmile

o nasıl biçim kız resim koyda görek çok merak ettim bende şekil vercek ama kaş yokkine bilmiyorumkismile
tatlı şiirin çok güzeldi canım Şeniz

yapmayın oynamayın şu kaşlarınızla..lmaz:

barbi o tarif ettiğin kaşta direk aklıma bu abii geliyo..eyvahedigeldismile

bak nası alıştı,artık karşılama bile yapıyo bal böceğimolumunekankayizsmile
sen şişsen nolur kız,dal gibisn maşalah:asigim:
at tabi barbim,ya aramızda ucuz pahalı yokkine:hulya:gönülden ne koparsa.kesede ne varsahihoyyyt
dediğin kaşları kullandım bi dönem..çok severim öyle kaşları..yakışır sanada gül suratlızemuszemus
Bunal diye paylaşmadım beeebilmiyorumkismile..pc yi kurcalarken seyv etimşim biyere..paylaştım işte..
Arada irkeklere bunu okumak gerekmez mi sence?aklinialirimsmileolumunekankayizsmile
tamam yavrım bişey dimedim:kedi:
yapmayın oynamayın şu kaşlarınızla..lmaz:

barbi o tarif ettiğin kaşta direk aklıma bu abii geliyo..eyvahedigeldismile

sen ince kaş seviyosun bi kerem:dilcikar:biz kalın kalın gezicez:1ninca:guclubacismile

bbekler okudum okudum ama kaçıyorum simdi aksam gelince her bir alıntıyı yapcam
kütüphane beni bekler sonra tatlıgacı bana kızıyor zaten ders calısmadın diye
amanın kaçtım ben eyvahedigeldismile

efferin mektepli talebe..olumunekankayizsmile
Küpitaneye ders çalışmaya gidiyorum diye..misafir olarak topiğe girmiyon inşallah,yada fink fink gezmiyonguclubacismilelmaz:

Geldim üleynnn :teytey:
Son alınanlar topiğinde duydum ki Cecile indirimdeymiş bi de hediyeliymişsırnaşık şey
Livo ya haber etmeliyiz
:dance:

efferin mektepli talebe..olumunekankayizsmile
Küpitaneye ders çalışmaya gidiyorum diye..misafir olarak topiğe girmiyon inşallah,yada fink fink gezmiyonguclubacismilelmaz:
ah ben ünideyken kk ya üye olucaktımki:1rolleyes:kütüphaneden çıkmazdım be:))
temem..Pala Remziye gibi mi yani..ohaoldumsmile
:dilcikar:
Geldim üleynnn :teytey:
Son alınanlar topiğinde duydum ki Cecile indirimdeymiş bi de hediyeliymişsırnaşık şey
Livo ya haber etmeliyiz
:dance:

dimi...hihoyyytlivo far istiyodu..aynen kankakaydirigubbakcemile5
hoşgeldin pamuk helvam sildin süpürdün her yeri dimi ohh missopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…