Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Şincik te ürün yorumumu yapayım..guclubacismile
Elf in aylaynır fırçasının ucu, keçeli kalem şeklinde olanlardan..
Aylaynır çekmeye alışık olmayanlar için ,kalem ucu şeklinden dolayı bence çok iyi..a.s
Alix ise bildiğimiz fırça şeklinde olanlardan..
Benim elim hep fırçaya alışık olduğundan ..galiba alixe devam edeceğim.zemuszemus.
Elf elime değişik geldi..elfimi de çekilişteki arkadaşıma hedaye ederim.. olmamı..
:dancepuyorumnanaktan

Tanrıçam tırsma tamam.. deşifrasyon yok..
Bende tütsü yakardım bi ara..hatta arifoğlu baharatları varya..onun bir kokusu vardı.. orman bişeyi ama unuttum..yağmur ormanımıydı acaba?atıyorda olabilirim..aklinialirimsmile

sıvaçımı beğenmenize sevindim..opuyorumnanaktan

gacım elfi begendim hem tarif ettiğine göre elfin sürümü daha kolay güle güle kullan yerimseniben

Tanrıcam bebekim şu madde:
Eski dinlerde tütsülerin kötü ruhlarına kovduğunda inanılırken, günümüzde tütsü yakmanın eve cin getireceğine inananlar da mevcut.
ya bunu hep söylüyorlar tırsarım ben ya ama bunu heralde kül fln bıraktıgı için söylüyorlar ne biliyim :S
eskiden bende alırdım lavantalı sonra ne oldu bidaha almadım :S

akitram senin için kaşla göz arası gidip hazırladım bunu:hooray:meyve salatası:lepi:

bunun üzerine dövülmüş ceviz,fındık,şamfıstık,bal+kaymak dök..şık bir sunum ile afiyetle ye,arkadaşlarınada sun..hemde sağlık deposuhihoyyyt
evde kaymak+ceviz fındık vs..yoktu:a015:kırmızı papucçlarımda yok zatenmafoldumbenacımayın banamafoldumben-tatlicadiarzu-
üzerine bal döktüm,hatta bunu geliştirebilirsin..misal rondoya at,içine yoğurt dök,birazda pekmez,al sana vitamin deposukaydirigubbakcemile2
buda balım:))

kısaca bilgi vericem

MUZ: Kalbe ve kas sistemine yararlıdır. Yorgunluğa ve ishale birebirdir.

Portakal: Soğuk algınlığı, grip, incinme, kalp hastalığı ve felçten korunmaya yardım eder.

Çilek: Sigara dumanının etkilerini azaltır. Sigara içilen bir odadayken gün boyunca ağza iki çilek atılması önerilir

Elma: Böbeklerin temizlenmesine, sindirim rahatsızlıklarının kontrol edilmesine yardım eder.

BAL:Bal, gerek içinde barındırdığı vitaminler ve minerallerle, gerekse yapısal özellikleri sebebiyle insanlar için tam bir şifa niteliğindedir ve Kuran'da da bu konuya dikkat çekilmiştir:
Melekler Mekanı - Kuran-ı Kerimde Bal ve Arı
"Rabbin balarısına vahyetti: Dağlarda, ağaçlarda ve onların kurdukları çardaklarda kendine evler edin. Sonra meyvelerin tümünden ye, böylece Rabbinin sana kolaylaştırdığı yollarda yürü-uçuver. Onların karınlarından türlü renklerde şerbetler çıkar, onda insanlar için bir şifa vardır. Şüphesiz düşünen bir topluluk için gerçekten bunda bir ayet vardır. " (Nahl Suresi, 68-69)

allahhhhhhhhhh esmi görünce gözüm böyle acıldııııı cok güzel görünüyorrr:1shok::1shok: :1shok: :1shok::1shok: :1shok:
canım cekti yaa ellerine saglık bebetom 2dk hazırlayıp gelmiş yaaa
uyyy cok tsk edermm yemek pişirelim beraberrr
cokacimcoook

Tanrıçam..eline sağlık ne hamaratsın ..kaşla göz arasında yapmış, çekmiş ,eklemiş..hani bana hani bana demişşş...kaydirigubbakcemile3
Kız bunun içinecokacimcoook bal,kaymak ,ceviz envai çeşit şey koyunca, ters etki etmesin.:1shok:.özellikle ekürisi yanında olmayanlar için..aklinialirimsmilesempatiksalakcinni

akitram gelse bana gelirdi bir cinali:)bu zamana kadar kimse teşrif etmediohaoldumsmileallahta ettirmesinguclubacismile
april,rumeli tv hekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3..bu arada patlıcanı merak ettin demek:))tımam sende dene:)))
livim kankam işallah memnun kalırsın..april güzel konuya parmak atıp bastın..bende ped kullanmam..kullanmayınız:hulya:
tatlıgacı resmin sonuna alıntı etmeyin yazmazsan hepsini ederim ona görezemuszemus
akitra yarında yemek tarifi ekliycem bitanemŞeniz

anca okudumm:bbo: slm kızlarrra.s. livim bugün oturduğum yerin tam adresini öğrenip yarın bilgilerimi yolluyorum cnm bu arada o çantalardan ikinci siyah olanını gördüm hatta çok beğenmiştim:asigim:ama fiyatına bakmadım bi soriim bakiimmm

tanrıçam ölürüm tabi sussammmm aaaasırnaşık şey

tanrıca cecile yı sonunda adanada buldum bu markanın hangı urunlerını tavsıye edersın aklımda olsun bırseyler alcam

Çok şık platform..ön taban kısmı siyah minik taş taş dolu..gece entarisiyle şık olur..
Taşları olmasa alcaktım valla..

bu da peçvörk gibi ama güzel,foto da fena durmuşşş..
No alıntı...sengözlerimebaksanab

sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3
Haklısın valla libidoyu coşturmayalım malum bizimkiler yaylalar yaylalarda
:roflol: :jeyyar:

april,rumeli tv hekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3..bu arada patlıcanı merak ettin demek:))tımam sende dene:)))
april güzel konuya parmak atıp bastın..bende ped kullanmam..kullanmayınız:hulya:[/COLOR][/B]
[

basarım ben..-tatlicadiarzu-.efferim kankama benim kullanmayınız:lepi:. benim regl den sora da totom pişik oluyo.:a015:..fücut pudrası ve bepanthenle idare ediyorum kankaakannehir

Tanrıçam bi de ayakkabı sıvaçı da ekliim..

ayakkabının sıvaçı nasıl olii la kolunun içine mi koyup çekçen ayakabıları sempatiksalakcinni kafamçokkarıştı
kendindentiskinenaprilsimili laelaelaelaelae

ölürümm şimdiiii:1shok::bbo: açık manav bulun banaasenağlama

hoşgeldin minom
ağzına biber sokasıca:tomato:tutsaydın çeneni sabah sabah iteliycektim bir nisanızaban köründe anlamazdı kimse:hulya:
tanrıca cecile yı sonunda adanada buldum bu markanın hangı urunlerını tavsıye edersın aklımda olsun bırseyler alcam

cennetim,genel olarak sevdiğim bir türk markasıdır,ihtiyacın olan herşeyi alabilirsin..beğenmemezlik yaşıyacağını sanmıyorum,ama indirimleri oluyor onlarında puramasyonları oluyo onlara ras gelirsen çifte kavrulmuş olurzemuszemus

sabah sabah cinliğim üstümdeydiaklinialirimsmile:jeyyar:

aah Tanrıçam sebgilim, ne güzel bir meyve salatası o.:asigim:..ben de muzun üstüne bal ceviz fındık koyup yimeyi çok severim, sevdalıma da yidiririm yiğidime :jeyyar: şutarafagitti
sempatiksalakcinni

tatlıgacım ilk ayakkabıya bayıldım resmen muhteşem, nerden bu kuzum?
a.s

Ne çok kaynatmışsınız dur gerileri bir okuyayım
Minik tamam cnm yrna bilgileri yolla bana ...Bende dayamadım 2.yi aldım sempatiksalakcinnisatıcıyla konustum 120 tl di 100 bıraktı hemende kaptım sırayla hepsini alcam inş bayanssulusmile

aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yaptım işte oldu..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…