Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aprilim bir an sizi öyle ailecek hayal ettimde oooooy çok tatlısınız allah nazar deyirmesin :nazar:

tanrıçam aktira mı o meyve çok kıskanadım kanka hhhıhhhhh

tatlıgacım ayakkabıların çok sekilli cok tarz

Ne çok kaynatmışsınız dur gerileri bir okuyayım
Minik tamam cnm yrna bilgileri yolla bana ...Bende dayamadım 2.yi aldım sempatiksalakcinnisatıcıyla konustum 120 tl di 100 bıraktı hemende kaptım sırayla hepsini alcam inş bayanssulusmile

güle güle kullan pamuğumm:1hug:

aah Tanrıçam sebgilim, ne güzel bir meyve salatası o.:asigim:..ben de muzun üstüne bal ceviz fındık koyup yimeyi çok severim, sevdalıma da yidiririm yiğidime :jeyyar: şutarafagitti
sempatiksalakcinni

tatlıgacım ilk ayakkabıya bayıldım resmen muhteşem, nerden bu kuzum?
a.s

bizim burada bi ayakapçı var.spot satıyo..serisi kırık süper modeller var..bu ayakkap 115 tale..şimdi durduk yere ayakkabıya para bağlamıyım dedim..dedim ama aklımda kalmadı değil..tabanı taşlı olmasa kumaş pantolon etek falan şaaane olurdu..

aprilim bir an sizi öyle ailecek hayal ettimde oooooy çok tatlısınız allah nazar deyirmesin :nazar:

tanrıçam aktira mı o meyve çok kıskanadım kanka hhhıhhhhh

tatlıgacım ayakkabıların çok sekilli cok tarz

kaydirigubbakcemile3 :dance:

tanrıçam elma sirkeli suyla yüzümü sildikten sonra çok fresh oldum yaw.çok hoşzemuszemus .zararı olmaz dimisilsem arada

ben de kaçsam iyi olacak kuzular:teytey:
herkese iyi geceler gücel rüyalarrr
opuyorumnanaktan

ben de kaçsam iyi olacak kuzular:teytey:
herkese iyi geceler gücel rüyalarrr
opuyorumnanaktan

nisanım bende senin gibi kaçıyorum herkesi kocamannnnnnnnnnnnnnnnnn öpüp Şeniz isim ve adres ve tanıtımı göndermeyenlerin bir an önce bana özel msj atmasını söyleyip pppppır kaçıyorum:eek:

akitram gelse bana gelirdi bir cinali:)bu zamana kadar kimse teşrif etmediohaoldumsmileallahta ettirmesinguclubacismile
akitra yarında yemek tarifi ekliycem bitanemŞeniz
uyy tsk ederm sabırsızlıkla bekliyorum meyve sepetimmm :asigim:

Ne çok kaynatmışsınız dur gerileri bir okuyayım
Minik tamam cnm yrna bilgileri yolla bana ...Bende dayamadım 2.yi aldım sempatiksalakcinnisatıcıyla konustum 120 tl di 100 bıraktı hemende kaptım sırayla hepsini alcam inş bayanssulusmile
nemiş o ben kaçırdımmm :eek:

tatlıgacım o siyah yakkabı güzelmiş yaa
alsaydın taslarını sökerdikkk
sempatiksalakcinni

Alıntıladım herşeyi tam cevap yazıcam babam pc yi istediakannehir hepsi gittiguclubacismile
Aklımda kalanları söyleyeyim
Aprilim geçmiş olsun. Ben de günlük ped kullanırım ya niye kullanmayalım ne gibi zararı var ki?
Tanrıçam tütsü için ben de o mühim kişiler gelir diye duydum kullanamıyomeyvahedigeldismile
Livim seçtiğin çanta harikaa:asigim:
Tatlıgacim güle güle kullan ocelerini eyelinerini çok beğendim.... Ayakkabıya desen bittimmmmm:asigim:

gunaydın kokoslar .......
lıwım cantalar super hemson 1.ayakkabı fenaymıs aprılım gecmıs olsun
bende yıllardır gunluk ped kullanıyorum bırakmayıda dusunmuyorummm
her daım don tasımam ımkansız yanımda
tutsu kullanamıyorum hem alerjım waaa hemıde tırsarımmm
tanrıcam meywa tabagınnnn agzımı sulandırdı sabah sabah......
bu ara sadece okumakla yetınıyorum sınır oluyorummmm cok ozledım sohbet etmeyı ama ıslerım war kahwaltımı edp cıkıcam operem hepıcınızı:)

tatlıgacım o siyah yakkabı güzelmiş yaa
alsaydın taslarını sökerdikkk
sempatiksalakcinni

Alıntıladım herşeyi tam cevap yazıcam babam pc yi istediakannehir hepsi gittiguclubacismile
Aklımda kalanları söyleyeyim
Aprilim geçmiş olsun. Ben de günlük ped kullanırım ya niye kullanmayalım ne gibi zararı var ki?
Tanrıçam tütsü için ben de o mühim kişiler gelir diye duydum kullanamıyomeyvahedigeldismile
Livim seçtiğin çanta harikaa:asigim:
Tatlıgacim güle güle kullan ocelerini eyelinerini çok beğendim.... Ayakkabıya desen bittimmmmm:asigim:

gunaydın kokoslar .......
lıwım cantalar super hemson 1.ayakkabı fenaymıs aprılım gecmıs olsun
bende yıllardır gunluk ped kullanıyorum bırakmayıda dusunmuyorummm
her daım don tasımam ımkansız yanımda
tutsu kullanamıyorum hem alerjım waaa hemıde tırsarımmm
tanrıcam meywa tabagınnnn agzımı sulandırdı sabah sabah......
bu ara sadece okumakla yetınıyorum sınır oluyorummmm cok ozledım sohbet etmeyı ama ıslerım war kahwaltımı edp cıkıcam operem hepıcınızı:)

Mersi melekler..
Hemşom çok erkencisin..bugünün sabah şekeri sen oldun..aklinialirimsmile

kıyamam ya gecmiş olsun canım
bende arada olur ama gecer
travazol muydu neydı ii geliyo bana

canim vajinal akintida mi bir problem var yoksa cildinde mi? bana dr um zamaninda cildimde olan kizariklik ve pul pul dokulme icin travacort onermisti. iyi de gelmisti. eger benimki gibi bir durumsa dr.una danisarak kullanabilirsin sende? bilmiyorumkismile cok gecmis olsun canim :teselli:

gözümden kaçmış burcum kusura bakma..çok sıkıysa tavsiye etmem canım..sonra biçim yapıyım derken biçim bozmayalım bide dimiŞeniz
gezmelerdeydiniz demek :eek:bende nie sabah güneşim gelmedi tükanı açmadı didim:hulya:

canimmmm :1hug: gezmelerdeydim ya :eek: anladim canim, korse alinmayacak a.s

tamam tanrıçam alıcam ondan , benim olacak o spreyler sıkıcam yüzüme sıkıcam yüzüme sempatiksalakcinni

çook teşekkür ederim , nasıl makbule geçti anlatamam canımmm...

evet tüp bebek şakasını sürdürseymişim iyi olurmuş:))))

saçlarıma bak, kötüyse bu gece yazma yarın yaz
tanrıça bana şaka yaptı deyip avutum kendimi , gerçek sanmam yoksa sempatiksalakcinni

barbicim hos gelmissin canim. nikoncancim sende hos gelmissin. baska yeni gelen kim vardi? cok ozur unuttuysam :1no2: tum yeni gelenler hos gelmisler :sm_cool:

Nihahaha, bu topiği Trakyalılar işgal ettik resmen cebren ve hile ile :lepi: kaydirigubbakcemile2

anam ben de rumeliliyim beya kaydirigubbakcemile2 dedelerimde kirklarelinin vize kazasina gocmusler sonra :eek:

1 nisan yıhahaaa sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
bu nezleyle burnumdan beynim de mi akıyo nedir, zalaklaşmaya başladım sanki sempatiksalakcinni :roflol:

:roflol: :roflol:

bunlar kutuların dıştan görünüşü..Alix benim emektar aylaynırım..hastayım ona..

Bu da sıvaçtan gayri, herşeye benzeyen sıvaçım..akannehir
Alttaki kalın çizgi elf in..ince olan alix in..
Görebilirseniz tabiii..
idare edin..acemi işi sıvaç işte..tel.le bu kaa çekiliyor..sempatiksalakcinni

anam elf gercekten daha guzel gorunuyr, gule gule kullan canim gacim zemuszemus

Çok şık platform..ön taban kısmı siyah minik taş taş dolu..gece entarisiyle şık olur..
Taşları olmasa alcaktım valla..
bu da peçvörk gibi ama güzel,foto da fena durmuşşş..
No alıntı...sengözlerimebaksanab

anam siyah platforma bayildim boshayallersmile keske yuruyebilsemde giysem oyle yuksek topuklar. Esim o topuklardan 1 cm kisa topuklara seksi topuk ondanda kisa topuklara aile topugu diyor :roflol: benimkiler hep aile topuguymus :roflol: bende burada kim demisti kurbaga gibi yururum diye, ben de aynisini koca sevgiliye dedim, kurbaga gbi yururum seksi meksi olamam o zaman dedim :roflol:

X