Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
trakyalıyız avamız var beyaa
nisanımda olaydı
acep nasıl oldu gaibimin çeşmeler durdu mu acebaaa
bi türkğüde benden ossunn
öhö öhöö
safiyeme karyola daarrr geeliiiirrr

:roflol::roflol:
Kusur mu kalırım..aklinialirimsmile

Yorganda kene varrrr.. kopar kopar gene var..kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

agaaaam agam agam..
Benim agam yannış yapmaaazzz..kaydirigubbakcemile2
hihoyyytsempatiksalakcinni

Tanrıçam ,annegilin ellerinden yanacıklarından öperim..
hakket te anasına bak kızını al..selamlarımı söyle..
opuyorumnanaktan

Valla rexona alasım var olsa bile Bihter:mymeka: diyene, almam heee

peküüüü Brozluk için napıosunuz makkaj harici
havuçmu yiyosunuz, çaymı sürüyosunuz vücudunuza kızlar
benim çok bronz olmalıyım triplerindeki günlerim geliyorda

trakyanın süt gibin beyaz hatunları özelliklen siz kaydirigubbakcemile3

ayol ne hacet esmerliğe beyaz hatun makbulmus eskıden
bide çilfazılmı ne kız duydunuzmu siz hatunlar sürermiş böyle beyaz olmak için

Kusur mu kalırım..aklinialirimsmile

Yorganda kene varrrr.. kopar kopar gene var..kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

agaaaam agam agam..
Benim agam yannış yapmaaazzz..kaydirigubbakcemile2
hihoyyytsempatiksalakcinni

Tanrıçam ,annegilin ellerinden yanacıklarından öperim..
hakket te anasına bak kızını al..selamlarımı söyle..
opuyorumnanaktan

Valla rexona alasım var olsa bile Bihter:mymeka: diyene, almam heee

hahaaaytt
dur beyaa daha çıkar sıkarsak
bu kımın donuuu
kaynanamın donuuuu
:roflol:

ay eyvah eyvahıda izledim
ne guldum ne guldum
seviyom ben trakya insanını beyaa
vur patlasın çal oynasın
bazen hasta oluyom yatıyom
tvde bi oyun havası
su alcak mecalım yok ama
kalkıp iki kıvırıyom
haydı gene yataaa
kız olcak işmi şimdi bu yavv
yatmaya gidiyodum tamda resim eklicekmiişşşş

Kız biz her akşam Rumeli TV izliyoz yaa babam çok fena sardı her akşamohaoldumsmile
ben odada PC başındayım salondan şıkkıdı şıkkdı sesler geliyo,delikafadulden
bi gidiyorum annemler karşılıklı oynuyolarhihoyyyt
ben de katılıyorum ayy ne garip aileyizlülülülülülü
sırlarımız döktüm ortaya resmen ahaha
kaydirigubbakcemile3:kedi:

peküüüü Brozluk için napıosunuz makkaj harici
havuçmu yiyosunuz, çaymı sürüyosunuz vücudunuza kızlar
benim çok bronz olmalıyım triplerindeki günlerim geliyorda

maymun teri süpersonik bronzluk veriyo barbicimboshayallersmile
tanrıçamın son tarifi:lepi:
denemesi bedava
a.s

trakyanın süt gibin beyaz hatunları özelliklen siz kaydirigubbakcemile3

ne sütü yavrum ben buydayım. ama beyazı da tam beyaz oluyo, kaşlar kirpikler sarı. kaydirigubbakcemile3Çapar dirler sempatiksalakcinni

kızılcıklar oldumu senelre doldumu heyyyy
gönderdiğim çoraplar ayağına oldumuuu
mendili eline , mendili verdim geline
kara kına yollamış yar benim ellerimeeeee

yandannn :))))))))

Aprilllll annenle baban karşılıklı oynuyo he:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
öldüm yawww
süpersinizzz

Kız biz her akşam Rumeli TV izliyoz yaa babam çok fena sardı her akşamohaoldumsmile
ben odada PC başındayım salondan şıkkıdı şıkkdı sesler geliyo,delikafadulden
bi gidiyorum annemler karşılıklı oynuyolarhihoyyyt
ben de katılıyorum ayy ne garip aileyizlülülülülülü
sırlarımız döktüm ortaya resmen ahaha
kaydirigubbakcemile3:kedi:

maymun teri süpersonik bronzluk veriyo barbicimboshayallersmile
tanrıçamın son tarifi:lepi:
denemesi bedava
a.s

ne sütü yavrum ben buydayım. ama beyazı da tam beyaz oluyo, kaşlar kirpikler sarı. kaydirigubbakcemile3Çapar dirler sempatiksalakcinni
kız o sadece sizde degil ki bizdede aynı durum varr
şimdi ben evdeykene zamanında
sabah bazen kahvaltı hazırlarken tvde bir oyun havası bi harketlı muzık çıksın
açarlar sesini dediğin gibi şıkkıdı şıkkıdı oynarlar
ben tabi yenı uyanmısım saskın saskın bakıyom annem hemen kolumdan ceker
karıslıklı ohhhh yandan yandannnn

aman Allah bende günlük ped kullanırımmmm
cok yanlıs bişey yapmısım demek onun yerine napcem yaa
o olmadımı kendimi iyi hissetmiyorum ama
eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

Aprilllll annenle baban karşılıklı oynuyo he:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
öldüm yawww
süpersinizzz

He ya yavrum, azcık oynak aileyiz de...
Her birimiz çok güzel oynarız bu arada kaydirigubbakcemile2
hihoyyyt

kız o sadece sizde degil ki bizdede aynı durum varr
şimdi ben evdeykene zamanında
sabah bazen kahvaltı hazırlarken tvde bir oyun havası bi harketlı muzık çıksın
açarlar sesini dediğin gibi şıkkıdı şıkkıdı oynarlar
ben tabi yenı uyanmısım saskın saskın bakıyom annem hemen kolumdan ceker
karıslıklı ohhhh yandan yandannnn

kaydirigubbakcemile3
Ne güzelll ya yalnız değiliz demek ki...kaydirigubbakcemile3:lepi:
Kadiiifedeen kesesiiiiiii kaaaveden gelir sesiii
:dance:

aman Allah bende günlük ped kullanırımmmm
cok yanlıs bişey yapmısım demek onun yerine napcem yaa
o olmadımı kendimi iyi hissetmiyorum ama
eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

kuşum dediklerimi yap, alışıyosun bi süre sonra. ilk hafta yanında yedek don taşı. rahatsız olursan değiştir. 1 hafta bilemedin 10 gün sora akıntı olayı düzene girecek bak gör. a.s

He ya yavrum, azcık oynak aileyiz de...
Her birimiz çok güzel oynarız bu arada kaydirigubbakcemile2
hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3
Ne güzelll ya yalnız değiliz demek ki...kaydirigubbakcemile3:lepi:
Kadiiifedeen kesesiiiiiii kaaaveden gelir sesiii
:dance:

kuşum dediklerimi yap, alışıyosun bi süre sonra. ilk hafta yanında yedek don taşı. rahatsız olursan değiştir. 1 hafta bilemedin 10 gün sora akıntı olayı düzene girecek bak gör. a.s

ay çiftetelliiii anam tutmayın benii beyaa
:kedi:
yalnız değilsiniz evet bizde ailecenek çok oynagızzz
ben yatıyorum kızlar muhabbet guzelde yarın iş var
epicinizi üpüyom
gorusuruz
opuyorumnanaktan

sabah yeterli enerjimi kullandım,şimdi fazla bişey beklemeyin,yeni bişey almadım,farklı konulara değinicem:kahve:
geçen tütsü konusuna girdim..ama detaylı girmedim tabiki..ben tütsü yakmayı çok severim..beni keyiflendirir,hoş ederzemuszemus
en sevdiğim koku musk(misk)dir..sizlere biraz tütsü ile ilgili bilgi vermek isitiyorum cierini yediklerim

Güzel bir koku duymak herkesi memnun eder, temizliğin en önemli unsurlarından biri de güzel kokmaktır. Güzel kokan bir eve her zaman gitmek istersiniz, güzel kokan insanların yanında bulunmak hoşunuza gider. Tütsüyü evimizde güzel bir hava yaratmak ve sigara kokusu gibi kokuları örtmek için kullanıyoruz. Çoğumuzun uzak doğudan geldiğini düşündüğümüz bu güzel kokulu çubukların tarihi aslında çok eskilere uzanıyor ve neredeyse tüm kültürlerin tarihlerinde mevcut. Yani insanlığın başlangıcı, güzel koku peşine düşme serüveninin de başlangıcı sayılabilir *.Hatta İncil ve Gılgamış Destanı’nda bile tütsünün adı geçiyor.
Arabistan’dan Mısır’a gelen esanslarla ilk tütsülerin Mısırlılar tarafından yapılmış olabileceği tahmin ediliyor. Firavunlar da dini törenlerinde güzel bir koku yaymak için olduğu kadar kötü ruhları uzaklaştırmak için tütsüleri kullanıyorlardı. Ayrıca tedavi amaçlı da kullanıldığı biliniyor
Kimisi tütsüleri çok seviyor, kimi de hiç haz etmiyor. Eski dinlerde tütsülerin kötü ruhlarına kovduğunda inanılırken, günümüzde tütsü yakmanın eve cin getireceğine inananlar da mevcut. Tabii ki çoğu konuda olduğu gibi bir şeyin nasıl olduğuna inanırsanız o, inandığınız şeydir. İsterseniz sıradan bir çubuk, güzel bir koku, isterseniz bir meditasyon aracı, şans getiren, şeytan kovucu, ya da tam tersi bir şeytanlık aracı
Nane –koklandığında mistik duyguları yoğunlaştırıyor. Menapoz sıkıntılarına bire bir. Sakinleştiri etkisi var.uykusuzluk problemi çekenlere ve strese çok iyi geliyor.

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
Yasemin—romantik bir atmosfer yaratır.aşk duygusunu güçlendirir.pozitif düşünceyi davet eder .mutluluk verir.
Tütsü olarak .yatak odası.

Sandal ağacı—spiritüel kondisyonu arttırır. Bunalım hislerini pozitif yönde etkiler.cesaret verir. Kirli enerjiyi temizler. .ortama huzur ve dinginlik sağlar.meditasyon sırasında motive eder.iyi şans getirir.
Tütsü olarak—alıl veriş ortamlarında bereket sağlar.ofis için de önerilir.

gül: Gül ferahlatır ve huzur verir. Gül bahçelerinin muhteşemliği ve büyüleyici kokusunu yaşamınıza doldurur. İnancı sağlamlaştırır. Dualarda kullanılabilir. Aşkın semboludur. Şifada fobileri olan kişilerin (karanlık asansör vs korkusu ) tedavilerinde koku terapi, tamamlayıcı olarak kullanılır.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
çilek: Vücudu kuvvetlendirir. Direnç verir ve gevşeticidir. Endişeyi yok eder gerilimli ortamlarda sakinliği ve anlayışlı olmayı sağlar. Zeka açıcıdır. Şifa terapilerinde yakılması şifayı aktarmada kolaylık sağlar. Şifalananı rahatlatır. Umudun simgesi olduğu söylenir.
misk: Misk otunun muhteşem egzotik kokusu ferahlatıcı ve sakinleştiricidir. Nazar veya benzeri terslikleri ortamdan temizler. Karşısındaki insanın gerçekleri söylemesini sağlayıcı etkisi vardır, heyecanı yatıştırır. Şifa kokusudur. İyileştirici etkisinden dolayı başağrısı ve bilinen çeşitli ağrıları hafifletici özelliği vardır
çeşitler bol,şimdilik bu kadar bilgi veriyorum cierlerim

5425.jpg

bunlar kutuların dıştan görünüşü..Alix benim emektar aylaynırım..hastayım ona..
5432.jpg

Bu da sıvaçtan gayri, herşeye benzeyen sıvaçım..akannehir
Alttaki kalın çizgi elf in..ince olan alix in..
Görebilirseniz tabiii..
idare edin..acemi işi sıvaç işte..tel.le bu kaa çekiliyor..sempatiksalakcinni

sabah yeterli enerjimi kullandım,şimdi fazla bişey beklemeyin,yeni bişey almadım,farklı konulara değinicem:kahve:
geçen tütsü konusuna girdim..ama detaylı girmedim tabiki..ben tütsü yakmayı çok severim..beni keyiflendirir,hoş ederzemuszemus
en sevdiğim koku musk(misk)dir..sizlere biraz tütsü ile ilgili bilgi vermek isitiyorum cierini yediklerim

Güzel bir koku duymak herkesi memnun eder, temizliğin en önemli unsurlarından biri de güzel kokmaktır. Güzel kokan bir eve her zaman gitmek istersiniz, güzel kokan insanların yanında bulunmak hoşunuza gider. Tütsüyü evimizde güzel bir hava yaratmak ve sigara kokusu gibi kokuları örtmek için kullanıyoruz. Çoğumuzun uzak doğudan geldiğini düşündüğümüz bu güzel kokulu çubukların tarihi aslında çok eskilere uzanıyor ve neredeyse tüm kültürlerin tarihlerinde mevcut. Yani insanlığın başlangıcı, güzel koku peşine düşme serüveninin de başlangıcı sayılabilir *.Hatta İncil ve Gılgamış Destanı’nda bile tütsünün adı geçiyor.
Arabistan’dan Mısır’a gelen esanslarla ilk tütsülerin Mısırlılar tarafından yapılmış olabileceği tahmin ediliyor. Firavunlar da dini törenlerinde güzel bir koku yaymak için olduğu kadar kötü ruhları uzaklaştırmak için tütsüleri kullanıyorlardı. Ayrıca tedavi amaçlı da kullanıldığı biliniyor
Kimisi tütsüleri çok seviyor, kimi de hiç haz etmiyor. Eski dinlerde tütsülerin kötü ruhlarına kovduğunda inanılırken, günümüzde tütsü yakmanın eve cin getireceğine inananlar da mevcut. Tabii ki çoğu konuda olduğu gibi bir şeyin nasıl olduğuna inanırsanız o, inandığınız şeydir. İsterseniz sıradan bir çubuk, güzel bir koku, isterseniz bir meditasyon aracı, şans getiren, şeytan kovucu, ya da tam tersi bir şeytanlık aracı
Nane –koklandığında mistik duyguları yoğunlaştırıyor. Menapoz sıkıntılarına bire bir. Sakinleştiri etkisi var.uykusuzluk problemi çekenlere ve strese çok iyi geliyor.

Yasemin—romantik bir atmosfer yaratır.aşk duygusunu güçlendirir.pozitif düşünceyi davet eder .mutluluk verir.
Tütsü olarak .yatak odası.

Sandal ağacı—spiritüel kondisyonu arttırır. Bunalım hislerini pozitif yönde etkiler.cesaret verir. Kirli enerjiyi temizler. .ortama huzur ve dinginlik sağlar.meditasyon sırasında motive eder.iyi şans getirir.
Tütsü olarak—alıl veriş ortamlarında bereket sağlar.ofis için de önerilir.

gül: Gül ferahlatır ve huzur verir. Gül bahçelerinin muhteşemliği ve büyüleyici kokusunu yaşamınıza doldurur. İnancı sağlamlaştırır. Dualarda kullanılabilir. Aşkın semboludur. Şifada fobileri olan kişilerin (karanlık asansör vs korkusu ) tedavilerinde koku terapi, tamamlayıcı olarak kullanılır.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
çilek: Vücudu kuvvetlendirir. Direnç verir ve gevşeticidir. Endişeyi yok eder gerilimli ortamlarda sakinliği ve anlayışlı olmayı sağlar. Zeka açıcıdır. Şifa terapilerinde yakılması şifayı aktarmada kolaylık sağlar. Şifalananı rahatlatır. Umudun simgesi olduğu söylenir.
misk: Misk otunun muhteşem egzotik kokusu ferahlatıcı ve sakinleştiricidir. Nazar veya benzeri terslikleri ortamdan temizler. Karşısındaki insanın gerçekleri söylemesini sağlayıcı etkisi vardır, heyecanı yatıştırır. Şifa kokusudur. İyileştirici etkisinden dolayı başağrısı ve bilinen çeşitli ağrıları hafifletici özelliği vardır
çeşitler bol,şimdilik bu kadar bilgi veriyorum cierlerim
ben tütsüye bayılırım yaa
gidiyodum son anda gordum kız seniii
bende en çok sandal ağacıyla çilek yakıyorum evde
evin havası değişiyor süperoluyorr

5425.jpg

5432.jpg

Görebilirseniz tabiii..

sıvaçların kraliçesi seniii
elf iyiymiş kız hakkatennn

5425.jpg

5432.jpg

Görebilirseniz tabiii..

alıntı etmemde sakınca yok dimieyvahedigeldismilekolun net gözükmüyo tanımazlar kanımcabilmiyorumkismile
elf ne kadar siyah..hoşuma gitti.alixi sevmedimbilmiyorumkismilebu arada ojeleri alıntı etmedim,ama renkleri çok güzelmiş,güle güle sür gacıkaydirigubbakcemile5
ayrıca tişkür ederiz paylaştığın içinsositososito

İyi geceler nazım opuyorumnanaktan

TatlıGacım, güzel olmuş bence kötü değil bak güzel fikir oldu, kimisi ince eyeliner sever kimisi kalın

Tanrıçam süpersin aşkitim, ben de tütsü alcam işte. alkisalkisalkis
her dediğinden almak, sahip olmak istiyorum anlıyo musunsempatiksalakcinni
hepsini istiyorum hepsi benim olsun işte...
-tatlicadiarzu-

X