Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kankam yıldızın 4 mı duşmus gene :uhm:

patim ne çekilişi hmmmmmmmmm isim vermedik ama tanrıcamın topigindeki cici kızların cekilişi olsun=))))))))))

bende varım:)demek yollamadım:)yolluyorum:))
maryo mu aklinialirimsmile hemen cevap yazıyoruummmm sempatiksalakcinni
moranezsin kızım sen:roflol:
ayıpsın siz varsanız her türlü varım :lepi:

ne çekilişi buarada
:kedi:

kim gece 2 de tarlabaşına çıkıcak çekilişi kanka:teselli:gelcenmisempatiksalakcinni

kankam yıldızın 4 mı duşmus gene :uhm:

patim ne çekilişi hmmmmmmmmm isim vermedik ama tanrıcamın topigindeki cici kızların cekilişi olsun=))))))))))

vayy demek düşürmüşler alsanaalsanasmile toplann kızlar saldırıya geçiyoruzzz
b
kim gece 2 de tarlabaşına çıkıcak çekilişi kanka:teselli:gelcenmisempatiksalakcinni

hemen hadi çekelim ozmn çekilişi aklinialirimsmile

Ben giderim ben ben...:lepi:
Şaka maka lisedeyken taksimden dönerken gözlerimiz şaşı beş olurdu akşamları laelaelaelaelae
hava kararır kararmaz çıkıyo piyasaya zombiler ya
sempatiksalakcinni

hoşbuldum aprilim canımmm opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

Kuzum sağolasın beğendiğin için cicilerimi...Sen sever misin Beyoğlu pasajlarını olumunekankayizsmile

slm mıllet okuyorum we cıkıyorum aldılarınızı gule gule kullanın
lıwım bende yolladım ozelden
bana heryol parıs operem

[B

Kuzum sağolasın beğendiğin için cicilerimi...Sen sever misin Beyoğlu pasajlarını olumunekankayizsmile

sevmem miiii olumunekankayizsmile ama en son ne zmn gttm unuttum valla.ne zmndr gdemiyorum..gezmek acayp zevkli oluyo zemuszemus güzel şeyler de var

vayy demek düşürmüşler alsanaalsanasmile toplann kızlar saldırıya geçiyoruzzz

hemen hadi çekelim ozmn çekilişi aklinialirimsmile
kargaların olduğu yerde bülbüller susar kankam:1closedeyes:suskunluğum asaletimdendir:1closedeyes:
sen ne kurtlu peynirsin sennn:))
yanrıçalar çekilişi olsun :roflol:
litfen özelimizi deşifre etmiyelimsempatiksalakcinni
kurtlu peynir 2:))))
severim bitanem nişanlımla dolaşırdıkboshayallersmile
olur melegim bir an aklıma gelmedi bu dedigin daha guzel bayanssulusmile
valla siz ne isterseniz o olsun livimŞeniz
slm mıllet okuyorum we cıkıyorum aldılarınızı gule gule kullanın
lıwım bende yolladım ozelden
bana heryol parıs operem

hoşgeldin ve güle güle pantoş:))

Son düzenleme:
kim gece 2 de tarlabaşına çıkıcak çekilişi kanka:teselli:gelcenmisempatiksalakcinni[/B]

:roflol::roflol::roflol:

Valla sen sıyırtık değilsen ben hiçbişey değilim heeee..:roflol:
nerden buluyon bunnarı..kaydirigubbakcemile3
saat 2 de yerlercokacimcoook kız onlar adamı..1,80 boyunda kazulet gibi..
sempatiksalakcinni

yaz için bikini modellerine de geçeriz yakında topikte ne dersinz kızlar :lepi:
ne renk alsak bu yaz?

sende katılsana nikonum canım:dance:golden rose harika bi bakım yapıyo dolgunluğu boşver:hulya:

tanrıçam nazik davetine teşekkür ederimopuyorumnanaktan
bu size özel bir çekiliş ben burdan izleyeyim o da zevkli olacak benim için:lepi:
KKda topik olayları dışardan göründüğü gibi değil. mesela bir topike kolay kolay kimse yeni birisinin gelmesini istemiyo. topik kavgaları, düşmanlıklar vs.hatta o kadar ki gelip sırf gıcıklığına yıldız silenler varmış üşenmedenlmaz:
tabi ben burdaki arkadaşların hepsini makyaj topiklerinden biliyorum ama kimse beni tanımıyor bu yüzden ben hakkımda yanlış anlaşılmasını, gruba sıkıntı vermek istemem. istemem yan cebime değil yanikaydirigubbakcemile3
bu topiki kendime geliştirmek için bir ders olarak görüyorum, çok teşekkür ederim kendi adıma iyi ki böyle bir konu açmışsınaklinialirimsmile
herkesin fikirlerinden yararlanıyorumolumunekankayizsmile
tek isteğim bu konuda dışlanmamak, rahatça yazılan yorumlardaki bilgilerden yararlanmak, bir sorum olursa rahatça sormak istiyorum. bu nikoncan da geldi yapıştı, gene geldi, girmesin aramıza, onu burda istemiyorum vs.denilmemesi:kedi:

eğer çekilişte herkes kendine çıkan arkadaşın ismini bilip hangi nicke ait olduğunu bilmezse ismini bilmiyorsa o arkadaş için sürpriz olabilir. hediyelerin fotoğrafını koyduğunda onları sana ben gönderdim diyebilir:1rolleyes:
size şimdiden çekilişiniz hayırlı oldun diyorum:asigim:

tanrıçam o golden rose ruju bir arkadaşa dudak çatlaklarına bakım için önermiştin o zaman karar verdim çünkü stickler dudaklarımı daha beter kurutuyor ve ben dayanamayıp ısırıyorumbilmiyorumkismile listeme yazdım ama cheesin de görüşlerini merak ediyorum tecrübe olarak, dudaklarımın çok şişmesini istemiyorum:hulya:

bir sürü liste yaptım tanrıcam onları bir düzene koyup yavaş yavaş alacağım ve aldıklarımın resmini eklemek istiyorum benimle gurur duy diye örtmenimaklinialirimsmile
hodan yağı sordum blue oceansın 10tl fiyatı nasıl uygun mu acabaCADIARZU

Son düzenleme:
Aaaa nikoncan kimse seni dışlamaz bu topikte, burada öyle kızlar yok..:1no2:
İstersen tabi katılabilirsin..alınganlık yapma:teselli:

Nikoncan'ım...
Böyle bahsettiğin topikler var evet, ben de şahit olmuşumdur bir kaçına.
Ama benim görüşüm, buranın asla öyle olmadığı yönünde...
Sen bu kadar zarif düşünürken, duygularını bu şekilde dile getirirken, kimsenin hakkında olumsuz düşüncede olacağını sanmıyorum...
En azından ben asla o şekilde düşünmem...
Tanrıçam da topiğini, bilgilerini, deneyimlerini herkese açıyor sonuçta değil mi...

[
anam resim icin sagolasin ellerin dert gormesin bayildim raziye hatuna :roflol:

canim o vucut daraltici korse pntide gordum ama cok dardi anam, 1yas cocuguna tulum gibiydi :roflol: varislerimi azdirir mi acep? :sm_confused:

müsade senin livimŞeniz
kanka ortadaki siyahlı çok hoşmuşboshayallersmile
sen hankısını beğendin gülşekerim:hulya:
bu arada burcukutlu gelmedi bu günCADIARZU

geldiiiiimmm :1hug:

yaz için bikini modellerine de geçeriz yakında topikte ne dersinz kızlar :lepi:
ne renk alsak bu yaz?

:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…