Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
a.skaydirigubbakcemile3
valla doğru ptt en iyisi..geçen bu siteden çok sevdiğim bi arkadaşa hediye yolladım ama kargo parasına ohanzi oldum:))
ptt uygun ama fazla bayılmak isteyen olursa hangisi işine geliyosa ordan yollasın
güzel konulara parmak attın..pardon bastın livimkaydirigubbakcemile5
Tanrıçam o ne güzel maske olur biliyon muuuğğ aklinialirimsmile akannehir

Eline sağlık olsun vallaŞeniz...Ben de yapıcam! Ama önce çilek almam lazım. Yarın pazardan alırım ki
yerimseniben
valla sauna maskem yoktu cano,çilekli hazır maskeler varya..dedim bunu yapıyım..çokta güzel oldu..zaten çilek maskesini çok severim bana çok yarar
oyyyyy kanka o çileklere kıyılır mı tam mideye indirmelik cokacimcoook canım cekti ya cokacimcoook
lmaz:altını çizdim yemeden mümkünse ayır kenara 2 tane:)))avatarını yesinlerkaydirigubbakcemile3
yaratık değillmaz:raziye o:asigim:geçen sene venezuela güzeli seçildi kızaamsempatiksalakcinnihaberin yokmuCADIARZU
olur annem olur yap senyerimseniben
remziye değil kanka raziye:roflol:adının yanlış söylenmesine çoh alınır:1closedeyes:
livom 22 küsüre aldım sanırsam
zencefil marka güneş kremimi diyosun..evet güzel o kankam bulursan al onu
oyy balım tişkür idirim:kedi:ama sıkılığını çok sevdim..daş gibin oluyosunzemuszemus..deme yaa...aman atın ölümü arpadan olsun napıyım:smiley-cool:artık manyaklaştık bu kanser haberlerinden..herkeş bişey söylüyo
benim okulda resmim hep 5 ti aprilim:hooray:-tatlicadiarzu-
memnunum bebeğim aveneye güvenirim..ama babana bile güvenme diyolar bilmiyorumkafamçokkarıştı

Son düzenleme:

haklısın yaa
onu yeme bunu sürme
yok E bilmem kaç
kanser kanser diye diye pisikolacimizi bozdu bunnarr

3ne de bayıldım istiyorummmmmm çakma olmasına ragmen fiyatları 100 den asagı degil ...orjinal mı degil mi olayına gelince tabiki degil

Livimmm ilkine bayıldım tam benim tarzım yaaa:lepi:...Çakma olmasına rağmen kalitesi iyi duruyor balım, o parayı hakeder gibi, çok şık çünkü:asigim:

müsade senin livimŞeniz
kanka ortadaki siyahlı çok hoşmuşboshayallersmile
sen hankısını beğendin gülşekerim:hulya:
bu arada burcukutlu gelmedi bu günCADIARZU

bebegim 3 nüde begendim ayrım yapamıyorum vallaha sempatiksalakcinni

canolar diger hatunlarda adresleri cartu curtu gondersin ama kendilerinide tanıtmayı unutmasınlar

Akitra
Burcukutlu
Cennetkokulum
ıklimkimya
Karabiber
Minik06
Superisi
Tanrıça
Temeltospa

Hoşgeldin pati pati pati opuyorumnanaktan
canım hiç gelmiyorsun nerelerdesin

akitrammmm opuyorumnanaktan canım benimmm
geldigimde de rastlaşmıyoruz ama :kedi:

Nerdesin sen yaaaaaa düdük alsanaalsanasmile

aprilcim yaa inan vakit bulup gelemiyorum bu ara mafoldumben
özlüyorum sizi valla hee boshayallersmile

Pati niye gelsinguclubacismile, gerenk yok.:umursamaz:.o kankasını evde görüp duruyo, buraya gelmez tabii...lülülülülülü

aşk olsun sırf tanrıca karısı için mi geliyom sanki topüğe bilmiyorumkismile
seviyorum muabbetimizi aklinialirimsmile

aprilim alıntılarda gördüm ne ucuza almışsın kızz aklinialirimsmile askılı badi çok tatlı.güle güle giyin tatlım :lepi:

Livimmm ilkine bayıldım tam benim tarzım yaaa:lepi:...Çakma olmasına rağmen kalitesi iyi duruyor balım, o parayı hakeder gibi, çok şık çünkü:asigim:
bende bayıldım gül yüzlüm ...çok tarz cokacimcoook
livcim 2. ve 3. çantaya aşık oldummmmmm :asigim:

bende bende sositososito

hosgeldin bu arada cekilişe katılıyon dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…