Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Nikoncan doğru söyluyorsun canım öyle topikler var
artık kim kimi çekemiyorsa anlamıyorum ben
bende sürekli takip edemiyorum ki burayı bazen okuyup çıkıyorum
bazende birkaç birşey saçmalayıp çıkıyorum
tanrıçanın topiğinde boyle şeyler olmaz
hadi gel sende katıl çekilişe bir hatırımız olsun birbirimize

3635.jpg

3641.jpg

sağdan itibaren;fair pink,medium red,dark red..diğeri de eyeliner..

Son düzenleme:
senin sıvaçını sevsinler beyaa
hani aylaynırın sıvaçı
ocelerinde pek gözelmişş
güle güle sürün tatlım gacımmm

Nikocan tanrıçamın topiğini az çok takip ettiysen öyle insanların bu topikte olmadığını görmen lazımdı

Tatlı gacım sana çok yakışmıs en çok soldakini begendim

nazımmm..aylaynıra da sıvaç yaptım ,elimin üstüsüne ama..
o zaman da ,öceklerin rengi net çıkmıyordu canım..
Bayaaa prof takılıyom di mi sıvaç olayı filan..sempatiksalakcinni

tatlıgacım, sıvaçlarına kurban olduğum, beğendin mi ocelerin yapısını bebeğim?Şeniz
renkler çok güzel görünüyor, güle güle kullanasın
a.s

Tanrıçam dünya güzelim,Şeniz
bende feci bir sinüzit illeti mevcut ve hem de şuanda nezleyim.mafoldumben
bana otlardan çaylardan ne önerirsin bebeğim hei?fisfisfis
Adaçayı içiyom yatmadan iyi geliyor ama genzim yanıyor burnumdan alev çıkiy sankim ejderha oldum üff
:gitme::bbo:

evet eprılım güzelmiş.çabuk kurudu sanki..iki kattır sıvacım..
o blogerler dayanıklı olduğunu söylüyordu..
diyorum ki..süreyim bunları.. 3 gün 3 gece kendimi temizliğe vurayım..kafamçokkarıştı
bakiim çıkıyorlar mı?sempatiksalakcinni

:roflol::roflol::roflol:

Valla sen sıyırtık değilsen ben hiçbişey değilim heeee..:roflol:
nerden buluyon bunnarı..kaydirigubbakcemile3
saat 2 de yerlercokacimcoook kız onlar adamı..1,80 boyunda kazulet gibi..
sempatiksalakcinni
hacı nedense aram nonoşlarla ve onlarla çok iyi olurkaydirigubbakcemile3du...bir zamanlar...:nazar: nişanlımdan önce..nişanlımdan sonrasempatiksalakcinni
yaz için bikini modellerine de geçeriz yakında topikte ne dersinz kızlar :lepi:
ne renk alsak bu yaz?
ben haşema alıcam kankehihoyyytsempatiksalakcinnibiliyosun:hulya:
tanrıçam nazik davetine teşekkür ederimopuyorumnanaktan
bu size özel bir çekiliş ben burdan izleyeyim o da zevkli olacak benim için:lepi:
KKda topik olayları dışardan göründüğü gibi değil. mesela bir topike kolay kolay kimse yeni birisinin gelmesini istemiyo. topik kavgaları, düşmanlıklar vs.hatta o kadar ki gelip sırf gıcıklığına yıldız silenler varmış üşenmeden:eek:lmaz:
tabi ben burdaki arkadaşların hepsini makyaj topiklerinden biliyorum ama kimse beni tanımıyor bu yüzden ben hakkımda yanlış anlaşılmasını, gruba sıkıntı vermek istemem. istemem yan cebime değil yanikaydirigubbakcemile3
bu topiki kendime geliştirmek için bir ders olarak görüyorum, çok teşekkür ederim kendi adıma iyi ki böyle bir konu açmışsınaklinialirimsmile
herkesin fikirlerinden yararlanıyorumolumunekankayizsmile
tek isteğim bu konuda dışlanmamak, rahatça yazılan yorumlardaki bilgilerden yararlanmak, bir sorum olursa rahatça sormak istiyorum. bu nikoncan da geldi yapıştı, gene geldi, girmesin aramıza, onu burda istemiyorum vs.denilmemesi:kedi:

eğer çekilişte herkes kendine çıkan arkadaşın ismini bilip hangi nicke ait olduğunu bilmezse ismini bilmiyorsa o arkadaş için sürpriz olabilir. hediyelerin fotoğrafını koyduğunda onları sana ben gönderdim diyebilir:1rolleyes:
size şimdiden çekilişiniz hayırlı oldun diyorum:asigim:

tanrıçam o golden rose ruju bir arkadaşa dudak çatlaklarına bakım için önermiştin o zaman karar verdim çünkü stickler dudaklarımı daha beter kurutuyor ve ben dayanamayıp ısırıyorumbilmiyorumkismile listeme yazdım ama cheesin de görüşlerini merak ediyorum tecrübe olarak, dudaklarımın çok şişmesini istemiyorum:hulya:

bir sürü liste yaptım tanrıcam onları bir düzene koyup yavaş yavaş alacağım ve aldıklarımın resmini eklemek istiyorum benimle gurur duy diye örtmenimaklinialirimsmile
hodan yağı sordum blue oceansın 10tl fiyatı nasıl uygun mu acabaCADIARZU
bitanem söylediklerin için öncelikle teşekkür ediyorumŞeniz
her zaman söylüyorum,eğer zerre kadar bir faydam oluyor ise ne mutlu bana..şimdi şuna gelicek olursak...senide görmek isterim bu çekilişte..hiç öyle düşünüp beni üzme:1hug:seni istiyorum o kadar:enbuyukkk:hemen livoya msj atıyosun anlaştıkmı:lepi:
ayrıca yıldız olayına gelirsek en çok benim topiğimde oluyo bu:))ama düşürdükleri ile kalıyolar,benim derdim yıldız değil,sizler bunu çok iyi biliyosunuz anca fesatlanıyolar işte yazıkkaydirigubbakcemile3
golden roseye gelirsek,ben onu merakımdan aldım şişiriyomu die.onu sürüp uyuduğumda dudaklarıma inanılmaz iyi geldiğini gördüm..o benim artık dudak bakım glosumdu
ben mesela niveayı sevmem..hiç yaramaz bana o renkli lipsitkler..ama bunu cidden tavsiye ediyorum
tanrıçam mısır unlu maske yapıcam şimcikkkkkkkkkkkkkkk

serepsizim kek yapıcam die okudum bi anakannehir:))tamam annem yap hadicokacimcoookpardonbayanssulusmile

Son düzenleme:
nazımmm..aylaynıra da sıvaç yaptım ,elimin üstüsüne ama..
o zaman da ,öceklerin rengi net çıkmıyordu canım..
Bayaaa prof takılıyom di mi sıvaç olayı filan..sempatiksalakcinni
ossun kız onuda ayrı çekeydın oceklerin olmadan
profum benım yavv
bayanssulusmile
Adaçayı içiyom yatmadan iyi geliyor ama genzim yanıyor burnumdan alev çıkiy sankim ejderha oldum üff

kız bendede var o sinüzit belasından
gittim sacıma kıydım o yuzden
tanrıçaa nedir çaresiii

Naz gacım..sonra koyiim aylaynırı..
oğluşum benle pc yi paylaşamıyor.. salya sümük oldu ağlamaktan..
Şimdi ona devrediiim pcyi..

kız bendede var o sinüzit belasından
gittim sacıma kıydım o yuzden
tanrıçaa nedir çaresiii[/B]

Çare olmasa da en azından şu nezleden kurtulayım 2 saatliğine yau...Tükendim burda burnum çeşme oldu. mafoldumben senağlama

Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrr bu aradaaaaa size en güzel bir haber veriyoruuuuuummmmmmhihoyyyt

The Body Shop Bahar makyaj koleksiyonu ve Sheer lip Glosslar 2 al 1 ödeeeeeeeeee
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Naz gacım..sonra koyiim aylaynırı..
oğluşum benle pc yi paylaşamıyor.. salya sümük oldu ağlamaktan..
Şimdi ona devrediiim pcyi..
tamam sen aşkıma bırak pc yi
biz oyun oynayalım onlannn
kaydirigubbakcemile5
Çare olmasa da en azından şu nezleden kurtulayım 2 saatliğine yau...Tükendim burda burnum çeşme oldu. mafoldumben senağlama

Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrr bu aradaaaaa size en güzel bir haber veriyoruuuuuummmmmmhihoyyyt

The Body Shop Bahar makyaj koleksiyonu ve Sheer lip Glosslar 2 al 1 ödeeeeeeeeee

ay kıyamam yaa
bide burnunu silmekte kızarır ya etrafı cok gıcık yaa

ay kıyamam yaa
bide burnunu silmekte kızarır ya etrafı cok gıcık yaa

Hakkaten çok kötü nazım.:1no2:..benim saçım da uzun ama kestiremem sevdalım da beni keser valla.eyvahedigeldismile..Zaten ne emeklerle uzattım onları...Yarın için KBB den randevu aldım dayanamıyorum artıkın:umursamaz:

Nikoncan doğru söyluyorsun canım öyle topikler var
artık kim kimi çekemiyorsa anlamıyorum ben
bende sürekli takip edemiyorum ki burayı bazen okuyup çıkıyorum
bazende birkaç birşey saçmalayıp çıkıyorum
tanrıçanın topiğinde boyle şeyler olmaz
hadi gel sende katıl çekilişe bir hatırımız olsun birbirimize
hiçte bilem bişey saçmalamıyosun:dilcikar:seviyoruz senihihoyyyt

yerim seni ya ejderha diyo:)))çok güldüm kızkaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun bitanem
valla ben grip olunca ıhlamurun içine zencefil,portakal,limon elma nar kurusu hatmi çiçeği atıp kaynatıyorum..bide bal katıp içiyorum..üstelik tekrardanda limon sıkıyorum bolca..hatta ve hatta üzerine azcıkta tarçın atabilirsin..hatmi çiçeği sinizüte iyi gelir balım..çok geçmiş olsun

delikafadulden:a015:kartın limiti bitti,cepte para yok..apaçiyim bu ara..babamımı araklasam acabaCADIARZU

Son düzenleme:
Hakkaten çok kötü nazım.:1no2:..benim saçım da uzun ama kestiremem sevdalım da beni keser valla.eyvahedigeldismile..Zaten ne emeklerle uzattım onları...Yarın için KBB den randevu aldım dayanamıyorum artıkın:umursamaz:

bende dugun için uzatmıstım eşimde uzat diip duruyodu zaten
sonra kıyamadım onuda kıramadım uzattım
ama en son gece acile götürmek zorunda kaldı beni o zaman tamam artık kestir dedi
git bakalım doktora ne dicek
ameliyatıda oluyoms sanırım onun
eniştem olduydu ama nasıl bilmiyorum şimdi

hiçte bilem bişey saçmalamıyosun:dilcikar:seviyoruz senihihoyyyt

yerim seni ya ejderha diyo:)))çok güldüm kızkaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun bitanem
valla ben grip olunca ıhlamurun içine zencefil,portakal,limon elma nar kurusu hatmi çiçeği atıp kaynatıyorum..bide bal katıp içiyorum..üstelik tekrardanda limon sıkıyorum bolca..hatta ve hatta üzerine azcıkta tarçın atabilirsin..hatmi çiçeği sinizüte iyi gelir balım..çok geçmiş olsun

delikafadulden:a015:kartın limiti bitti,cepte para yok..apaçiyim bu ara..babamımı araklasam acabaCADIARZU

oyyy canımın içisiiiii
Şeniz

X