Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
varlığın öyle bir sevinçki burnumda çilekli sakızımın kokusuzemuszemus
evet..topikçek çilek sever hatunlarsınız:nazar:haydin size çilek maskesi ekliyim:lepi:
malzemerşutarafagitti
çilek+beyaz kil

yapılışı:
çileğimizi yemeden çatalla eziyoruz:)şutarafagitti

ardından toz kilimizi döküp kırmızı görünümlü kil maskemizi elde ediyoruzzemuszemus

maskeyi ben hem yüzüme hem boynuma hemde memişlerimeaklinialirimsmilesürdüm..sonrada bıcı bıcı yaptımbayanssulusmile
yaz geliyo kaldırın totoyu:hulya:bakımlar başlasın oturmak yok öylehihoyyyt

canolar bir de kargolama ucretini gonderen ödeyecek onda da acıklık getirmek istiyorum

aramızda kargo olayınıda konusalım yurt içi mng aras kargo ptt kargoya nazaran fiyatları cok daha yuksek
daha uygun olması amaclı ptt uygun gordum siz nasıl dusunuyorsunuz ? hı bir de sunu belirteyim ptt gorevlisi içinde ne oldugunu kontrol etmek için paketin içini acmak isteyecektir eger ptt kargo ile gonderelim derseniz yanınızda hediye paketini hazır bulundurunyerimseniben

Aa iyi olur Livim, ptt iyidir.kaydirigubbakcemile5
Fiyat sınırı koyduk muydu?

canolar bir de kargolama ucretini gonderen ödeyecek onda da acıklık getirmek istiyorum

aramızda kargo olayınıda konusalım yurt içi mng aras kargo ptt kargoya nazaran fiyatları cok daha yuksek
daha uygun olması amaclı ptt uygun gordum siz nasıl dusunuyorsunuz ? hı bir de sunu belirteyim ptt gorevlisi içinde ne oldugunu kontrol etmek için paketin içini acmak isteyecektir eger ptt kargo ile gonderelim derseniz yanınızda hediye paketini hazır bulundurunyerimseniben

evet canım ptt kargo nerdeyse yarı yarıya ucuz
ben sürekli ptt kullanıyorum
ama evet içini açıp bakıyolar
bu sorun olmaz benım için

ben geldim hihoyyyt
ben adresimi yolladım livime,kargo konusunda bana hepsi uyar ama ençok ptt uyar,gönderen ödesin zaten hihoyyyt

Tanrıçam o ne güzel maske olur biliyon muuuğğ aklinialirimsmile akannehir

Eline sağlık olsun vallaŞeniz...Ben de yapıcam! Ama önce çilek almam lazım. Yarın pazardan alırım ki
yerimseniben

birazda bilgi:kahve:
Çileğin faydaları
Yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi çileğin faydaları saymakla bitmiyor. Rengi kokusu ve tadı ile en sevilen meyvelerden biri olan çileğin faydaları da epeyce çok. Çilekte bol miktarda fosfor ve demir bulunuyor. Bunun yanında B, C ve K vitamini açısından da bir hayli zengin.

Şimdi maddeler halinde çileğin faydalarını sıralıyorum ;

· Vücuda kuvvet verir, damar tıkanıklığını önler ve kolesterolü düşürür.

· Çok iyi bir antioksidan olması sebebiyle bağışıklık sistemini güçlendirir.

· Kansere karşı koruyucu özelliği vardır ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.

· Bağırsak kurtlarının dökülmesini yardımcı olur, kanız temizler, vücuttan zararlı maddeleri uzaklaştırır.

· Diş etlerini güçlendirir, ağız kokusunu giderir.

· Sakinleştirici etkiye sahiptir, stresi azaltır, tansiyonu düşürür, ateşi düşürür.

· Romatizma ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelir.

· Cildi nemlendirip taze bir görünüm kazandırır, güzellik katar cilde.

· Vücutta biriken zehirli maddeleri dışarı atar, damar sertliği ve böbrekteki kum taş gibi rahatsızlıkları önler ve zamanla bunların geçmesini sağlar.

cilek600x450.jpg

evet fiyat belirlemek lazım kızlar birsey diyin o rakamdan su rakama kadar diye

mini adresin var kendini tanıtmamıssın cnm ilarzu sende oyle cnm

kendinizi tanıtın cekiliş yapıldıgı gibi onlarıda karsı tarafa yollayacagım

Son düzenleme:
burcukutlu al sana resim şekerim:)
söz vermiştim..resimli krem sürümüsempatiksalakcinni

buda geçen gün aldığım bıyık yola zamazingosu

fiyatı 1.5 tl..bi milyonculardan aldım:hulya:almasına alıyo ama ipi tercih ederim.acil durumlar için süper ama..daha önceden görüpte tenimi kaptırırm die korkmuştum..ama panter arkadaşımız saolsun o önerdi bunu bende deniyim didimkaydirigubbakcemile2
canlar bide acil durumlar için korse aldım:kedi:

dar kotlarınıza giremiyosanız deneyin derim..ayrıca vucudu şekillendiriyomuş!:)bakıcaz:nazar:

bunuda bi milyoncudan aldım..ama 3.5 tlalsanaalsanasmile
çok cici duruyodu gel al beni dedi uzaktan..kıyamadım aldım gönül koymasın dedim:hulya:ama çok sevdim fırçalarını gayet kaliteli duruyo:lepi:

ay ben o çilekleri yirim yaaa
tanrıçam cok fena canım cektııı

bence sabit bir rakam belirleyelım
1-0-20 arası olursa haksılık olmazmı
biri 20 liralık alır karslılıgı 10 lira olur ben sorun etmem ama sorun olmasın sonra

yaz geliyo kızlar şaka gibi:)bir nisan ya:smiley-cool:
o yüzden artık güneş koruyucu bir nemlendirici edinme zamanı geldi..bendeki avene günaş koruyuculu krem..fiyatı sanırım 62 tl civarı..ama markası avene olmak zorunda değil..başka markadanda olabilir..önemli olan güneş koruyucu bir nemlendiriciniz olmasıopuyorumnanaktan

Ptt kargo iyidir kızlar...
yalnız ,süreyi anneler günü zamanına mı çektik anlayamadım..
Gerçi o zamanda olur..indirim olacak, malum kozmik olayında..
topluca karar verilsin..:1rolleyes:

Tanrıçaaa.. Cin Ali benzeri yaratıka bittim yalnız.naniknanik.
Bi de ben, dipfrizden alıp çilek kompostosu ney yapmıştım.:hulya:.
dipfiriz çileeenden olurmu o dediklerin..malum çıkınca mayışıp kalıyo çilekler..
kaydirigubbakcemile2

anam kendimizidemi tanıtcaz dur hemen tanıtim kendimi,şunu severim bunu sevmem gibi dimi :kedi:

kankam ne guzel anlatmıssın opuyorumnanaktan remziyeni sevsinler emi
o korsenden benimde almam lazım kaça aldım melek
ayrıca gule gulle kullan zemuszemus benim güneş kremim yok =( senin bitkisel ozlu kremini sorcam sorusturcam onu alcam

olur kızlar siz nasıl uygun gorurseniz fiyatı o sekilde yaparız

tanrıcam cicilerini gule gule kullann tatlımm
senın korsey ihtiyacın yoktur kız
her nekdar senı gormemiş olsamda
:kedi:

kızlar gecen bi yazı okudum
gunes koruyucularının içinde ETHYL HEXYL METOXY CİNNAMATE adında bir uvb filtersi koyuyorlamıs
bu da östrojen salgısını arttırıyormus boylece meme kanseri riski artıyormus
erkeklerdede ses kısıklıgı performans dusuklugu yapıyormus
ben evdekı sebamede baktım içerigini goremedim ama nivea koruyucumun içinde bu maddeden varr

Tanrıçam çizim 10 efferim kaydirigubbakcemile3vereliniortak

Avene'den memnunsun sanırım kankam,SPF kaç yazıyo göremedim aşkitom. ben La Roche Posay kullanıyorum o da gücel. geçen yaz SPF 30 dum ama bu yaz 50 alacağım
kaydirigubbakcemile2

anam kendimizidemi tanıtcaz dur hemen tanıtim kendimi,şunu severim bunu sevmem gibi dimi :kedi:

onceki sayfalarda yazmıstım cnm hangi renklerden hoslandıgını bedenini pelus hayvanları sevip sevmedigin gibi kozmetikle aran nasıl vb kısaca kendini tanıtcan tatlım

tanrıcam cicilerini gule gule kullann tatlımm
senın korsey ihtiyacın yoktur kız
her nekdar senı gormemiş olsamda
:kedi:

kızlar gecen bi yazı okudum
gunes koruyucularının içinde ETHYL HEXYL METOXY CİNNAMATE adında bir uvb filtersi koyuyorlamıs
bu da östrojen salgısını arttırıyormus boylece meme kanseri riski artıyormus
erkeklerdede ses kısıklıgı performans dusuklugu yapıyormus
ben evdekı sebamede baktım içerigini goremedim ama nivea koruyucumun içinde bu maddeden varr

ostrejen değil de fitoostrejen zararlı biliyorum ben..
geçen gün hatun dr.daydım..ona sormuştum..fitoostrejen içeren şeylerde zarar olur demişti..kavram kargaşası yaratmış olmiim ..

ostrejen değil de fitoostrejen zararlı biliyorum ben..
geçen gün hatun dr.daydım..ona sormuştum..fitoostrejen içeren şeylerde zarar olur demişti..kavram kargaşası yaratmış olmiim ..

valla tatlım yazıda öyle yazıyordu bende bilmem kiii
fisfisfis

X