Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıccccc benı nıye eklemedın bende varım :kedi:
canolar gözümden kaçmış o yüzden msj attın dedim ya :kedi:
canim,livimmmm, listede benim adim yok, ben de varim cekiliste a.s

bir de bence adres,tel, isim le birlikte kendimizle ilgili kisa bir bilgi iceren bir mesaj gonderelim sana, yani kulupte kendimizi tanitmayalim, bence, ne dersin?:sm_confused:

bebegim gormemişim hemen ekliyorumolumunekankayizsmile

evet cnm ozel msj kutumu bosalttım zaten adres tel ve isim soyad bana gonderirsiniz
bence senin gibi dusundum tatlım onun için ayrı bir topık açarız orada herkes kendini az çok tanıtır

Öyle bir parfüm düşünün ki çocuklukta, ergenlikte, 20'li yaşların havailiği ve 30'lu yaşların olgunluğu arasında şekillenen hayatınızda hep yanınızda olacak. Çilekli pastayı yerken aldığınız hazzı size hissettirecek ama suçluluk duymanızı engelleyecek. Vanilyalı kek gibi ağzınızı sulandırıp sizi keyiflendirecek. Bir bebek gibi temiz ve umut dolu kalmanızı sağlayacak. Egzotik meyveler gibi içinizi ferahlatacak, canlandıracak ve sizi her zaman güler yüzlü kılacak. Bazen de rengarenk çiçeklerin büyülü kokusuyla çevrenizdekilerin başını döndürtecek. Rebul tüm bu özellikleri barındıran kıpır kıpır, neşeli, yaşayan bir parfüm serisi üretti. Adı: ANGIE...ANGIE Strawberry, Lovely Vanilya, Ocean Dreams, Crazy Fruits, Flower Power adlı birbirinden güzel parfüm serisi ile iştahınızı açacak ve sihirli değneğiyle size neşe sunacak.

http://

lıvım ıste bu bence dene cok kalıcı vanılyasıda oyle ıbrde karpuz kavunu varkı tam yemelık ama pıyasada bulamıyorum

siz nasıl isterseniz kızlar ...benim için zor olmaz canlar düsünmeyin onu
örn.istanbullular birbirine çıkarsa hedayelerini bizzat versinlerhihoyyyt..fikir işte..naniknanik
hehehe:roflol:

isimini merakla bekliyorum cnm fiyatıda uygunmuş eger izmirde bulabilecegim bir parfümse resimini koymana bile gerek yok isimini soylemen yeterli cnm hemen alırım bayanssulusmile

a.s alkisalkisalkis

örn.istanbullular birbirine çıkarsa hedayelerini bizzat versinlerhihoyyyt..fikir işte..naniknanik

:roflol: kaydirigubbakcemile5

livim,bebekim, acikcasi ben kulupte herkesin okuyabilecegi bir topikte kendimden bahsetmekten cekinirim bilmiyorum herkes ne der? bilmiyorumkismile

bence sana gonderecegimiz adres, tel vs. bilgilerini iceren ozel mesaja bence kisaca kendimize ait bilgileri de eklesek sadece sen ve hediye alacak kisi gorse,bilse daha iyi olmaz mi? ne dersiniz? bilmiyorumkismile

çekinen kişiler için uygundur bence de.. herkes kendisi için ufak bir kişisel bilgiler içeren hoşlanacağı şeyleri yazıp göndersin livime..

Tanrıçam da gelsin tam okeyliyelim başlatalım..:lepi:

Ay canlar topik azcık hareketlenmiş :dance: Ama Tanrıçam hala yok valla meraklanmaya başladım :bbo:
Hediye olayı cidden harika olacak ama dediğiniz gibi azcık kendimizi tanıtsak süper olur çünkü diğer türlü nasıl hediye alacağımıza karar vermek baya zor olacaktır kafamçokkarıştı
Bence hediyenin fiyatı konusunda da bir sınırlama koymak bana sizinde dediğiniz gibi baya mantıklı geldi CADIARZU

tanrıcam gelsinnn artık evet heyecan bastı vallaha yapalım yeni listemiz

Çift rakamlarda olması bizim için iyi bir kişi acıkta kalmasın

Buarada Livim ben sende arkadaş listende ekli değilim ya sanırım özel mesajda gönderemiyorum fıstıkım beni de arkadaş listene ekler misin tabi bir mahsuru yoksa :kedi:

Buldum buldum sana arkadaşlık nasıl teklif edeceğimi buldum biraz geç oldu ama isteğimi gönderdim sana :))

Son düzenleme:
kızlar son liste dahada fazla katılan olmaz diye dusunuyorum bizden minik iklim kaldı onlarda katılırlar diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…