Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Minikim sensiz liste olur mu hiç Livim ekler şimcik seni de :jeyyar: Buarada Hoşgeldin bal köpüğüm benim

Buarada çekilişe sanırım iklimyam da katılmak ister onun haberi yok galiba liste için azcık daha bekleyelim olmassa fıstıklı lokumlarım benim

Bir de bence son gonderme tarihi koyalim.herkesin eline hediyesi ayni zamanlarda gecsin? mesela cekilisi su 2 gun icinde yaparsak 10 NıSAN hediyeleri son gonderim tarihi olsun, ne dersiniz? sengözlerimebaksana

geldim ama yine gidicem kütüphaneye ders calısmaya tanrıca hani okunmus pirinclerim

canlar belki ilarzu,panter,pati,youthanasia,pandorada katılır bi söylemek lazım boshayallersmile

Son düzenleme:
geldim ama yine gidicem kütüphaneye ders calısmaya tanrıca hani okunmus pirinclerim

canlar belki ilarzu,panter,pati,youthanasia,pandorada katılır bi söylemek lazım boshayallersmile

Nazalp gacısı da var..biraz bekleyelim kızlar..hemen aceleye gelmesin..yerimseniben

kızlar sorularınız ve fikirleriniz gibi hediyeleşmenizi izlemek de çok zevkli olacak:lepi:
sabırsızlıkla bekliyorum:hulya:

chees sana özel mesaj atılmıyor
bu golden rose dolgunlaştırıcı rujla ilgili son fikirlerini merak ediyorum
benim listemde de var da seni kobay seçtim kendimeaklinialirimsmile

Bir de bence son gonderme tarihi koyalim.herkesin eline hediyesi ayni zamanlarda gecsin? mesela cekilisi su 2 gun icinde yaparsak 10 NıSAN hediyeleri son gonderim tarihi olsun, ne dersiniz? sengözlerimebaksana
evetttttt tatlışkom tarih belirlememiz lazım artı bir de hangi kargo ile gonderecegiz konusulmalı ...öncelikli olarak katılacakların isimlerini yazırması lazım ama sonra cekilişi yaptıgımızda gene ayrıntılı konusuruz
ıyi dersler fıstıgımevet canlarrrrrr onlarda katılır hemen pat diye cekiliş yapayacagız herkes tamam oldugunda bana adresler gonderildiginde cekilişi yaparız

Not:Kızlar lütfen katılacak onlar bana ozel msj atsın ...bu sekilde takıp etmem cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…