Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Neysem Şekerler kimsecikler yok bende kendime çay yapayım bari belkim biraz bişeyler yemeyi becerebilirim.
Hepinizi Kocaman Öpüyorum Cancağızlarım benim opuyorumnanaktan inşallah akşama toplaşırız yine Tanrıçam da keşkem gelebilse :Saruboceq:
Ben biraz sonra gelirim duramam sizsiz ballarım benim

Tünaydın fıstıklı lokumlarım benim bugün topik açılışı pek az kişiyle yapmış herkescikler nerelerde neden kimse yok acaba :bbo:
Tembeltospam iştesin sanırım kolay gelsin canımcım hayırlı işler sana
Burcum balım sen nasılsın bakalım ufaklık neleryapıyor?
Aprilimde benim gibi azcık geç gelmiş ee gece geç yatınca normal gerçi :jeyyar:
Tanrıçam yine yok hatta İlarzum da yok nerelerde ki sabahları hep onlar oluyordu ya ondan onların isimlerini saydım ballarım yani diğer fıstıklarımı unutmadımyerimseniben
Ben felaket bir kabus gördüm hatta onunla uyandım inanılmaz gerçekçiydi Rabbim hayra yorsun inşallah dicem ama kabusunda neresi hayır olcaksa :bbo:
Canlarım ya ben iyice saldım kendimi bakımlar falan yalan oldu acil toparlamam gerekli yoksam iyice yüzü gözü kırışık dolu biri olcam aranızda :çok üzgünüm:

canim hayra yor sen ruyani, tersi cikacak insallah. sukurler olsun canim, yuvarlanip gidiyoruz insallah..

Yok yok Burcum süpriz olsun canım daha bir heyecanlı olur Tanrıçam ayarlar adres olayını zor olmaz heralde sanki süpriz olunca daha bir güzel olur diye düşünüyorum ben ama tabi çoğunluk neder onuda bilemiyor balım

cogunluk ne derse o tabi pericim a.s

Ballı tatlılarım, benim de bugün dışarda işlerim var azcık, akşama görüşürüz kuzularımmmopuyorumnanaktan

ciciler alirsan ekle e mi nisanim aprilim hihoyyyt

evet listemiz katılmak isteyen isimini yazdırsın canlar

546.jpg

beni de alıııııınnnnnnn hihoyyyt

gene makkaj yaptım ben
artıkın her gün yapıyom
daha bi güzel hissediyom kendimi yafu ..
ölü beyazı bi surattansa renkli bi surat zemuszemus

Selam kızlar..
Tospik dün kızdın:eek:lmaz: diye bana, bugün iyice mirmirmirmiruyudum..

Tanrıça akşam yoktun,bugün yok..napıyon sen merak ettik.:uhm:.

Kızlar liste oluşmaya başlamış ama ,bir kuralı bişeyi var mı bu işin..guclubacismile
Hediye ama, hangi konuda hediye?
:1rolleyes:

uyu komşim uyu ..
uyuda büyü aklinialirimsmile
ben her sabak erken kalkıyom
c.tesiyi iple çekiyom valla fosur fosur uyucem sempatiksalakcinni

gene makkaj yaptım ben
artıkın her gün yapıyom
daha bi güzel hissediyom kendimi yafu ..
ölü beyazı bi surattansa renkli bi surat zemuszemus

alkisalkisalkis :1hug:

Selam kızlar..

Kızlar liste oluşmaya başlamış ama ,bir kuralı bişeyi var mı bu işin..guclubacismile

bende merak ediyorum tanricami CADIARZU her sey yolundadir umarim..

tatlim gacim, bence 20 TL fiyat siniri konsun, ve kulupte yapilan diger yarismalar gibi kim kime alinacak bilinsin bence,hediye alacak kisi alacagi kisiden ev adresini vs. istyebilsin. ama dedigim gibi cogunluga uyarim diretmiyorum boyle olsun diye a.s boyu kilosu belki giydigi ayakkabi numarasi sorulabilir. bunlara gore de artik kimin gonlunden ne hedaaaye koparsa :dance:

Selam kızlar..

burcuya yazdıgım gibi =) hediyenin bir sınırlaması olmasın sadece fiyatı kararlastıralım su rakamdan bu rakama kadar diye ...bir de dedigim tanıtma olayı bize çok yardımcı olacaktır

Yalniz arkadaslar, tamam surpriz olmasini istiyorsunuz ama Tanrica icin zor olmasin? yani bence ben kime hediye gondereceksem onun adresini kendisine sorup alsam daha kolay olacak gibi. evet surpriz olmasi daha guzel olur ama, ne bileyim?

Canlar o zaman ben üsteleniyorum
Katılacaklar onlar bana ozel msj atsınlar lütfen ...liste oluşturduktan sonra çekilişi yaparız 1-2 hafta sonra ....herkes bana özel msj atar adres bilgilerini isimini vb. ben çekilişi yaptıktan sonra sen şuna alacaksın diye özel msj atarım
sonrasında hediye seçimi için 2 hafta alacak olan kişiye hediye şeçimi için zaman tanırız bu süre içinde ortak belirledigimiz bir zaman diliminde de hediye gönderimi yapılır
aksi takdirde o heyecan kalmayacaktır birbirimize soyledigimizde

not :

1)Kızlar kendi aramızda bir fiyat belirleyelim lutfen şu rakamdan şu rakama kadar diye hediye seçimini ona gore yapalım

2)Çekiliş yapıldıktan sonra herkes kendini ufak ufak tanıtsın ki hediye alacak kişi alırken zorlarmasın kimin nelerden hoşlandıgını bilemıyoruz

Son düzenleme:
Buarada Livim bende ölcem şu çilek sevdam yüzünden bayılıyorum ya çilek kokusuna 2 gündür çilekli tütsümü de yakıyorum oh mis mis valla bayılıyorum kokusuna ya hatta sen parfüm bulursan güzel çilek kokulu bende alabilirim aynısından gül reçelim benim

fındıklarım çilek benımde vazgecılmezımdır ama parfumde tavsıye etmem yanı sakız gıbı kokar dogal cıcek kokusunu yakalayamassınız tanrıcama sorun aktardakı en ıyı cılek yagını onu bılegınıze kulak arkalarınıza dırsek ıclerınıze surun cıleklı parfumden ıyıdır cıleklı parfum yerıne bady shop un çilek lı urunlerını kullanın nacızane fıkrım

alkisalkisalkis :1hug:

bende merak ediyorum tanricami CADIARZU her sey yolundadir umarim..

tatlim gacim, bence 20 TL fiyat siniri konsun, ve kulupte yapilan diger yarismalar gibi kim kime alinacak bilinsin bence,hediye alacak kisi alacagi kisiden ev adresini vs. istyebilsin. ama dedigim gibi cogunluga uyarim diretmiyorum boyle olsun diye a.s boyu kilosu belki giydigi ayakkabi numarasi sorulabilir. bunlara gore de artik kimin gonlunden ne hedaaaye koparsa :dance:

burcuya yazdıgım gibi =) hediyenin bir sınırlaması olmasın sadece fiyatı kararlastıralım su rakamdan bu rakama kadar diye ...bir de dedigim tanıtma olayı bize çok yardımcı olacaktır
evet mantıklı...ne tür şeylerden ,ne renklerden hoşlanıldığı
boy kilo ayakkabı no..olabilir..

Katılacaklar onlar bana ozel msj atsınlar lütfen ...liste oluşturduktan sonra çekilişi yaparız 1-2 hafta sonra herkes bana özel msj atar adres bilgilerini isimini vb. ben çekilişi yaptıktan sonra sen şuna alacaksın diye özel msj atarım
sonrasında hediye seçimi için 2 hafta alacak olan kişiye hediye şeçimi için zaman tanırız bu süre içinde ortak belirledigimiz bir zaman diliminde de hediye gönderimi yapılır

not :

1)Kızlar kendi aramızda bir fiyat belirleyelim lutfen şu rakamdan şu rakama kadar diye hediye seçimini ona gore yapalım

2)Çekiliş yapıldıktan sonra herkes kendini ufak ufak tanıtsın ki hediye alacak kişi alırken zorlarmasın kimin nelerden hoşlandıgını bilemıyoruz

hihoyyyt
20 tl olabilir..aramızda bıcırık mektepliler var.:ecrin_bebek:.öğrencileri de düşünelim..a.s
Maksat hediyenin ederi değil tabi..
opuyorumnanaktan

Katılacaklar onlar bana ozel msj atsınlar lütfen ...liste oluşturduktan sonra çekilişi yaparız 1-2 hafta sonra ....herkes bana özel msj atar adres bilgilerini isimini vb. ben çekilişi yaptıktan sonra sen şuna alacaksın diye özel msj atarım

not :

canim,livimmmm, listede benim adim yok, ben de varim cekiliste a.s

bir de bence adres,tel, isim le birlikte kendimizle ilgili kisa bir bilgi iceren bir mesaj gonderelim sana, yani kulupte kendimizi tanitmayalim, bence, ne dersin?:sm_confused:

fındıklarım çilek benımde vazgecılmezımdır ama parfumde tavsıye etmem yanı sakız gıbı kokar dogal cıcek kokusunu yakalayamassınız tanrıcama sorun aktardakı en ıyı cılek yagını onu bılegınıze kulak arkalarınıza dırsek ıclerınıze surun cıleklı parfumden ıyıdır cıleklı parfum yerıne bady shop un çilek lı urunlerını kullanın nacızane fıkrım
sagol tatlım body shop serisini kullanıyorum zaten peeling losyonunla hersey ile ..çilek yağımda var ...o gosterdigimim fot koydugum parfümlerden alacagım cokacimcoook
hihoyyyt
20 tl olabilir..aramızda bıcırık mektepliler var.:ecrin_bebek:.öğrencileri de düşünelim..a.s
Maksat hediyenin ederi değil tabi..
opuyorumnanaktan

evet cnm yaş kilo beden gibi şeyleride belirtiz kısacası ufak bir tanıtma yaparız yerimseniben

becede ozel mesajda her sey belırtılsın kım kıme cıktıysa o kısının bılgılerı cıkan kısıye ıletılsın boylece senın ıcınde kolay olur sayfalarda dolmaz takıpte kolay olur lıv ım

sagol tatlım body shop serisini kullanıyorum zaten peeling losyonunla hersey ile ..çilek yağımda var ...o gosterdigimim fot koydugum parfümlerden alacagım cokacimcoook

evet cnm yaş kilo beden gibi şeyleride belirtiz kısacası ufak bir tanıtma yaparız yerimseniben

kuzum ozaman sana bır tavsıyede bulunım bakarsın begenırsen alırsın fıyatıda 5 6 tl arasın resmını koyarım vanılyası cılegı karpuz kavunu her bıseyı vaqr benbu markanın parfumunu cadı kızıma aldım bır sıkıyoruz cılek kokusunu o kıyafet yıkanana kadar gecmez 1 hafta 10 gun hıc farketmez hemde cok uygun bır fıyat

X