Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben toz simli ve simsiz siyah far arıyorum bildiğiniz bişey var mı ?
flormara goldenrosea baktım terracota ve tekşi far var toz istiyorumda bulamadım

Akitim, ben de o markaları diyecektim şimdi ama bulamamışsın...:gitme:
Ben de bilmiyorum ki yavru kuşum...simli toz far, Golden Rose'da ve Classics te var diye duyuyorum.fisfisfis
simsiz siyah far bilmiyorum bebeğim
CADIARZU

Oyy napiciz o zamansa...ohaoldumsmile
Golden Rose da güzeldir ben seviyorum, onun da paletleri var kuşum.CADIARZU
Alix Avien'in farlarını hiç bilmiyorum.:1no2:
Sanırım en güveniliri Cecile olacak...:lepi:
Stila çok güzel bir marka bence ama Çilekte var mıdır renkleri bilemem.eyvahedigeldismile
İzmir de bulabilir misin bilmiyorum ama Deborah diye bir marka var, ben çok beğeniyorum aşkitom. Erkul kozmetiğin mağazası İzmir de var mıdır ? Erkul da ve Watsons'larda bulunuyor Deborah. italyan markası.
bayanssulusmile

livim terracota al yada cecilin farlarıda cok kaliteli
2 tane paleti var bende cok memnunum
a.s

Fıstıklı lokumlarım ben geldim geçmişi okudumda azcık ondan geciktim :jeyyar:

Livim bebeğim benide unutmamışsın o kadar mutlu oldum ki :dance: Buarada lütfen benim adımı da yazın çiçeklerim hediye listesine Züpper bir fikir eminim ki harika olacaktır sizinle canlarımla hediyeleşmek yerimseniben

aktiracam terracotalarda renkler çok yogun simli gibi ambalajında süper duruyor ama bana yakışmaz yani yakısmıyor biliyorum :sinifsinif: cecile bir bakayım cnm alacagım yerde de deniyelim

nisanım Stila ın bende bir tek allıgı var o da gayet iyiydi çilege bir bakayım farlarının renkleri nasıl diye ...izmirde Deborah var tatlım bir kaç kere rastlamıştım ama fiyatları pekte istedigim gibi degildi yani biraz pahalıydı

kızlar ya essence markalı kozmetik ürünleri nerede satılıyor hiç gördünüzmü boshayallersmile

Ya essence cidden çok güzel bir marka ama maalesef Türkiye de bulunmuyor ben o kadar çok aradım ki yurt dışında cidden ucuz ve kaliteli hele ki farları harika ama işte bide Türkiye de olsaydı aklinialirimsmile

hmm anladım livim sen daha sade daha doğal istiyorsun
ben parlak simli mimli janjanlı kımıl kımıl seylere bakınca birden onu öneriverdim
boshayallersmile
çileke girmişken bourjois tekli farlar indirimdeydi eger begeniyorsan bi göz at derim tatlım

Ya bu akşam Tanrıçam gelmemiş sanırsam yine nöbet vardı kafamçokkarıştı

Aktiram bebeğim ne mutlu sana ki sende ders çalışmışsın valla beni okuldan kovacaklar artık hiç bu kadar boşlamamıştım okulu iyice cozuttum aşk acısı derken hayatım alt üst oluyor ne zaman kendime geleceksem senağlama

Aprilim sen nasılsın balım hediyelerinide güle güle kullan şekerparem benim

Livommm, arayışlarımız sürecek ballı lokumum...olumunekankayizsmileŞeniz

Canlarım ben yatayım, uykum geldi çok...
herkesleri öpüyorum, iyi geceler fıstıklarım
opuyorumnanaktan:1hug:

kuzum lıv benı saymamıssın ama bende katılamk ısterım bu topıgın kızlarıyla boyle bır paylasım yaparım :ecrin_bebek:

aşkıtom iyi geceler bende birazdan kacıcam kocamannnnnn optum
bebegim baktım onlara tekli oldugu için vazgecmiştim neyse artık biraz daha arastırayım

cennetim listeye ekleriz tabi

Buarada Livim bende ölcem şu çilek sevdam yüzünden bayılıyorum ya çilek kokusuna 2 gündür çilekli tütsümü de yakıyorum oh mis mis valla bayılıyorum kokusuna ya hatta sen parfüm bulursan güzel çilek kokulu bende alabilirim aynısından gül reçelim benim

çalıştımda aklımda hiç bişey kalmıyorki üfff ne yapcam bilmiyorum
yarın gidip kırtasiyeden not karıstırıcam kendim not tutuyorum ama baskalarının
ne tuttugunuda merak ediyorum bu nası bi paranoyadır
benneyaptımki

Canımın içi iyi geceler tatlı rüyalar sana opuyorumnanaktan

Şeniz
melegimm tabi bulursam haber veririm yani aldıgımda...aslında body shop çilekli parfüm cıkartsa ne güzel olur losyonlar vucut kremleri peeling ler tamam parfüm eksik bilmiyorumkismile

canlar bende kacıyorum artık hepinizi kocamannnnnnnn optum muckooooooooo

Aynı ben canım bende lisanstayken elimdeki notlara nedense güvenemeyip gider milletin notunu da fotokopi çektirirdim ama bakarmıydım hayır psikolojik olarak elimin altında bulunuyorlardı sadece zaten başkalarının notundan da hiç çalışamam öyle de huyum vardır kafamçokkarıştı

İyi geceler çilek kokulum benim tatlı rüyalar sanada opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…