Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süslüyümmm,süslüsün,süslüüü,
süslüyüz,süslüyüz ve deee süslüyüzzzbayanssulusmile

öpüorum sizi arkadaşlarımmmmkaydirigubbakcemile5

meg hoşgeldinnn zemuszemus

biberto benide yaa düşünmedim diil yani eyvahedigeldismile

kızlar ya essence markalı kozmetik ürünleri nerede satılıyor hiç gördünüzmü boshayallersmile

april aktria tanrıça karabiber tanrıca isimleri not aldım diger kızlarda katılacagım katılmayacagım diye yazsınlar bir liste olusturalım sonra

essence nedir kuzum ilk defa duydum

ya seyhanda bi maskara var süper markası essenceydi galiba :S
bende ondan duydum alıp denemek istiyorum livim
fisfisfis

canikolar çilek kokulu parfüm arıyorum

ufak bir arastırma sonucu bunları buldum daaha onceden kullanan var mı

ve

essence, almanya markası canlarım, Türkiyede satılmıyor büyük ihtimalle:1no2:

essence, almanya markası canlarım, Türkiyede satılmıyor büyük ihtimalle:1no2:

hadi ya hmmmmm ...melegim cecile nasıl bir marka int sitesini inceledin mı cok fazla bilgi vermemiş
tanrıcamım 4 lu farı vardı cecile marka ondan alayım diyorum ama bilmiyorumkismile:uhm:

livim makyaj topikinde herkes sorunca resmini eklemişti ama suan bulamadım canım
ilk resimdeki angie parfümü kullandım tatlım sıkınca çilekli tofita gibi kokuyorsun watsonda bulabilirsin
bi gün bi arkadasım yanıma gelmişti çilekli tofitamı yedin ne güzel kokuyor canım cekti demişti
kaydirigubbakcemile3
yani bildigin burham burham çilek kokusubayanssulusmile

aktiram sorun degil tatlım =)

aaaaaaay hemen watsonda gitmem lazım piyasadeki bütün çilek kokularından istiyorum =)

gecenlerde jewels çilek kokusunu sürdüm sevgilim begenmedi ooooof ...ona birsey begendirmek cok zor zaten akannehir

hadi ya hmmmmm ...melegim cecile nasıl bir marka int sitesini inceledin mı cok fazla bilgi vermemiş
tanrıcamım 4 lu farı vardı cecile marka ondan alayım diyorum ama bilmiyorumkismile:uhm:

bitanem Cecile iyi markadır, ben severim. bildiğim kadarıyla ürünler Almanya'da üretiliyor. yani kalitesi yüksek.a.s bende 3lü bir terracota farı var, gerçekten çok güzel.:1rolleyes: kalemleri de süper.

şimdicik sen çok sık far kullanmayacağından ötürü, çoklu farlardan al mutlaka derim, en az dörtlü olsun senin de dediğin gibi. bikaç renk elinin altında bulunsun di mi...olumunekankayizsmile

Flormarın şu 4lü farları da aklında olsun pamuğum, yeni seri. 8 TL filan. bende turunculu olanı var harika.

ikinci resim makyajçantam.org'dan alıntıdır.

Pastel de iyi bir Türk markası. farları yapı olarak iyidir.

hmmm anladım tatlım alırsan hoş bi kokusu var şekerli
belki yarin sekerli kokuları sevmiyordur
fisfisfis

ben toz simli ve simsiz siyah far arıyorum bildiğiniz bişey var mı ?
flormara goldenrosea baktım terracota ve tekşi far var toz istiyorumda bulamadım

nisanım aşkitommm flormarın 4 farları bende düsündüm ama kızlar pek kalıcı olmadıgını yazdıkları için vazgectim
bende oyle dusunuyorum tatlım tekli far yerine 4'lu ya da daha çok olabilir

pastelide tanrıcam pek begenmemiş 1 sayfada yazıyor ...napcagımı bilemedim mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…