Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende kaçmalıyım artık sabaha kalkamicam yoksa
hadi iyigeceler tatlılar
mirmirmirmir

evet listemiz katılmak isteyen isimini yazdırsın canlar

546.jpg

Ay bayıldım bu listeye süper görülüyor :asigim: Ellerine sağlık Livim benim

Son düzenleme:
Kızlar aranızda Ricky martin hayranı olan varmı?şakkıdı
Haberlerde açıklandı..Ben eşcinselim demiş.kafamçokkarıştı.KAdın hayranlarını hayal kırıklığına uğratmış..sositososito
Ben asıl şimdi Davut Güloğluna üzülüyorum.şutarafagitti.Karadenizin Ricky martini diyorlardı:1closedeyes:,karizma yerle bir..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Zaten Ricky nin suratından anlamıştım.boshayallersmile.kız suratlı, beybi feys bişeydi.:dilcikar:.

:roflol:

4534.jpg

Kızlarrr bakınız ben ne yaptum:dance:
Adaçayını böyle minik bir demliğe koydum, demlenince bardağıma döküp içicem şimdicik
Çok sevdim bu işi, sizinle paylaşmak istedimkaydirigubbakcemile2

bi de pazardaki Avoncu amcadan, pek fazlaca övülen kırık ve kuru saç uçları için serum aldım. 7 TL ye.
alkisalkisalkis
p_2061_b.jpg

hem afiyet olsun, hem gule gule kullan nisanimmm Şeniz :1hug:

canlar bende çilekte bugun bunu ısmarladım ...kullanır mıyım bilmıyorum ama elimin altında bulunsun istedim
Clinique-Pore-Minimizer-T-Zone_E6873535.jpg

bir de kullanmasam bile elimin altında olsun diye fondeten istiyorum kızlar ...yağsız alt tonları pembe olan bildiginiz iyi bir fonteden var mı
shiseido clinique ve mac dusunduklerim ...ten ürünlerinde bunların dısına pek cıkmak istemıyorum aslında ama hangi serisi bana uygundur bilemedim

sanirim ten konsunda tanricam yardimci olur canim bugun sana. diger urununude gule gule kullan canim zemuszemus

Evtt kimler katılcak kii katılcak olan el kaldırsınnn:nazar:

canım bende varim bende. :teytey:

Yalniz arkadaslar, tamam surpriz olmasini istiyorsunuz ama Tanrica icin zor olmasin? yani bence ben kime hediye gondereceksem onun adresini kendisine sorup alsam daha kolay olacak gibi. evet surpriz olmasi daha guzel olur ama, ne bileyim?

Tünaydın fıstıklı lokumlarım benim bugün topik açılışı pek az kişiyle yapmış herkescikler nerelerde neden kimse yok acaba :bbo:
Tembeltospam iştesin sanırım kolay gelsin canımcım hayırlı işler sana
Burcum balım sen nasılsın bakalım ufaklık neleryapıyor?
Aprilimde benim gibi azcık geç gelmiş ee gece geç yatınca normal gerçi :jeyyar:
Tanrıçam yine yok hatta ılarzum da yok nerelerde ki sabahları hep onlar oluyordu ya ondan onların isimlerini saydım ballarım yani diğer fıstıklarımı unutmadımyerimseniben
Ben felaket bir kabus gördüm hatta onunla uyandım inanılmaz gerçekçiydi Rabbim hayra yorsun inşallah dicem ama kabusunda neresi hayır olcaksa :bbo:
Canlarım ya ben iyice saldım kendimi bakımlar falan yalan oldu acil toparlamam gerekli yoksam iyice yüzü gözü kırışık dolu biri olcam aranızda :çok üzgünüm:

Yalniz arkadaslar, tamam surpriz olmasini istiyorsunuz ama Tanrica icin zor olmasin? yani bence ben kime hediye gondereceksem onun adresini kendisine sorup alsam daha kolay olacak gibi. evet surpriz olmasi daha guzel olur ama, ne bileyim?

Yok yok Burcum süpriz olsun canım daha bir heyecanlı olur Tanrıçam ayarlar adres olayını zor olmaz heralde sanki süpriz olunca daha bir güzel olur diye düşünüyorum ben ama tabi çoğunluk neder onuda bilemiyor balım

ben geldim ama gidicem
günaydın canlar
:a015:

Günaydın balım sanırsam okula çıkcan İyi dersler sana gül reçelim
Anaa ben bugün yine gitmiyorum acaba beni okuldan kovarlar mı ki artık şansımı çok zorluyorum ya hadi hayırlısı ohaoldumsmile

Ballı tatlılarım, benim de bugün dışarda işlerim var azcık, akşama görüşürüz kuzularımmmopuyorumnanaktan

X